Pytanko - Jak założyć net tylko do gg

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pokoloko
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2006-07-18, 14:01
Lokalizacja: Jelenia Góra

Pytanko - Jak założyć net tylko do gg

Post autor: pokoloko »

Czesc mam pytanie <nowicjusz> ..... mam kompa ale nie mam w nim internetu i chcialbym go miec ale jednoczesnie zaznaczam ze jest mi net potrzebny tylko do gg aby sobie pogadac .... jestem skazany na pakiety za 60zl miesiecznie??? moja mama nie pracuje i nie dadza jej umowy prosze was o pomoc jak moglbym malym nakladem finansowym podlaczyc sobie neta do gg dziekuje wam z góry jestescioe the best :D :wink:
ToMaSzEk :D pzdr 4all
Awatar użytkownika
sus
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 180
Rejestracja: 2006-06-23, 09:16
Lokalizacja: Końskie

hmm

Post autor: sus »

sam osobiscie bralem iPlusa na zameldowanie+2 dokumenty takze dopytaj moze cos sie da zrobic z umowa,mozesz uzyc telefonu do laczenia sie internetem i placic za wyslane/otrzymane(najtaniej wychodzi Simdata) dane z tym ze telefon musi miec tzw wbudowany modem,do gg wystarczy ci najzwyklejszy telefon z GPRS,poszukaj na forum bylo o tym pisane
dobre piwo jest jak halny,wzmaga poped seksualny !!!

http://www.speedtest.pl/test/88760251
pokoloko
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2006-07-18, 14:01
Lokalizacja: Jelenia Góra

telefon z gprs

Post autor: pokoloko »

moglbys ja zrobic telefonem ktory ma gprs?? sory ale jestem nowicjuszem :D powtarzam ze potrzebuje neta tylko do gg!!
ToMaSzEk :D pzdr 4all
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Pytanko - Jak założyć net tylko do gg

Post autor: bob »

Ten tytuł tematu nic nie mówi o Twoim problemie więc go uzupełniłem.Poza tym przesuwam go do "Internet bezprzewodowy - pozostałe problemy". ->bob
pokoloko
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2006-07-18, 14:01
Lokalizacja: Jelenia Góra

ok

Post autor: pokoloko »

naprawde prosze aby mim ktos opisal jak mozna to zrobic .... alboi chcociaz linka do tematu jakiegos... :(
ToMaSzEk :D pzdr 4all
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Pytanko - Jak założyć net tylko do gg

Post autor: bob »

Na początek pierwszy temat na forum (przyklejony):
WAŻNE! Konfiguracja modemów,dzielenie łącza-zbiór linków FAQ
barteku
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2006-09-20, 09:33
Lokalizacja: Trn/Gdy/Wwa

Re: Pytanko - Jak założyć net tylko do gg

Post autor: barteku »

Chyba najtańszy sposób to jest iPlus simdata + telefon z GPRS i jakims interfejsem do komputera - Bluetooth albo kabel.
Ja uzywam nokii 6021 kupilem z allegro za 350zl 2 dni po odebraniu z salonu takze noweczka do tego kupilem simdate za 20zl (20zl do wykorzystania) no i mam komputer przenosny z bluetoothem.
iPlus simdata to prepaid jesli chcesz tylko do gg to pewnie w 20-30zl miesiecznie sie zmiescisz.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanko - Jak założyć net tylko do gg

Post autor: zDaleKi »

barteku pisze:Chyba najtańszy sposób to jest iPlus simdata + telefon z GPRS i jakims interfejsem do komputera - Bluetooth albo kabel.
Do GG chyba będzie najlepsza taka konfiguracja :D
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
pokoloko
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2006-07-18, 14:01
Lokalizacja: Jelenia Góra

telefon

Post autor: pokoloko »

a czy modemem moze byc telefon siemens c60???
ToMaSzEk :D pzdr 4all
Awatar użytkownika
sloniu219
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2006-09-30, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

a

Post autor: sloniu219 »

Najprostszy i najtańszy to simDAT, ja łaczyłem sie przez jednez tańszych telefonow- nokie 6610 na allegro znjadziesz tak za około 130zł + z 13zł kabel (ja miałem Irde) SimDATA 20 zł- i NOKIA PC suite - sciagniesz z neta - masz najtańszy internet i wszedzie tam gdzie jest zasieg plusa. Łacze nie jest za szybki na gg starczy a co do kosztów to przy gg to wiadamo, nie zapłacisz za duzo bo za literki które piszesz. Łaczysz sie w tedy przez GPRS.
ODPOWIEDZ