edge iplus

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lidmar
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2005-11-23, 21:01
Lokalizacja: Siedlce

edge iplus

Post autor: lidmar »

czy moze ktos cos wie na temat ewentualnych planow iplusa w sprawie poszerzenia zasiegu edge? zamierzaja w najblizszym czasie cos dzialac czy juz calkiem polozyli na nas lache? pytam bo niedlugo konczy mi sie umowa a niestety nie doczekalem sie edge. zastanawiam sie nad wyborem innego operatora.
michal_99
Stały użytkownik forum
Posty: 102
Rejestracja: 2006-05-17, 11:06

Re: edge iplus

Post autor: michal_99 »

ja osobiscie przesiadlbym sie na operatora u ktorego dzialalby mi egde... ale niefajne jest to ze coz z tego ze mam nawet to egde jak przeskocze szybko ponad 1gb i jest lipa totalna :(
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: edge iplus

Post autor: Szadzik »

lidmar pisze:zastanawiam sie nad wyborem innego operatora.
Poszukaj najlepiej kogoś kto chce się pozbyć tzw. starej licencji gprs. Bez limitów. Zrób z nim cesję i będziesz miał spokój. Orange ma dość spory zasięg EDGE, więc jeśli nie mieszkasz na totalnym <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font>, to powinieneś mieć zasięg. Nie będziesz miał limitów i zmartwień.
Back to the Future ;)
lidmar
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2005-11-23, 21:01
Lokalizacja: Siedlce

Re: edge iplus

Post autor: lidmar »

na internet inny niz komorkowy <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> nie mam szans,wiec gdzie mozna <font color="#FF00FF"><b>»»znaleźć««</b></font> takie osoby chcace sie pozbyc licencji gprs ?
agnyra

Re: edge iplus

Post autor: agnyra »

Plus teraz chyba bardziej inwestuje w UMTS niż w EDGE dlatego na Twoim miejscu również zmieniłbym operatora. Osób chętnych do cesji szukaj na Allegro i innych aukcjach ewentualnie ogłos się na forach poąswięconych GSM i internetowi
ODPOWIEDZ