Co wybrac ?? Moc w Orange / IPlus / Blueconnect??? Pomocy??

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Rob

Co wybrac ?? Moc w Orange / IPlus / Blueconnect??? Pomocy??

Post autor: Rob »

Witajcie

Posiadam LAPTOPA i chciałbym zaopatrzeć się w internet bez przedowy, tak żebym mógł sobie jak na reklamie w dowolnym miejscu posurfować. Która oferta jest najlepsza?? Którą polecacie?? Dlaczego?? Zależy mi też na szybkości...

Pozdrawiam
Rob
danvoo

Re: Co wybrac ?? Moc w Orange / IPlus / Blueconnect??? Pomocy??

Post autor: danvoo »

Wszystko zależy, od tego gdzie przebywasz i gdzie zamierzasz korzystać z netu. Musisz mieć dobry zasięg - obejrzyj mapki, zwłaszcza EDGEm pokryte są tylko skrawki Polski (a jak chcesz szybciej, no to EDGE). Pod Białymstokiem, gdzie mieszkam Orange i Plus chodzą równie dobrze, a ceny modemów i abonamentów są tez b.podobne. Bluconnect dostępny jest chyba tylko w niekt. dużych miastach.
Rob

Re: Co wybrac ?? Moc w Orange / IPlus / Blueconnect??? Pomocy??

Post autor: Rob »

Mieszkam w Krakowie i głównie tutaj będę używał, ale też chciałbym jadąć gdzieś w góry mieć dostęp czasami...
michallll

Re: Co wybrac ?? Moc w Orange / IPlus / Blueconnect??? Pomocy??

Post autor: michallll »

ja mieszkam w malej miejscowosci kolo kielc, powiem Ci ze korzystalem z GPRS w kazdej sieci. aktualnie korzystam z plusa. z plusem nigdy nie mam problemow zawsze dziala, nie zrywa polaczen. a era i orange to tak sobie.... nie bylem zadowolony z ich uslug, zwlaszcza z orange.
kokos

IPlus i już

Post autor: kokos »

Polecam wszystkim ofertę i Plusa jest super w porównaniu z resztą. Nic sie nie zawiesza prędkość przyzwoita czego chcieć więcej?
kokos

IPlus i już

Post autor: kokos »

Polecam wszystkim ofertę i Plusa jest super w porównaniu z resztą. Nic sie nie zawiesza prędkość przyzwoita czego chcieć więcej?
Gość

Re: Co wybrac ?? Moc w Orange / IPlus / Blueconnect??? Pomocy??

Post autor: Gość »

No cóż, a ja akurat polecam Orange - sam korzystam. Koniecznie sprawdź zasięg. Orange ma wiekszy zasięg EDGE poza aglomeracjami miejskimi. Szczególnie w centralnej i północnej polsce. Ale z tego cio piszesz - raczej południowa wchodzi w grę. W każdym razie - wbrew temu co pisza inni - uprzedzeni do Idei/Orange chyba bardziej z powodów ideologicznych - ja nie mam żadnych problemów - poza tymi, jaki wynikają w ogóle z korzystania z karty GC85 jaką dysponuję.
GPRS raczej nie jest zbyt dobry, zwłaszcza jeśkli chcesz ściagać jakie.s pliki. Prędkośc MAKSYMALNA jest taka jak na zwykłym, analogowym modemie telefonicznym, natomiast w EDGE 100-200kbps - a więc nawet lepiej niz w najsłabszej neostradzie. Ale - jeżeli to Kraków - to może zastanów się nad Blueconnectem i UMTSem - tylko wtedy zapomnij o wyjazdach - tam będzie tulko GPRS. Jednym słowem - sam zdecyduj - wszystko zależy od potrzeb, miejsca itd. itp. Orange ma jedną istotną wadę - jest stanowczo za drogi.
ODPOWIEDZ