bussines ewerywhere - przeprowadzka do irlandi

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
voodo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-08-26, 09:11

bussines ewerywhere - przeprowadzka do irlandi

Post autor: voodo »

Mam pytanie przeprowadzam sie do irlandi na stale, czy moge zmienic plan taryfowy z bussines ewerywhere na inny? np zeby w ramach abonamentu 120 zl mial tanie rozmowy lub sms-jednym slowem zeby bylo to dla mnie korzystne...bo nie mam na kogo przepisac umowy a w kwietniu dopiero minie rok od podpisania umowy a 1000 zl tez nie mam zeby zerwac umowe.Co mam robic zeby nie placic 120 za internet ktory w iralndi jest bezuzyteczny a placic trzeba...
Awatar użytkownika
heczek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2006-03-26, 21:43
Lokalizacja: DRML near Skoczow

Re: bussines ewerywhere - przeprowadzka do irlandi

Post autor: heczek »

Zmienic taryfy nie mozesz :( Taka juz to "prmocja". Wg mnie to najlepiej zrobic cesje na kogos kto potrzebuje takiego netu, moze oglos sie na allegro :D Dobrze by bylo miec kogos w orange zebys nie musial jechac do polski podpisywac umowy ;)
acer 3003 - N6230i - iplus simdata - neo
Awatar użytkownika
gnd
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2005-12-07, 15:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: bussines ewerywhere - przeprowadzka do irlandi

Post autor: gnd »

eeee... nie masz szans, że kogoś znajdziesz, napisz już dzisiaj do orange ze nie pdłużasz umowy w kwietniu, zaplać abonament do końca zobowiazania i wyjedź.... to jedyne co mozna zrobić.
assasyn
Użytkownik forum
Posty: 40
Rejestracja: 2006-10-19, 13:30

Re: bussines ewerywhere - przeprowadzka do irlandi

Post autor: assasyn »

to zależy na jak długo wyjeżdzasz, najprościej jest poprostu wysłać im że rozwiązujesz umowę. karą się nie przejmuj zapłacisz jak przyjedziesz albo i nie:)
Awatar użytkownika
seboo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 247
Rejestracja: 2006-03-19, 14:41
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: bussines ewerywhere - przeprowadzka do irlandi

Post autor: seboo »

Aby Polska byla Polska :) - tak wlasnie trzeba zrobic - jak stamtad bedzie wracal tez radzilbym zrobic to samo :D
A juz tak na powaznie slyszalem ze z powodu stosowania metod unikania podwojnego opodatkowania maleje szansa egzekucji zaleglosci po wyjazdach z krajow pobytu - tak wiec operatorzy moga przekazywac sobie dane o dluznikach. W zyciu tak niestety bywa - jak ktos chce wyjechac na stale nie powinien chyba brac zobowiazan dlugoterminowych a jak go nie stac na zerwanie umowy to czy stac do na rozpoczecie zycia za granica ?
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: bussines ewerywhere - przeprowadzka do irlandi

Post autor: Szadzik »

Moja rada jeszcze inna.

Jesli nie chcesz wydawać 1000zł na karę, to zaproponuj cesję komuś i dopłać na kilka abonamentów, tak że ta osoba będzie miała z teg zysk. Nie wiem ile tego abonamentu płacisz, ale mógłbyś zaproponować dopłacenie np. kwoty na 3 miechy abonamentu. Wtedy może się ktoś znajdzie chętny.
Back to the Future ;)
ODPOWIEDZ