Orange - Twoj Net

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Sheffo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-11-01, 12:12
Lokalizacja: W-wa

Orange - Twoj Net

Post autor: Sheffo »

Witam, jestem laikiem w sprawach bezprzewodowego netu ale musze szybko się przesiąść na bezkablowy net. Myślałem, żeby wykupić w orange za 60 zł abonament, do tego modem SonyEricsson GC85 z EDGE. Głównie przeglądam strony www i aktualizuje oprogramowanie, meile też raczej małe zdjęcia czyli te 0,5 GB powinno mi starczyć. Chciałem się jednak dowiedzieć, czy to działa ? czy np da się przeglądać Ziemię przez goole earth ? Głownie będę używał w Wawie więc przez EDGE. Będę wdzięczny za wszystkie rzeczowe rady...
TJE
Użytkownik forum
Posty: 31
Rejestracja: 2006-06-02, 21:09

Re: Orange - Twoj Net

Post autor: TJE »

W Warszawie masz UMTS i w niektórych miejscach nawet HSDPA więc pomyśl o lepszym modemie. EDGE oczywiście też ci się przyda ale poza warszawą.
Awatar użytkownika
gnd
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2005-12-07, 15:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Orange - Twoj Net

Post autor: gnd »

...jak masz w ideii albo + abonament, to ryczaut na internet możesz sobie włączyć jako usługę dodatkową na min 1 okres rozliczeniowy...
Awatar użytkownika
seboo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 247
Rejestracja: 2006-03-19, 14:41
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: Orange - Twoj Net

Post autor: seboo »

i jest taka mozliwosc wlaczenia opcji jako dodatek do abonamentu ? dla indywidualnych - niefirmowych abo ??
Sheffo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-11-01, 12:12
Lokalizacja: W-wa

Hot spot

Post autor: Sheffo »

Jescze małe pytanko, mam w lapku WLAN,hotspot jest w galerii mokotów a to jakiś niecały 1 km ode mnie, jaką mam szansę, że będzie to u mnie działać ? nie za daleko ? bo tu abonament tylko 50 zł miesięcznie i to by mnie pasowało, te modemy komorkowe są jeszcze za drogie, z technologią 3g 500 zł hhhehehe śmieszne....
assasyn
Użytkownik forum
Posty: 40
Rejestracja: 2006-10-19, 13:30

Re: Hot spot

Post autor: assasyn »

o wlan na takiej odległości na karcie z nodbooka zapomnij nawet jeśli ci złapie sieć to nic nie wyśle, te karty maja max 100m zasięgu. moi przedmówcy dobrze ci radzą UMTS świetna sprawa tym bardziej ze jest już HSDPA gdzie transfer jest kilkakrotnie szybszy niż w EDGE, (przeszukaj forum to dowiesz sie co ta technologia potrafi) możesz kupić gc85 i opchnąć na allegro dopłacić kilka setek i kupić sobie karte option globtrotter max.
Zainteresuj sie też ofertą ery. zwroć uwagę na to jak duży jest limit danych te 0,5gb od orange to naprawde za mało
ODPOWIEDZ