Internet z LTE

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Xelidrus
Stały użytkownik forum
Posty: 142
Rejestracja: 2009-10-14, 09:26
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Re: Internet z LTE

Post autor: Xelidrus »

Napisze jeszcze raz chce się łączyć z Lte q wielkim gleboczku, ja mieszkam w miejscowości Brzozie. Testowalem tu internet lecz było tylko hsdp. Ogólnie studiuje w Olsztynie i tam Też zawsze pokazuje mi max h+.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19160
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Internet z LTE

Post autor: matek451 »

Telefon z LTE ustawiony na tą technologię ,w Olsztynie powinien się łączyć z LTE Orange jeśli karta to USIM. Orange ma tam zasięg LTE. Inna sprawa to Głęboczek, tam trzeba sprawdzić czy pozwolenie na LTE1800 Orange już działa.
Xelidrus
Stały użytkownik forum
Posty: 142
Rejestracja: 2009-10-14, 09:26
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Re: Internet z LTE

Post autor: Xelidrus »

Pojadę spytam osobiście w salonie. Dzięki za wszelką pomoc. Jeżeli Jeszcze mogę spytać jeśli dana antena zacznie działać to mam Szansę na zasięg? Jeżeli tak to jaka i jaka antenę powinienem kupić skoro dużo chińskich

edit:

wróciłem z salonu Pani powiedziała, że nie można brać na próbę tylko umowę.
Nie mogłem połączyć się z LTE ponieważ prawo do tego mają tylko ludzie z umową, a ja mam kupiony telefon i sam dokupiłem starter.
Dała mi jakiś starter za 5zł do wypróbowania w którym powinno mi złapać LTE.

Ogólnie chaotycznie mówiła sama sobie zaprzeczała, nie moge Panu sprzedać w takim razie karty bo działa tylko na umowie a za chwile daje mi starter ?! Ciekaw jestem ile tu jest Mb do wykorzystania.
Xelidrus
Stały użytkownik forum
Posty: 142
Rejestracja: 2009-10-14, 09:26
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Re: Internet z LTE

Post autor: Xelidrus »

Szkoda tylko, że nie mogę pobrać "ustawien internetu" na tej karcie sim -.- Pani w salonie chyba dała mi możliwie najgorszy starter z 50Mb limitu (na przetestowanie czego mi to starczy? Jak ładują się google? Jeszcze przez chwile oferowała modem i że jej oddam w poniedziałek, ale potem zobaczyła smartfon i wcisnęła mi starter.


edit: gdy szuka ustawień internetu pokazuje się H+, 3G, tak jakby może nie chciało wskoczyć na te LTE? Jednak pytałem jest już aktywne, i stoje 10 m od anteny....

Kolega ma Huawei e3372 mogę na nim przetestować ten internet.
Xelidrus
Stały użytkownik forum
Posty: 142
Rejestracja: 2009-10-14, 09:26
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Re: Internet z LTE

Post autor: Xelidrus »

Poddaje się, za nic w świecie nie mogę złapać zasięgu LTE na telefonie, nie chce pobrać ustawień na każdej innej karcie działa. Puf
Xelidrus
Stały użytkownik forum
Posty: 142
Rejestracja: 2009-10-14, 09:26
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Re: Internet z LTE

Post autor: Xelidrus »

Odświeżam temat, moje rozterki z internetem trwają dalej.

Dziś kupiłem karty pre paid i testowałem internet ku mojemu zaskoczeniu, LTE z orange Download 40Mbit/sec , ulopad 25 Mbit/sec. Ping 30. Jednak włączając CSa ping na polskich serwerach 60-+, na zagranicznych 150+ więc stypa. Modem na pewno zapewni większa stabilność jednak czy obniży ping? Osobiście najbardziej zależy mi na stabilnym internecie i pingu < 80 . Czy jest to w ogóle osiągalne? Czy na danym internecie będę mógł streamowac? Boje się o stabilność tego internetu jakiś czas temu sprawdzałem i było ledwo 5Mbit/sec downloadu i 150 ping.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26129
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Internet z LTE

Post autor: wojteks »

Stabilności LTE żadnego z operatorów nikt Ci nie zagwarantuje, to internet mobilny z dynamicznie zmieniającą się liczbą użytkowników.
Nie pomagam na PW!
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19160
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Internet z LTE

Post autor: matek451 »

Na BTS-ie w W. Głęboczku działa LTE800 Orange oraz LTE800 T-Mobile. Zrób testy pod BTS-em.
ODPOWIEDZ