iPLUS pobieranie opłat ;(

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kisiel291
Stały użytkownik forum
Posty: 131
Rejestracja: 2006-10-24, 15:46
Lokalizacja: Rydzykowo

iPLUS pobieranie opłat ;(

Post autor: kisiel291 »

Witam,
dostałem swój pierwszy rachunek za internet w iPlus i kopara mi zjechała. Plus pobrał podwójną opłatę za usługę, co wydaje mi sie przegięciem ze względu na to że jest to usługa DODATKOWA ponieważ mam normalny abonamet z darmowymi minutami i włączyłem sobie internet...
Może coś poradzicie, bo jak teraz zrezygnuje z netu to te 60 zyla pójdzie sie ... na grzyby ???? Ogólnie mam już dość modemu 4kB :/
E160 Play
krzysztof.wojcik
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 165
Rejestracja: 2005-10-30, 09:54
Lokalizacja: Ełk

Re: iPLUS pobieranie opłat ;(

Post autor: krzysztof.wojcik »

kisiel291 pisze:Witam,
dostałem swój pierwszy rachunek za internet w iPlus i kopara mi zjechała. Plus pobrał podwójną opłatę za usługę, co wydaje mi sie przegięciem ze względu na to że jest to usługa DODATKOWA ponieważ mam normalny abonamet z darmowymi minutami i włączyłem sobie internet...
Może coś poradzicie, bo jak teraz zrezygnuje z netu to te 60 zyla pójdzie sie ... na grzyby ???? Ogólnie mam już dość modemu 4kB :/
Abonament jest z góry płatny, płacisz za ten miesiąc i następny, dlatego IMHO tak cię rozliczono.
kisiel291
Stały użytkownik forum
Posty: 131
Rejestracja: 2006-10-24, 15:46
Lokalizacja: Rydzykowo

Re: iPLUS pobieranie opłat ;(

Post autor: kisiel291 »

Abonament podwójny to ja zapłaciłem jak podpisywałem umowę. Dodatkową usługę iPlus dostałem na telefon. To jest tak jakbyś wlazł do pubu gdzie sie płaci za wjazd 50 zyla, poszedł do baru po piwo za 60 zyla a barmanka by ci powidziała że musisz kupić dwa (płacąc za dwa).. qumasz? ;)
iPlus jest dodatkiem do abonamentu w moim przypadku i pobieranie opłat z góry jest zwykłym złodziejstwem.
E160 Play
Awatar użytkownika
pluskwa_skarzysko
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 326
Rejestracja: 2006-05-11, 00:37
Lokalizacja: Pogorzałe

Re: iPLUS pobieranie opłat ;(

Post autor: pluskwa_skarzysko »

wiec biorac abonament na iPlusa.przy pierwszym rachunku placi sie
-aktywacje
-abonament za pierwszy miesiac
-abonamnet za drugi miesiac

dobrze zrozumialem?
Instrukcja została napisana tylko dla systemu Windows, bo użytkownicy Linuksa sami sobie poradzą, a użytkownicy Mac'ów przyzwyczajeni są, że ich wszyscy olewają ;)
michal_99
Stały użytkownik forum
Posty: 102
Rejestracja: 2006-05-17, 11:06

Re: iPLUS pobieranie opłat ;(

Post autor: michal_99 »

gdy bierzesz iplus przykladowo na 2 lata to placisz z pierwszym rachunkiem aktywacje, abonament proporcjonanie zazwyczaj za kilka dni (zalezy jak Ci wyznacza okres rozliczeniowy), no i cala wartosc abonamentu za miesiac do przodu.
Awatar użytkownika
pluskwa_skarzysko
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 326
Rejestracja: 2006-05-11, 00:37
Lokalizacja: Pogorzałe

Re: iPLUS pobieranie opłat ;(

Post autor: pluskwa_skarzysko »

no rozumiem:P dzieki
Instrukcja została napisana tylko dla systemu Windows, bo użytkownicy Linuksa sami sobie poradzą, a użytkownicy Mac'ów przyzwyczajeni są, że ich wszyscy olewają ;)
michal.sz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-11-05, 14:42

Re: iPLUS pobieranie opłat ;(

Post autor: michal.sz »

Czyli mam rozumieć, że jak jutro kupie iplusa na abonament za 60 zł to:
- zapłace za modem 499

I jak przyjdzie mi rachunek do zapłaty to płace:
- aktywacje 69 zł
- abonament za pierwszy miesiąc
- abonament za drugi miesiąc?

To będzie gdzieś z 180 zł?
ODPOWIEDZ