Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Azazell
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2011-03-30, 08:37
Lokalizacja: Szczecin

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Azazell »

Nie mam forsy i bogaty nie jestem ale po ładowaniu konta RBM miałem 150zł i na co to ? Dlatego cześć wydałem a część forsy z konta poszło na pakiety..

za 600mb za 5zł ? A można tak? Pisze ze aktywny
jarekt
Stały użytkownik forum
Posty: 105
Rejestracja: 2018-09-21, 08:19

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: jarekt »

Wyłącz i włącz ponownie. Niektóre pakiety można włączać wielokrotnie nawet bez wyłączania.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

Nic nie trzeba wyłączać, po prostu włącz kolejny.
jarekt
Stały użytkownik forum
Posty: 105
Rejestracja: 2018-09-21, 08:19

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: jarekt »

Cykliczne musi wyłączyć jeśli chce je włączyć ponownie (choć oczywiście to głupota, mówiąc wprost, mieć je wszystkie odpalone).
I ten darmowy 600MB za 0zł na 7 dni też jest cykliczny (po 7 dniach ściąga kasę co miesiąc).
W każdym razie dawno nie widziałem takiego marnotrawstwa pieniędzy :) (to znaczy chyba nigdy nie widziałem).
Kasę mogłeś zatrzymać na nowe pakiety 100GB/40zł od grudnia, a tylko w razie potrzeby kupować do listopada te pakiety najmniejsze i jednorazowe 600MB/5zł.
Azazell
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2011-03-30, 08:37
Lokalizacja: Szczecin

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Azazell »

Ale czemu marnotrastwo? Przecież dużo nei wydałem na te pakiety Około 30zł tylko na nie wydałem.. A na koncie RBM miałem 80zł to teraz zostało z 50zł.
A co do włączenia pakietów to nie wiedziałęm ze mozna ponownie gdy są aktywne..
Czyli jak dostane lejka. to co mam teraz zrobić? Wejsc powiedzmy w Pakiet 600 MB i aktywować go klikajac "włącz" . tak?
No nic powyłączam sobie te pakiety cykliczne by mi nie pbooerało.. Ja je wszystkie wlączałem gdzieś w przeciągu ostatniego tygodnia może dwóch. No faktycznie nie wiedziałem że mozna znów włączać te co są aktywne. Mój błąd.
jarekt
Stały użytkownik forum
Posty: 105
Rejestracja: 2018-09-21, 08:19

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: jarekt »

Wyłącz wszystkie cykliczne pakiety (600MB za 0zł na 7 dni też jest cyklicznym), bo co miesiąc będzie Ci 40zł zjadało na te pkkiety.
I kupuj tylko jednorazowy 600Mb/5zł.
Azazell
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2011-03-30, 08:37
Lokalizacja: Szczecin

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Azazell »

Obrazek - to wyglada teraz tak. Gubie sie w tych pakietach.. Bo nie wie mktore pisza ze mi zacznie naliczać ale chyba tylko te przy których pisze "miesiecznie" tak?

Pakiet 2 GB co miesiąc - dziś aktywowałem ten wiec na razie go nie ruszam. Wyłacze za miesiac. Dzieki wam teraz wiem co robic..

Mam pytanie odnosnie mojego konta RBM
Obrazek

Proszę zerknijcie. Mam aktywne do 13.11 czyli LTE chyba będzie do tego czasu tak? I teraz co robić.. bo niby od 1 grudnia juz nie bedzie mozliwości aktywacji DIL w pakietach? Bo może jeszcze 13.11 ja kbedę musiał zasilić to uda mi się znów za 50zł przedlużyć ostatni raz o 3 miesiace?:D
krychun3
Stały użytkownik forum
Posty: 67
Rejestracja: 2017-12-03, 16:30

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: krychun3 »

xdd możesz wszystkie pakiety "co miesiąc" wyłączyć bo już ci nie cofnie co pobrało i naliczyło, 13.11 już nie włączysz DILa, ponieważ ostatnia data włączenia jest 31.10 +30dni i wygaśnie już 1.11.
Ostatnio zmieniony 2018-09-26, 13:24 przez krychun3, łącznie zmieniany 2 razy.
Azazell
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2011-03-30, 08:37
Lokalizacja: Szczecin

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Azazell »

Eh to co teraz robić po zakończeniu DIL? Macie jakieś plany? Na pewno będe musiał płacic 40-50zł za 100gb ale hm wolałbym inne rozwiazania.

Testował ktoś może internet radiowy?
Awatar użytkownika
overtrash
Stały użytkownik forum
Posty: 126
Rejestracja: 2015-01-15, 12:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: overtrash »

Azazell pisze:Eh to co teraz robić po zakończeniu DIL? Macie jakieś plany? Na pewno będę musiał płacić 40-50zł za 100gb ale hm wolałbym inne rozwiązania.
Ja mam kilka kart skarbonek wiec na bank 1 pójdzie do opróżnienia. Przez co przez najbliższe 12mcy, najprawdopodobniej zostaniemy w RBM.
Osobiście zastanawiam sie nad ofertą nju mobile za 29zł na start 40GB po pół roku 80, po roku 100. Ew. T-Mobile domowy no-limit do 20mbps za 49zł. Oba warianty to niestety umowa na 24 mce. W moim przypadku to by było na tyle. I tak na chwilę obecną z tego internetu korzystają jedynie rodzice wiec pewnie wystarczy im któraś z w/w opcji. :)
AVM FRITZ!Box 6890 LTE + nju.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

nju mobile jest o tyle dobry, że umowa jest na czas nieokreślony. Po za tym, jak nie korzystasz to płacisz tylko 9 zł, zamiast 29 zł. No i GB się zwiększają wraz ze stażem w sieci.
Więc można rozważyć zakup przed czasem, aby po pół roku mieć 80 GB, a po roku 100GB.
tired
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 154
Rejestracja: 2017-11-14, 12:49

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: tired »

Po 3 miesiącach jak nie korzystasz to nie płacisz 9 zł tylko 0 zł przy włączonym im dłużej tym lepiej. Ja mam od dawna i leży w szufladzie, raz na 6 miesięcy puszczę smsa aby mi nie przeniosło na kartę.

W komentarzu na telepolis jedna osoba napisała, że Play wprowadzi jakaś taryfę na kartę SnaK 20 zł za 100 GB, lejek 1 Mb/s, tylko w LTE/+, RWK po dowolnym doładowaniu, nie będzie wymagane saldo 30 zł jak w DIL.
Azazell
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2011-03-30, 08:37
Lokalizacja: Szczecin

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Azazell »

Mi Nju odpada bo mało GB ;/ Ja to w miesąciu zużywam od 100-400gb.. Przeważnie 200-400. Oglądam Filmy, mecze z NC+ oraz glównie do pracy. Eh ;/

Mma nadzieje ze te Snak za 20zł wejdzie szybko :)
krychun3
Stały użytkownik forum
Posty: 67
Rejestracja: 2017-12-03, 16:30

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: krychun3 »

@tired to jest pewnie żart, ponieważ praktycznie jest to niemożliwe :D
tired
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 154
Rejestracja: 2017-11-14, 12:49

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: tired »

Możliwe, może wieczorem się dowiemy.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Tired.

Naczytales sie głupot i uwierzyłeś ??

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Awatar użytkownika
overtrash
Stały użytkownik forum
Posty: 126
Rejestracja: 2015-01-15, 12:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: overtrash »

Azazell pisze:Mi Nju odpada bo mało GB ;/ Ja to w miesąciu zużywam od 100-400gb.. Przeważnie 200-400. Oglądam Filmy, mecze z NC+ oraz glównie do pracy. Eh ;/
Wiec może coś takiego?
34.90zł za 300GB, umowa na 12mcy,
https://www.naumobile.pl/oferta/internet/

39.99zł za 300GB, umowa na czas nieokreślony,
https://otvarta.pl/internet

W obu przypadkach wykorzystana jest infrastruktura Plusa.
AVM FRITZ!Box 6890 LTE + nju.
tired
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 154
Rejestracja: 2017-11-14, 12:49

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: tired »

onken pisze:Tired.

Naczytales sie głupot i uwierzyłeś ??
Hehe na to wygląda, że był to głupi żart. Także sorki :facepalm:
jarekt
Stały użytkownik forum
Posty: 105
Rejestracja: 2018-09-21, 08:19

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: jarekt »

tired pisze:
onken pisze:Tired.
Naczytales sie głupot i uwierzyłeś ??
Hehe na to wygląda, że był to głupi żart. Także sorki :facepalm:
Jeśli żart był głupi, to pewnie tylko głupi się nabrał :)
Dodam, że nazwa tego udoskonalonego DILa za 20zł w tej taryfie SnaK (Samsung na Kartę), czyli SIL (Samsungowy Internet LTE), to początkowe literki słowa "silly" (głupi)...

A na poważnie: jeśli komuś zniszczyłem marzenia, to przepraszam :).

A na mega poważnie: nie bierzcie na poważnie (a przynajmniej z dużą dozą ostrożności) komentarzy pod niusami i artami, zwłaszcza jeśli komentarz Wam bardzo pasuje.
O to chodzi w takim komentowaniu przez płatnych trolli i klakierów, aby komentarz Wam przypasił i abyście w niego uwierzyli i na podstawie takiego komentarza podejmowali potem decyzje - będąc już zmanipulowanymi (może nie życiowe decyzje ale istotne dla zleceniodawcy takich komentów).

Królem takich zleceń jest od kilkunastu miesięcy w Polsce T-Mobile. Z jednej strony jest wychwalanie na potęgę ofert T-Mobile, wyników biznesowych, jakości sieci itp. itd., a z drugiej ostra jazda przez te same osoby szczególnie po Play (mają szczególne powody, bo 70-80% osób które odeszły przez ostatnie 5 lat z T-Mobile, spychając go na telekomunikacyjne zaplecze, trafiło do Play/P4).
Nie będę podawał przykładów pracowników T-Mobile, czy osób z firm współpracujących z T-Mobile, które udzielają się również tutaj. Sporo osób wie które to.

To tak na marginesie mojego żartu i wiary we wszystko co przeczytacie szczególnie w komentarzach, ale i na forach, czy nawet niusach.
Azazell
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2011-03-30, 08:37
Lokalizacja: Szczecin

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Azazell »

overtrash pisze:
Azazell pisze:Mi Nju odpada bo mało GB ;/ Ja to w miesąciu zużywam od 100-400gb.. Przeważnie 200-400. Oglądam Filmy, mecze z NC+ oraz glównie do pracy. Eh ;/
39.99zł za 300GB, umowa na czas nieokreślony,
https://otvarta.pl/internet

W obu przypadkach wykorzystana jest infrastruktura Plusa.
To jest ciekawe dziekuje.. Wezme to pod uwage.. Wszedłem na Panwybierak i jedynie co ciekawe to Play net box za 80zl gdzie tez daja 300gb.. AL to drożej niż w otvarta. Niby mam też orange internet po kablu ale hm pisze do 80mbit gdzie wrzeczyistosci mam tylko do 12mbit ;/ bo mam w domu też netię o tej prędkosci i nie da rady by zwiększyc przepustowość.. A tylu jest domowników ze to w ogóle ledwo działa :(

A do pracy porzebuje coś szybkiego i coś solidnego.. Zainteresuje się tą Otvarta bo wydaje sie ciekawe..
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: matek451 »

Mieszkasz w takim miejscu że Plus ma tylko zasięg z LTE1800Aero2 więc najpierw sprawdź jak działa u ciebie zanim podejmiesz decyzję z OTVARTA.
gunio1991
Stały użytkownik forum
Posty: 70
Rejestracja: 2018-03-02, 20:07

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: gunio1991 »

Tak jak pisałem wcześniej, niewątpliwie na tym stracą ale też i zyskają być może w Play albo inne sieci. Cena za nadużywanie jakaś musiała być.

Osobiście też rozważę inną sieć bo problem jest taki że w trakcie dnia nadajniki Play w moim rejonie to tragedia, wieczorem odpowiedź z serwera jest 10x szybsza niż w trakcie dnia, teraz na wyraźnym przykładzie dostrzegłem jak to wygląda. Tragedia. W Play też nie było najlepiej ale w RMB to bardzo uciążliwe.
ktry
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 239
Rejestracja: 2017-09-15, 19:51

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: ktry »

Poczekaj aż pasożyt zwany DIL w RBM się zakończy całkowicie to i sieć stanie na nogi . Wtedy można będzie po testować sieć i zdecydować co wybrać.
Plus z takim pasożytem na sieci to by już całkiem padł w mojej okolicy ,zresztą z Orange było by podobnie . Może Tmobile by wytrzymał ze względu na kompletny brak klientów przez najwyższe ceny przez lata jakie oferowali .
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Niestety teraz już obciążenie BTS T-Mobile robi się spore...

I robi się tłoczno.... :(

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
st128
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 236
Rejestracja: 2012-03-30, 12:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: st128 »

Wreszcie.. udało sie aktywowac (przez zgłoszenie w p24) Pink na karte 9 zł. Dzięki ci pleju...
HashMap
Użytkownik forum
Posty: 41
Rejestracja: 2016-10-28, 13:14

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: HashMap »

Użytkownicy hejutujący korzystny dla nich dil. To ciekawe. Jak bardzo trzeba być stłamszonym i sfrustrowanym, żeby się cieszyć z powodu zniknięcia tej oferty? Jesli BTS były przeciążone, tzn, że niedomaga infrastruktura, a nie, że użytkownicy za dużo korzystają :facepalm:
krychun3
Stały użytkownik forum
Posty: 67
Rejestracja: 2017-12-03, 16:30

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: krychun3 »

@HashMap żeby było mało, musiałbyś widzieć jak konfidencili, nawet niektóre konfitury tej oferty z forum telepolis (kto tam jest to wie kto) pisali do rzecznika na blogu P4, nawoływali do usunięcia DILa na live'ach fb podczas q&a z ważnymi osobami (do teraz nawet to jest i można sprawdzić bo jest zapis)
Awatar użytkownika
Tinkas
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 255
Rejestracja: 2016-12-03, 11:54

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Tinkas »

Jak kogoś stać, żeby zapłacić więcej, ale mieć lepszy net, to się cieszy. U mnie ponad rok temu popołudniami prędkości zaczęły spadać nawet poniżej 3mbps, a to już starcza chyba tylko do facebooka na smartfonie. <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> wtedy Orange 4x droższe, żeby mieć normalny net. Teraz z kolei Networks! pada przez Tmobile, więc jak Play odetchnie, to chętnie tam wrócę.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: piotrzet »

N! pada przez T-Mobile? A to ciekawe bo jakoś w speedtestach tego nie widać. Po za tym Play nie odetchnie planują wprowadzić przez LTE tv domową będzie ciekawie :D
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: matek451 »

T-Mobile to jedyny operator który nie ma prawa padać, zawsze i wszędzie działał , działa najlepiej i najszybciej. Oferta bez limitu nie miała żadnego wpływu na prędkości uzyskiwane przez użytkowników, jest nadal mega szybko. Potwierdzają to sierpniowe rankingi speedtestów gdzie przewaga T-Mobile nad innymi operatorami mieści się w granicach błędu statystycznego a które to testy świadomi użytkownicy mają głęboko w ......e. A co do Play to już w salonach są klienci którzy pytają o TV przez internet. Naród nie może się jej doczekać i zapcha sieć Play na amen oglądając 'Koronę królów" i inne tureckie seriale.
Zablokowany