Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
rafal131313
Stały użytkownik forum
Posty: 113
Rejestracja: 2010-06-01, 01:45
Lokalizacja: xxx

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: rafal131313 »

Dziś miałem z 3cie podejście przeniesienia numeru do Redbull i blondynka w salonie rozłożyła ręce - nie można jakiś błąd czy coś, jak chcę to może przenieść numer do play :(
Czy tylko u mnie na wiosce jest tak :)
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: 3G_ »

Skąd ja to znam :)
Piotrek24
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 434
Rejestracja: 2013-04-28, 18:48
Lokalizacja: OGL

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Piotrek24 »

Miałem to samo. Odwiedziłem wszystkie salony w okolicy u siebie i nic. Więc już sobie dałem spokój z tym.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Hermogenes »

Pewnie z salonu PLAY .Brunetka mówi jeszcze przecież Pan może potem migrować do RBM i zapisuje kod do RBM Energy mówiąc jak nie będzie pan potrafił to proszę przyjść do mnie i ja to przeniosę " starszym to jest ciężko to wszystko ogarnąć ". Ale bonus to panu przepadnie. poz Hermogenes
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

Muszą być specjalne startery z napisem "Na kartę. Nie do sprzedaży. 7 zł".


Obrazek
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Hermogenes »

To były słowa brunetki przecież miała mój pesel na biurku .To wszyscy ludzie chcący przenieść wiedzą Ona pewnie też tylko może jest jakieś inne dno.poz Hermogenes
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: 3G_ »

Szczerze? RBM7 MNP dla przeciętnego człowieka z ulicy jest niedostępne. Promocja jest zbyt dobra, żeby w salonach nią szastali na prawo i lewo. I tak to działa - da się, ale łatwo nie jest.... Sam już się poddałem po wizycie w wielu salonach aż spróbowałem jeszcze raz z inną konsultantką i się udało :)
rafal131313
Stały użytkownik forum
Posty: 113
Rejestracja: 2010-06-01, 01:45
Lokalizacja: xxx

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: rafal131313 »

Ale startery za 9zł na sprzedasz mają pełną szufladę :)

Do tego Pani skomentowała że na kartę to bardzo mało klientów mają :)
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: bartex03 »

Co do sytuacji braku powiadomien SMS o wyłączeniu i właczeniu DIL. RBM miał awarie bazy użytkowników. Dowiedziałem się tego po tym jak przez cały dzień nie mogłem zalogować się na konto play24. Zadzwoniłem do BOK RBM *666 i otrzymałem info że moje konto zostało wyrzucome z bazy własnie z powodu awarii która trwała/ trwa od 3 dni

Niech sobie Pan założy nowe - tamego nie odzyskamy :D
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: 3G_ »

rafal131313 pisze: Do tego Pani skomentowała że na kartę to bardzo mało klientów mają :)
A jakże :) Nie ma to jak dorwać gościa na umowę.
"A jak często Pan doładowuje? Opłaca się Panu na kartę" :) Trochę mina im rzednie kiedy okazuje się, iż trafił się klient świadomy, oczekujący konkretnego produktu :hyhy: No ale wtedy właśnie najczęściej "nie da się" :mur:
bartex03 pisze:przez cały dzień nie mogłem zalogować się na konto play24.
A mnie wywaliło ze starej wersji (miałem bodajże 3.0.9) Play24 na telefon uznając, że jest już niewspierana. Wkurzyłem się strasznie, bo ta nowa kompletnie mi się nie podoba (nieczytelna, pochowane różne przydatne rzeczy, itp). Na szczęście znalazłem 3.1.1 wyglądającą prawie tak samo jak ta moja poprzednia i działającą :) Polecam.
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: bartex03 »

Wybaczcie mi, ale powiedzcie nazwe taryfy jakiej mam się domagać ;) , jezeli chce przenieść numer z pomarańczy do RBM ze skutkiem DIL i RWK.

Zapomnialem na smierć jak nazywała się ta taryfa :D
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: 3G_ »

RBM7 MNP. Chociaż nie wiem czy oni w salonach tak to nazywają.
Ale... wg mnie nie ma sensu bawić się w nazwy taryf. Mówisz, ze chcesz przenieść do Red Bulla na kartę i tyle. I teraz najważniejsze - jak pani wyciągnie karty SIM jak na obrazku parę postów wyżej to jesteś w domu. Nawet jeśli będzie twierdziła, że przenosiny będą do taryfy Energy (wg mnie nie da sie przenieść do Energy, ale może się mylę). A jeśli pani przyniesie jakiekolwiek inne karty do lipa - i wcale nie chodzi o to, że trafisz do złej taryfy czy coś, tylko przenosiny w ogóle nie będą możliwe. No chyba, że przeniosą Cię do zwykłego Playa.
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: bartex03 »

3G_ pisze:RBM7 MNP.
Własnie ;) - reszte wiem co i jak
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Hermogenes »

PLAY oferta.jpg
Jest taka możliwość na samym dole.poz Hermogenes
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

Nie ma możliwości wyboru taryfy przy przenosinach z innej sieci. Zawsze dostaniesz rbm7 mnp.
Play się nie liczy, bo to ta sama sieć co redbull.
Piotrek24
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 434
Rejestracja: 2013-04-28, 18:48
Lokalizacja: OGL

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Piotrek24 »

Ja spróbuję za jakiś czas jeszcze raz. W ktorejś wersji w salonie pani chciała mnie przenieść do Red Bulla ale mówiła o taryfie Energy (więc zaprotestowałem). Ale jeśli to prawda tak jak piszecie koledzy (że nie da się od razu do Energy przenieść) to jestem w domu :)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

U mnie w Kraku mają spokojnie karty do RBM7 tyle że nie multisim, no ale cóż....

Tyle że pewne e w końcu skończy się darmowe LTE a szkoda.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: 3G_ »

Hermogenes, nie w tym rzecz, to jest zmiana taryfy już przez użytkownika. Ja natomiast miałem na myśli to, że prawdopodobnie nie jest możliwe przeniesienie numeru z innej sieci bezpośrednio do RBM Energy. Inaczej mówiąc - jak już przenosiny w salonie się udadzą, raczej trafimy do właściwej taryfy :)

onken - brać kartę jaka jest, a potem można bez problemy wymienić na taką jaka potrzebna (łącznie z nano) - i to nawet w salonach, w których przenosiny się nie udają.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Tak, ale trzeba min. dwa razy jeździć ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: 3G_ »

No tak, ale biorąc pod uwagę jak trudno przenieść to warto :) Wymianę karty można już zrobić przy jakiejś okazji, po drodze :)
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: bartex03 »

REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ „PRZENIEŚ NUMER DO RED BULL MOBILE NA KARTĘ I ODBIERZ BONUS

Aktywacja Zestawu Startowego „RBM na kartę 7 MNP” jest możliwa w ciągu 3 lat od momentu przeniesienia numeru. Przenoszony numer telefonu jest automatycznie przypisywany do Karty SIM/USIM w dniu jego przeniesienia.
Dobrze rozumiem że jak dostane karte sim rbm po przenosinach z pomarańczy to mogę spokojnie ją do szuflady włożyć nawet na 3 lata (zakładając oczywiście że z xxx miesięcy nadal będzie opcja DIL).

Nie wolno jej włączyć w telefonie itp ?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Możesz ją schować ale nie licz że będziesz mógł włączyć na niej RWK bo to tylko promocja a i pewnie po DIL zostaną wtedy już tylko wspomnienia... :)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
matifcb
Stały użytkownik forum
Posty: 66
Rejestracja: 2017-06-05, 09:26

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: matifcb »

witam, jako ze pisalem tutaj i uzytkownicy bedacy tu w ty watku znaja moj przypadek napisze tutaj o pomoc:
wkladajac karte do telefonu i udostepniajac neta mialem tylko 30 mb/s, nigdy wiecej. Koledzy tutaj doradziliscie mi kupic ruter LTE i teraz wszystko dziala ale tak samo max 30mb/s choc jak na telefonie sprawdze predkosc to wychodzi pod 50mb/s. Gdzie te 20 gb/s i czemu trace je podczas udostepniania nawet przez ruter ?
Furialek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2017-05-21, 00:45

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Furialek »

robertnik pisze:Żeby mieć darmowy internet musisz:
1 Mieć co najmniej 30zł na koncie.

Obrazek

2 Mieć jakiś zapas megabajtów(z doładowania, albo pakiet).

Obrazek

3 Włączoną usługę darmowy LTE.

Obrazek

4 Mieć włączony w modemie, ruterze tylko LTE.

Obrazek

5 Być w zasięgu LTE.

Mało tego wszystkie te punkty trzeba spełnić jednocześnie :))

Cześć,
Pytanie: czy konto musi być ważne? Niby wszystko miało być pięknie ładnie doładowanie 5zł miesięcznie, a teraz mi konto wygasło, internet przestał działać, a jak doładowałem za 10zł to mi przedłużyło ważność konta do 04.07 tylko.
Coś zrobiłem nie tak?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: matek451 »

Tak byłeś zbyt oszczędny, przecież od dawna wiadomo że doładowuje się za 50 zł na 100dni. A koszty są 0-5 zł/m-c bo kasa z doładowania pozostaje na koncie. Jak się nie chce doładowywać to korzysta się ze sposobu na RWK na karcie RBM na Kartę 5, szeroko tu opisywanego . Jak chcesz korzystać z internetu nie mając ważnego konta na wychodzące? To chyba oczywiste.
charlie112

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: charlie112 »

Furialek pisze:Coś zrobiłem nie tak?
Tak, nie przeczytałem regulaminu :)
II. USŁUGA „DARMOWY INTERNET LTE NA 30 DNI”
1. Usługa „Darmowy Internet LTE na 30 dni” pozwala na korzystanie z transmisji danych w zasięgu technologii LTE (w ramach własnej infrastrukturalnie Sieci Telekomunikacyjnej) bez pomniejszania pakietów na transmisję danych o ile Użytkownik takie aktywował oraz Pakietu Złotówek.
2. Warunkiem uruchomienia usługi jest posiadanie na koncie Pakietu Złotówek o minimalnej wartości 30 zł. Usługa jest aktywna przez 30 dni kalendarzowych liczonych od aktywacji usługi, zgodnie z ust. III pkt 2 niniejszego regulaminu.
3. Warunkiem korzystania z usługi jest utrzymywanie Okresu Ważności połączeń wychodzących w okresie gdy usługa jest aktywna oraz posiadanie na koncie dodatniego salda środków. W przypadku wykorzystania środków na koncie lub upłynięcia Okresu ważności połączeń wychodzących w okresie gdy usługa jest aktywna, korzystanie z usługi nie będzie możliwe, chyba, że Użytkownik dokona Doładowania konta i tym samym przedłuży Okres ważności połączeń wychodzących i będzie miał dodatni stan środków na koncie.
https://www.redbullmobile.pl/sites/defa ... 4.2017.pdf

Co do kwoty doładowania - ładuje się za 50 zeta, gdyż to jest najkorzystniejsze pod względem ważności połączeń wychodzących, a o to nam chodzi:
Obrazek
Awatar użytkownika
MarcinNS
Stały użytkownik forum
Posty: 90
Rejestracja: 2015-12-06, 20:38

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: MarcinNS »

Kupiłem kartę Redbulla(za 5zł), zarejestrowałem numer i jestem W redbull energy.
Czy jest jakaś opcja takiej migracji żeby mieć tego DILA?
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

Jakbyś kupił zestaw z napojem redbulla za 9 zł, to byś nie musiał kombinować.
A tak pozostaje przeniesienie numeru do fakt mobile, a potem migracja na rbm 5.
Awatar użytkownika
MarcinNS
Stały użytkownik forum
Posty: 90
Rejestracja: 2015-12-06, 20:38

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: MarcinNS »

matek451 pisze:To kup starter głosowy Play, zarejestruj . Następnie kodem *163#12 migruj na fakt mobile a potem przejdź na RBM na Kartę 5 kodem *163# . Na tej taryfie działa DIL.
Startera z puszką szukałem i nie znalazłem. Próbowałem tym kodem co kolega pisał ale nie przyjmuje. Który dokładnie to ten starter głosowy w Play jest? Nie chcę następne 5zł niepotrzebnie wydawać.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: matek451 »

Zobacz jeszcze ta tej RBM Energy co pokaże się po *163#,czy pojawi się Fakt Mobile. Jeśli nie to telefon 799599999 i przenosisz wg. http://www.faktmobile.pl/download/regul ... 2016_2.pdf
Zablokowany