Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

dostaję takie info: Twoja karta jest nieaktywna. Aby ja aktywowac wykonaj dowolne polaczenie i sprobuj ponownie za 2 godziny.
robiłem aktywacje kodem i można też robić przez PLAY24 info jest takie samo
może muszę najpierw zasilić konto 5 zł ?
gelox
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2016-11-23, 08:40

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: gelox »

A czy ktoś robił taki myk - że do początku lutego zarejestrował 3 karty w RBM, użył na nich gratisy (był limit trzech kart) a teraz po 03.02 znów rejestrował nowe karty i dało się włączyć znów bonusy?
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

szrek pisze:dostaję takie info: Twoja karta jest nieaktywna. Aby ja aktywowac wykonaj dowolne polaczenie i sprobuj ponownie za 2 godziny.
robiłem aktywacje kodem i można też robić przez PLAY24 info jest takie samo
może muszę najpierw zasilić konto 5 zł ?
Wszystko jest już OK.
Nie trzeba włączać usługi KODAMI.
Wszystko to można zrobić i włączyć zmiany [nawet zmiane na RBM5] dodając numer do PLAY24.
SierraWireless
Użytkownik forum
Posty: 28
Rejestracja: 2010-09-03, 10:10
Lokalizacja: HSDPA

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: SierraWireless »

jak mozna wykorzystac "Pakiet Promocyjnych Złotówek" w RBM ?
kupilem btc za sms i niestety kasa poszla z konta a nie z "Pakiet Promocyjnych Złotówek".
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

gelox pisze:A czy ktoś robił taki myk - że do początku lutego zarejestrował 3 karty w RBM, użył na nich gratisy (był limit trzech kart) a teraz po 03.02 znów rejestrował nowe karty i dało się włączyć znów bonusy?
z tego, co pamiętam, to limit 3 kart dotyczył ofert internetowych, np. play internet na kartę, a w głosowych było to 10 kart. W RBM masz tylko głosowe.
SierraWireless pisze:jak mozna wykorzystac "Pakiet Promocyjnych Złotówek" w RBM ?
kupilem btc za sms i niestety kasa poszla z konta a nie z "Pakiet Promocyjnych Złotówek".
na rozmowy i zwykłe smsy.
doniwald
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-02-16, 15:45

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: doniwald »

Witajcie ,na początku wielkie dzięki szczególnie dla dzejka za cierpliwość i powielanie tematu jak uzyskac rwk na rbm :).

Po wielu poszukiwaniach przejsciowych kart ,odwiedzinach w kilku salonach play w końcu sie udało!!!

NIe było łatwo,w jednym z salonów pracownik probowal mnie zbyc abym najpierw przeszedl na play,a potem dopiero na rbm ,chociaz trzymal tą karte 7ke ,to twierdził ze z orange bezposrednio na rbm sie nie da,bo mu system coś tam...,w drugim już prawie ,ale system odrzuci....l,a w kilku salonach takich kart na oczy nie widzieli,no ale jest 7mnp i wszystko gra :).

a teraz moje pytanie czy musze sie spieszyc z przejsciem na rbm5,czy moge pociągnac na tych bonusach 7mnp do tych dwóch miesiecy i potem przejsć? rok waznosci konta przejdzie?,i do kiedy jeszcze będzie wazna ta promocja z przejsciem z innej sieci do rbm,,wiem ze bonusy za rejestracje kończa sie w play 17 lutego,czy i ta sie kończy 17 ?Pozdrawiam.
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

Miałem podobnie ze zdobyciem startera 7 zł.
Rada: zarejestruj numer w play24 i tam możesz wszystkiego się dowiedzieć i dokonać zmiany.
Mnie osobiście interesuje tylko internet LTE i jak wykorzystam te darmowe 20GB to wtedy zmienię na RBM5.
doniwald
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-02-16, 15:45

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: doniwald »

Shrek dzięki za rade,karte mam juz w play24 ,ta karta jest moją drugą z redbulla,tą pierwszą mam w domu w modemie (50 zł na 100 dni)i jestem zadowolony, prędkosci od 40 do 70Mb/s takze nie jest żle ,

a tą drugą chcialem poki jest 200 zł na rozmowy i 20gb internetu korzystać w smartfonie,a pod koniec okresu trwania bonusu przerzucic do RBM5,tylko własnie nie jestem pewny czy rwk przejdzie powiedzmy w kwietniu gdy będe chciał to zrobić.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

promocja jest do odwołania, nie ma dokładnej daty zakończenia.
Awatar użytkownika
andix84
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2014-09-08, 08:49
Lokalizacja: Toruń

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: andix84 »

dzejk pisze:...

Po 100 dniach, gdy straci ważność mały pakiet danych 2GB z doładowania, wystarczy kupować ten 600MB za 5zł, a następnie włączać DIL.
Inne przydatne kody https://www.redbullmobile.pl/przydatne-kody/

Powyższa instrukcja jest klepana praktycznie na co drugiej stronie w tym temacie, ale co mi tam...
Znalazłem w play24 taki pakiet:

Kod: Zaznacz cały

Bonusowy pakiet 1GB
Włącz pakiet 1GB danych ważny rok. 
Aby pakiet zostal uruchomiony musisz doładować sie za łączną kwotę 10 zł. Sumę swoich doładowań sprawdzisz kodem *111*127*5#.
Czy zadziała mi na nim przez cały rok DIL, pod warunkiem oczywiście że go nie zjadę przez przypadek do zera?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Nie. I tego pakietu nie ma w RBM5 gdzie jest DIL

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

andix84 pisze:
dzejk pisze:...

Po 100 dniach, gdy straci ważność mały pakiet danych 2GB z doładowania, wystarczy kupować ten 600MB za 5zł, a następnie włączać DIL.
Inne przydatne kody https://www.redbullmobile.pl/przydatne-kody/

Powyższa instrukcja jest klepana praktycznie na co drugiej stronie w tym temacie, ale co mi tam...
Znalazłem w play24 taki pakiet:

Kod: Zaznacz cały

Bonusowy pakiet 1GB
Włącz pakiet 1GB danych ważny rok. 
Aby pakiet zostal uruchomiony musisz doładować sie za łączną kwotę 10 zł. Sumę swoich doładowań sprawdzisz kodem *111*127*5#.
Czy zadziała mi na nim przez cały rok DIL, pod warunkiem oczywiście że go nie zjadę przez przypadek do zera?
Tak on jest ale w: RBM na kartę 7 MNP
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Nawet jak był jeszcze DIL w RBM7 to wcale ten pakiet nie pozwalał na pełną predkosc w LTE DIL

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
bolu
Stały użytkownik forum
Posty: 59
Rejestracja: 2013-10-10, 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: bolu »

Czy można przejść z faktu na RBM7 jakimś kodem czy trzeba iść do operatora?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Nie można, nawet w salonie tego nie zrobisz ( z Faktu )

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

bolu pisze:Czy można przejść z faktu na RBM7 jakimś kodem czy trzeba iść do operatora?
Fakt i red bull to wirtualni operatorzy playa.
Taryfa RBM7MNP jest zarezerwowana dla przenoszących numer z innej sieci niż play, np. orange, plus, t-mobile.
jackst
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2016-07-25, 21:33
Lokalizacja: Ełk

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: jackst »

Jak to jest
Gdy rejestrowałem numer do RBM5, promocyjne złotówki w ramach bonusu za rejestrację mogłem wykorzystać na sms premium, natomiast gdy przeniosłem drugi numer z innej sieci na RBM7 w ramach bonusu wysyłanie sms-ów premium jest niedostepne
Ostatnio zmieniony 2017-02-19, 21:52 przez jackst, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Nigdy promocyjne złotówki nie można było wykorzystać do SMS Premium, musiałeś coś pomerdac...

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
jackst
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2016-07-25, 21:33
Lokalizacja: Ełk

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: jackst »

to dziwne bo wysyłałem na chomika i radio zet w tamtym roku ok. 20smsów
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Hmmm. Dziwne, zobacz w regulaminie złotówek że premium jest wykluczone

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

Właśnie dzisiaj zmieniłem na RBM5 doładowałem 30 zł.... konto ważne do 16.02.2018.
Ja z tej karty będę korzystał tylko i wyłącznie z internetu LTE.....a jak długo to jest wielka nie wiadoma.
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: eddie »

szrek pisze:Właśnie dzisiaj zmieniłem na RBM5 doładowałem 30 zł.... konto ważne do 16.02.2018.
Dostałeś bonus 1 GB ważny 30 dni. Przed końcem terminu musisz uruchomić jakiś pakiet internetowy i pilnować aby był aktywny i niewyzerowany.
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

Tak bonus 1 GB dostałem, ale po doładowaniu 30 zł od razu aktywowałem darmowy internet LTE na 30 dni.
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

Zapytanie: jak się już skończy ten rok ważności konta to będzie można przedłużyć w jakiś sposób na kolejny rok?
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: ml13 »

Tego nikt nie wie, nie wiadomo czy będzie DIL wtedy
Obrazek
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

Testowałem na moim terenie [KOTLINA KŁODZKA] karty plusa playa i orange chodzi o prędkość: to plus dno....play jako tako i orange najlepsza. Tylko oferta w orange [mi chodzi przede wszystkim internet LTE do 100 GB] jest beznadziejna.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

szrek pisze:Tylko oferta w orange [mi chodzi przede wszystkim internet LTE do 100 GB] jest beznadziejna.
Dziś ostatni dzień promocji w orange z rejestracją numerów na kartę - bonusy na nich aktywować można do 60 dni od rejestracji, więc jak ktoś pomyśli, to ma neta na 3 miesiące po 5 zł.
kutan123
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2016-09-22, 19:33
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: kutan123 »

Ja tak właśnie zrobiłem jak pisze kolega wyżej ... w mojej miejscowości również Orange miażdży prędkościami w dzień i tym bardziej w nocy konkurencje ala Playa itd.
Szkoda, że jak kolega dwa posty wyżej piszę oferty bez urządzenia ala 100gb są beznadziejne, jedynie ten abonament "domowy" 150gb ma jakiś sens ale po co mi ich modem i do niego dopłacać ... ?
Nie mam pojęcia co brać po tych bonusach po Kwietniu :?
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

dzejk pisze:
szrek pisze:Tylko oferta w orange [mi chodzi przede wszystkim internet LTE do 100 GB] jest beznadziejna.
Dziś ostatni dzień promocji w orange z rejestracją numerów na kartę - bonusy na nich aktywować można do 60 dni od rejestracji, więc jak ktoś pomyśli, to ma neta na 3 miesiące po 5 zł.
Na testy wykorzystałem karty właśnie w ten sposób....z orange miałem dwie karty i jedną właśnie przeniosłem numer do RBM a druga jest jeszcze ważna do 15 marca.
Paralaksa
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2017-02-27, 10:10

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Paralaksa »

Witam.

Chcę zdobyć taryfę RBM5. Proszę o informację czy postępuję prawidłowo.
dzejk pisze:Zarejestrowany numer na kartę w orange niesiesz do salonu play i prosisz o przeniesienie do redbull na kartę. Jeśli mają odpowiednie startery to przenosiny trwają tylko 24h. Po aktywacji startera w redbullu sprawdzasz, czy dostałeś promocyjne 200 zł, 20GB i rok ważności konta - chyba smsy przychodzą. Potem dobrze jest odczekać kolejną dobę, aby się to ułożyło na serwerach playowych ;)
Teraz możesz migrować do finalnej taryfy rbm5 za pomocą kodu *163#
- wyskoczy menu, gdzie będzie musiał wybrać numer tej taryfy, jeśli jej nie będzie na liście, to wybierz 8. dalej, tam musi być. Tyle - będzie DIL i RWK.
Kupiłem kartę w Orange ok. miesiąc temu i zarejestrowałem w Orange.Jak skończy mi się miesięczny bonus w Orange to idę do salonu Play i mówię, że chcę przenieść numer do RedBull na kartę. Czy w salonie Play'a mogą być z tym jakieś problemy?

A następnie postępuję według tej instrukcji:
dzejk pisze:odczekaj do jutra - przeniesienie numeru z reguły trwa 24h. Jak stary starter orange przestanie działać, to zmień na ten z red bulla.
Bonus za przeniesienie numeru najprościej włączyć krótkim kodem ussd: *111*340*1#
Dostaniesz pierwszy rok ważności konta, 200 zł na rozmowy oraz 20GB neta. Bonusy są ważne 60 dni.
https://www.redbullmobile.pl/obsluga-kl ... to-proste/
Czekasz na potwierdzenie włączenia smsem. Nie śpiesz się - warto odczekać dobę.
Wykorzystujesz bonusy (bo je stracisz, zostanie tylko RWK) albo od razu zmieniasz taryfę na Red bull na kartę 5 (RBM5), także krótkim kodem: *163#
pokaże się menu, gdzie trzeba wybrać tą taryfę - gdyby nie było jej na liście, to daj 8. więcej. Po potwierdzeniu włączenia taryfy smsem, możesz doładowywać konto za 50 zł, krótki kod: *100*twój_kod_doładowania#
W gratisie za to doładowanie dostaniesz mały pakiet 2GB ważny 100 dni.

Darmowy internet LTE (w skrócie DIL) włączasz krótkim kodem: *111*480*1# lub przez play24 (dłużej trwa przetwarzanie).
Pakiet jest ważny 30 dni. Gdy się wyłączy, zacznie schodzić transfer z małego pakietu. Jak i on się wyzeruje, to włączy się lejek 16 kbit/s, czyli praktycznie brak neta. Wtedy trzeba kupić kolejny mały pakiet danych, np. najtańszy 600MB za 5 zł na 30 dni, krótki kod: *111*547*1#
Potem można włączyć DIL, jak wyżej. Gdybyś nie wyzerował małego pakietu (jego stan sprawdzisz przez kod *107#), to wystarczy włączyć sam DIL.
Po 100 dniach, gdy straci ważność mały pakiet danych 2GB z doładowania, wystarczy kupować ten 600MB za 5zł, a następnie włączać DIL.
Inne przydatne kody https://www.redbullmobile.pl/przydatne-kody/

Powyższa instrukcja jest klepana praktycznie na co drugiej stronie w tym temacie, ale co mi tam...
Czy to wszystko?
Zablokowany