Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Leocratus
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2010-07-02, 08:33
Lokalizacja: Poznań

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Leocratus »

Ok dzięki za info:).
::Just two wheels::
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

Pozdrawiam jestem nowy
Zapytanie: mam kartę orange [bonus wykorzystany] jak pojadę do pleya to co mam powiedzieć że chcę przenieść numer do RBM 5 czy do RBM ENERGY żeby mieć promocyjne 200 zł, 20GB i rok ważności ?
artsky
Stały użytkownik forum
Posty: 70
Rejestracja: 2016-04-18, 05:33

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: artsky »

Mówisz, że to RBM na kartę, tyle wystarczy. Starter muszą mieć taki z napisem "7zł". Najpierw aktywujesz bonusy, a za 24h zmieniasz taryfę na RBM5.
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

Jutro pojadę do pleya....czyli koniecznie starter RBM z napisem 7 zł. [czyli żaden inny]
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: eddie »

Leocratus pisze:Witajcie,
Pytanie do osób które już korzystają z RWK + DIL. Doładowałem konto 30pln oraz uruchomiłem DIL na 24.play.pl. Aktywacja usługi chilę trwa. Co w przypadku kiedy minie 30 dni działania usługi DIL a jeszcze nie zdążę jej przedłużyć (aktywować ponownie)? Czy na internet będzie założony lejek czy też zacznie mi pobierać środki z konta?
Lepiej od razu doładować za 50 zł, bo wtedy otrzymujesz bonus 2GB ważny 100dni i jeśli nie masz RWK, to konto główne jest ważne 100 dni. Najlepiej doładować przed upływem 100 dni, bo wtedy nowy bonus łączysz ze starym. U mnie jest już prawie 6 GB.
Stan bonusa za doładowanie sprawdzisz kodem *107#

Po 30 dniach DIL otrzymasz SMS informujący o zakończeniu DIL i wtedy na play24, albo kodem *111*480*1# uruchamiasz kolejny 30-dniowy cykl.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

taka ciekawostka - znajomy przeniósł numer do red bull na kartę jakoś w końcu grudnia, od razu włączył bonus 20GB i postanowił go wykorzystać, bez zmiany taryfy na rbm5. Z początkiem lutego włączył bonus ponownie :) Stan konta promocyjnego wskazał 400 zł i 20GB.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

I tak za 30 dni mu zabiorą bonusy....

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
artsky
Stały użytkownik forum
Posty: 70
Rejestracja: 2016-04-18, 05:33

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: artsky »

Ale RWK będzie miał w RBM5 i tani dostęp do LTE przez prawie rok lub do zmiany regulaminu ;)
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

@onken
zgadza się (chociaż nie za 30, a za 60 dni), ale on mało GB potrzebuje, dlatego chciał to wykorzystać. I nie wspomniałem o najważniejszym - RWK mu wskoczyło także z nową datą lutową.
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

artsky pisze:Mówisz, że to RBM na kartę, tyle wystarczy. Starter muszą mieć taki z napisem "7zł". Najpierw aktywujesz bonusy, a za 24h zmieniasz taryfę na RBM5.

Prośba do @artsky
Przeniosłem dzisiaj numer z orange i dostałem starter 7 zł.
Będę korzystał tylko z internetu LTE w domu. Posiadam router LTE i jestem zarejestrowany na PLAY24.
Teraz bardzo proszę o pomoc jak mam postępować krok po kroku żeby korzystać z tej usługi jak najtaniej i najdłużej. Kiedy mam doładowywać konto i za ile no i żeby mieć RWK.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

odczekaj do jutra - przeniesienie numeru z reguły trwa 24h. Jak stary starter orange przestanie działać, to zmień na ten z red bulla.
Bonus za przeniesienie numeru najprościej włączyć krótkim kodem ussd: *111*340*1#
Dostaniesz pierwszy rok ważności konta, 200 zł na rozmowy oraz 20GB neta. Bonusy są ważne 60 dni.
https://www.redbullmobile.pl/obsluga-kl ... to-proste/
Czekasz na potwierdzenie włączenia smsem. Nie śpiesz się - warto odczekać dobę.
Wykorzystujesz bonusy (bo je stracisz, zostanie tylko RWK) albo od razu zmieniasz taryfę na Red bull na kartę 5 (RBM5), także krótkim kodem: *163#
pokaże się menu, gdzie trzeba wybrać tą taryfę - gdyby nie było jej na liście, to daj 8. więcej. Po potwierdzeniu włączenia taryfy smsem, możesz doładowywać konto za 50 zł, krótki kod: *100*twój_kod_doładowania#
W gratisie za to doładowanie dostaniesz mały pakiet 2GB ważny 100 dni.

Darmowy internet LTE (w skrócie DIL) włączasz krótkim kodem: *111*480*1# lub przez play24 (dłużej trwa przetwarzanie).
Pakiet jest ważny 30 dni. Gdy się wyłączy, zacznie schodzić transfer z małego pakietu. Jak i on się wyzeruje, to włączy się lejek 16 kbit/s, czyli praktycznie brak neta. Wtedy trzeba kupić kolejny mały pakiet danych, np. najtańszy 600MB za 5 zł na 30 dni, krótki kod: *111*547*1#
Potem można włączyć DIL, jak wyżej. Gdybyś nie wyzerował małego pakietu (jego stan sprawdzisz przez kod *107#), to wystarczy włączyć sam DIL.
Po 100 dniach, gdy straci ważność mały pakiet danych 2GB z doładowania, wystarczy kupować ten 600MB za 5zł, a następnie włączać DIL.
Inne przydatne kody https://www.redbullmobile.pl/przydatne-kody/

Powyższa instrukcja jest klepana praktycznie na co drugiej stronie w tym temacie, ale co mi tam...
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

@dzejk
Wielkie dzięki za szczegółową instrukcje.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

Oczywiście trzeba też pamiętać, aby stan konta (*101#) wynosił powyżej 30 zł - inaczej DIL się nie włączy na pełnej prędkości.
Warto dodać, że kody ussd nie działają w LTE.
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

Chyba też kartę muszę włożyć najpierw do telefonu bo w routerze lte mogę tylko wysyłać i odbierać smsy? [kody chyba nie]
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

to zależy od softu w modemie / routerze, niektóre mają taką możliwość.
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

dostaję takie info: Twoja karta jest nieaktywna. Aby ja aktywowac wykonaj dowolne polaczenie i sprobuj ponownie za 2 godziny.
robiłem aktywacje kodem i można też robić przez PLAY24 info jest takie samo
może muszę najpierw zasilić konto 5 zł ?
gelox
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2016-11-23, 08:40

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: gelox »

A czy ktoś robił taki myk - że do początku lutego zarejestrował 3 karty w RBM, użył na nich gratisy (był limit trzech kart) a teraz po 03.02 znów rejestrował nowe karty i dało się włączyć znów bonusy?
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

szrek pisze:dostaję takie info: Twoja karta jest nieaktywna. Aby ja aktywowac wykonaj dowolne polaczenie i sprobuj ponownie za 2 godziny.
robiłem aktywacje kodem i można też robić przez PLAY24 info jest takie samo
może muszę najpierw zasilić konto 5 zł ?
Wszystko jest już OK.
Nie trzeba włączać usługi KODAMI.
Wszystko to można zrobić i włączyć zmiany [nawet zmiane na RBM5] dodając numer do PLAY24.
SierraWireless
Użytkownik forum
Posty: 28
Rejestracja: 2010-09-03, 10:10
Lokalizacja: HSDPA

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: SierraWireless »

jak mozna wykorzystac "Pakiet Promocyjnych Złotówek" w RBM ?
kupilem btc za sms i niestety kasa poszla z konta a nie z "Pakiet Promocyjnych Złotówek".
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

gelox pisze:A czy ktoś robił taki myk - że do początku lutego zarejestrował 3 karty w RBM, użył na nich gratisy (był limit trzech kart) a teraz po 03.02 znów rejestrował nowe karty i dało się włączyć znów bonusy?
z tego, co pamiętam, to limit 3 kart dotyczył ofert internetowych, np. play internet na kartę, a w głosowych było to 10 kart. W RBM masz tylko głosowe.
SierraWireless pisze:jak mozna wykorzystac "Pakiet Promocyjnych Złotówek" w RBM ?
kupilem btc za sms i niestety kasa poszla z konta a nie z "Pakiet Promocyjnych Złotówek".
na rozmowy i zwykłe smsy.
doniwald
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-02-16, 15:45

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: doniwald »

Witajcie ,na początku wielkie dzięki szczególnie dla dzejka za cierpliwość i powielanie tematu jak uzyskac rwk na rbm :).

Po wielu poszukiwaniach przejsciowych kart ,odwiedzinach w kilku salonach play w końcu sie udało!!!

NIe było łatwo,w jednym z salonów pracownik probowal mnie zbyc abym najpierw przeszedl na play,a potem dopiero na rbm ,chociaz trzymal tą karte 7ke ,to twierdził ze z orange bezposrednio na rbm sie nie da,bo mu system coś tam...,w drugim już prawie ,ale system odrzuci....l,a w kilku salonach takich kart na oczy nie widzieli,no ale jest 7mnp i wszystko gra :).

a teraz moje pytanie czy musze sie spieszyc z przejsciem na rbm5,czy moge pociągnac na tych bonusach 7mnp do tych dwóch miesiecy i potem przejsć? rok waznosci konta przejdzie?,i do kiedy jeszcze będzie wazna ta promocja z przejsciem z innej sieci do rbm,,wiem ze bonusy za rejestracje kończa sie w play 17 lutego,czy i ta sie kończy 17 ?Pozdrawiam.
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

Miałem podobnie ze zdobyciem startera 7 zł.
Rada: zarejestruj numer w play24 i tam możesz wszystkiego się dowiedzieć i dokonać zmiany.
Mnie osobiście interesuje tylko internet LTE i jak wykorzystam te darmowe 20GB to wtedy zmienię na RBM5.
doniwald
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-02-16, 15:45

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: doniwald »

Shrek dzięki za rade,karte mam juz w play24 ,ta karta jest moją drugą z redbulla,tą pierwszą mam w domu w modemie (50 zł na 100 dni)i jestem zadowolony, prędkosci od 40 do 70Mb/s takze nie jest żle ,

a tą drugą chcialem poki jest 200 zł na rozmowy i 20gb internetu korzystać w smartfonie,a pod koniec okresu trwania bonusu przerzucic do RBM5,tylko własnie nie jestem pewny czy rwk przejdzie powiedzmy w kwietniu gdy będe chciał to zrobić.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

promocja jest do odwołania, nie ma dokładnej daty zakończenia.
Awatar użytkownika
andix84
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2014-09-08, 08:49
Lokalizacja: Toruń

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: andix84 »

dzejk pisze:...

Po 100 dniach, gdy straci ważność mały pakiet danych 2GB z doładowania, wystarczy kupować ten 600MB za 5zł, a następnie włączać DIL.
Inne przydatne kody https://www.redbullmobile.pl/przydatne-kody/

Powyższa instrukcja jest klepana praktycznie na co drugiej stronie w tym temacie, ale co mi tam...
Znalazłem w play24 taki pakiet:

Kod: Zaznacz cały

Bonusowy pakiet 1GB
Włącz pakiet 1GB danych ważny rok. 
Aby pakiet zostal uruchomiony musisz doładować sie za łączną kwotę 10 zł. Sumę swoich doładowań sprawdzisz kodem *111*127*5#.
Czy zadziała mi na nim przez cały rok DIL, pod warunkiem oczywiście że go nie zjadę przez przypadek do zera?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Nie. I tego pakietu nie ma w RBM5 gdzie jest DIL

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
szrek
Stały użytkownik forum
Posty: 68
Rejestracja: 2017-02-13, 20:28

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: szrek »

andix84 pisze:
dzejk pisze:...

Po 100 dniach, gdy straci ważność mały pakiet danych 2GB z doładowania, wystarczy kupować ten 600MB za 5zł, a następnie włączać DIL.
Inne przydatne kody https://www.redbullmobile.pl/przydatne-kody/

Powyższa instrukcja jest klepana praktycznie na co drugiej stronie w tym temacie, ale co mi tam...
Znalazłem w play24 taki pakiet:

Kod: Zaznacz cały

Bonusowy pakiet 1GB
Włącz pakiet 1GB danych ważny rok. 
Aby pakiet zostal uruchomiony musisz doładować sie za łączną kwotę 10 zł. Sumę swoich doładowań sprawdzisz kodem *111*127*5#.
Czy zadziała mi na nim przez cały rok DIL, pod warunkiem oczywiście że go nie zjadę przez przypadek do zera?
Tak on jest ale w: RBM na kartę 7 MNP
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Nawet jak był jeszcze DIL w RBM7 to wcale ten pakiet nie pozwalał na pełną predkosc w LTE DIL

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
bolu
Stały użytkownik forum
Posty: 59
Rejestracja: 2013-10-10, 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: bolu »

Czy można przejść z faktu na RBM7 jakimś kodem czy trzeba iść do operatora?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Nie można, nawet w salonie tego nie zrobisz ( z Faktu )

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Zablokowany