Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: ml13 »

dzejk pisze:Wg mnie walą głupa, bo im się to po prostu nie opłaca.
Moja znajoma pracuje w Play u nas (małe miasteczko) i faktycznie nie mają tych kart. Mówiła, że swego czasu były ale już od dobrego roku albo dwóch nie przywożą. Chodź może faktyczne w niektórych walą głupa.
Obrazek
Nikita_Bennet
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2017-10-08, 11:36

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Nikita_Bennet »

dzejk pisze:Przeniesienie numeru z innej sieci do red bull na kartę daje pierwszy rok ważności konta. Tyle, że ciężko znaleźć salon play, który zrobi te przenosiny.
Po prostu trzeba zamówić przez infolinię RBM do konkretnego salonu play. Numer infolinii gdzieś na stronie RBM można znaleźć.
W salonie play nie zamówią wam tej karty, zamówią co najwyżej energy.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

I myślisz że wyślą do wybranego salonu ??

Nie żartuj ;)

Wiele salonów to franczyza mającą wyłącznie własne magazyny.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
jacoosnk
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2017-11-23, 18:00

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: jacoosnk »

Pozwolę sobie wypowiedzieć w temacie dostępności starterow do przenosin RBM bo przerabialem ostatnio ten temat, podobnie jak wyżej miałem problem z przeniesieniem powód oczywiście brak starterow, robiłem kilka zgłoszeń do działu obsługi RBM i niestety nic to nie dawało obiecali dosylac karty jednak nic z tego nie wynikało, bo później salon dzwonił do mnie ze tych kart nie mają na swoim magazynie i nie będą mieć, przy okazji się dowiedziałem właśnie ze każdy salon ma innego właściciela i mają swoje magazyny i dostępność kart jest ograniczona.

Jednak byłem na tyle zdeterminowany, że chodziłem po wszystkich salonach w okolicy i tak trułem o te karty przy każdej wizycie, że aż dziewczyna w jednym salonów chyba miała mnie już dość :D zamówiła specjalnie karty i udalo się przenieść dwa numery.

Podsumowując wszystko zależy od woli sprzedawcy w salonie... Bo jak wiadomo oni nic z tego nie mają... A szkoda. Bo powinni mieć płacone za każdy przeniesiony numer.
gunio1991
Stały użytkownik forum
Posty: 70
Rejestracja: 2018-03-02, 20:07

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: gunio1991 »

Byłem dzisiaj w jednym z salonów, i powiedzieli że RWK nie przechodzi po zmianie taryfy. Czy to dlatego że nie było odpowiednich z okrągłą czerwoną naklejką starterów, na których jest to możliwe, tylko standardowe RMB?

P.S. Najpierw muszę znaleźć salon z takim starterem albo zamówić do któregoś, najlepiej do tego w którym tak powiedzieli :rotfl: żeby było ciekawej bo do działa z tego co tutaj idzie wyczytać.
Ostatnio zmieniony 2018-03-20, 16:22 przez gunio1991, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

To Ci głupot nagadali ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
krychun3
Stały użytkownik forum
Posty: 67
Rejestracja: 2017-12-03, 16:30

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: krychun3 »

Nie przenieśli bo im się nie chciało(nie mają za to płacone), mi też powiedzieli że awaria systemu a koniec końców przenieśli w ten sam dzień.
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: 3G_ »

Nie pytaj o takie rzeczy w salonie, bo w końcu faktycznie RWK nie będzie się przenosić (to się udaje niezgodnie z regulaminem).
yan
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2017-02-21, 11:36

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: yan »

Czy na RBM5 działa usługa VOIP ?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Działa.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
cierny
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2018-03-23, 13:32

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: cierny »

U mnie taryfa Play Fresh Darmowe Rozm i Sms
Kodem *163*99# nie da rady. Moge wejsc w menu taryf przez *163# ale tam tylko RBM energy. Nie strace przez to RWK?

Moze infolinia> Fakt mobile > potem RBM 5 ?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

RWK tą drogą i podobną stracisz, jak juz masz w Play to zapomnij o tak prostym RWK

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
cierny
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2018-03-23, 13:32

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: cierny »

onken pisze:RWK tą drogą i podobną stracisz, jak juz masz w Play to zapomnij o tak prostym RWK
Sa inne sposoby na zatrzymanie RWK niz przenosiny do innej sieci numeru a potem powrot na RBM?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

No właśnie nie ma. Inną sieć to oznacza inna niż Play i temu podobne.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Hermogenes »

Onken ale przecież gwiazdka jeat tylko przy 200 zł bonus i 20 GB bonus przy RWK gwiazdki nie ma przy przenosinach z Play https://www.redbullmobile.pl/obsluga-kl ... to-proste/
poz .Hermogenes
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Ale RWK nie przejdzie inaczej do RBM5

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
cierny
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2018-03-23, 13:32

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: cierny »

przeniosłem się z Play Fresh do Fakt kodem*163*12#, konto ważne 14 dni :( ale po doładowaniu 5zł ważne rok!
teraz warto włączać bonus za przeniesienie do sieci? tzn. 500zł na rozmowy i sms 50gb wazne 150 dni? przejdzie to dalej?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: matek451 »

Weź nie żartuj sobie, przeczytaj najpierw https://www.faktmobile.pl/download/regu ... OBILE..pdf
cierny
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2018-03-23, 13:32

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: cierny »

matek451 pisze:Weź nie żartuj sobie, przeczytaj najpierw https://www.faktmobile.pl/download/regu ... OBILE..pdf
mam taką opcję na play24, więc pytanie nie włączy czy nie. Jeśli tak to czy przejdzie dalej?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Spróbuj, sprawdź.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
damianek420
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2018-03-06, 13:32

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: damianek420 »

dobra dzwonilem jeszcze na infolinie RB i powiedzieli ze da się tylko przenieść z innej sieci do play na RBM7 i mieć RWK lub wtedy przejść do RBM5 z ofertą DIL lecz traci się RWK .

Czy jest może ktoś z podkarpackiego i dokonywał w jakimś salonie przeniesienia na RBM7? jeśli tak to prosiłbym o podanie namiarów salonu
cierny
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2018-03-23, 13:32

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: cierny »

przy próbie uruchomienia bonusa w fakcie: przepraszamy wystąpił błąd, spróbuj ponownie póżniej
kamil7430
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 159
Rejestracja: 2018-01-19, 11:40

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: kamil7430 »

Czytałem sporo stron tego wątku i nadal nie wiem... Play w końcu włącza lejek po 100 GB, czy więcej? Chcę korzystać z LTE2600, które jeszcze się dobrze trzyma: 40Mb/sDL 30Mb/sUL
Huawei B315s-22, nju 100GB - 29zł/m-c; TP-Link TL-WR1043ND + Alcatel OneTouch L850V, Play InK50 NbL - 8,33zł/m-c
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Jednym włącza innym później, loteria.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dzejk »

średnia to ok. 120 GB, ale są wyjątki, np. w grudniu i styczniu zapomnieli o lejku.
gunio1991
Stały użytkownik forum
Posty: 70
Rejestracja: 2018-03-02, 20:07

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: gunio1991 »

damianek420 pisze:dobra dzwonilem jeszcze na infolinie RB i powiedzieli ze da się tylko przenieść z innej sieci do play na RBM7 i mieć RWK lub wtedy przejść do RBM5 z ofertą DIL lecz traci się RWK .

Czy jest może ktoś z podkarpackiego i dokonywał w jakimś salonie przeniesienia na RBM7? jeśli tak to prosiłbym o podanie namiarów salonu
Pytałem w kilku i praktycznie nie jest to możliwe żeby dostać gdzieś taki starter, w jednym miejscu powiedzieli że jakoś dwa tygodnie temu jeszcze je mieli ale musieli je odesłać A ty dowiedziałeś się coś więcej?

Generalnie,czy nie mogę kupić ten starter gdzieś indziej i pójść z nim i numerem z obcej sieci, do salonu play i poprosić o przeniesienie numeru aby otrzymać RWK? Teoretycznie to nie ma sensu ale..
Trochę nie rozumiem, dla mnie nie ma to żadnego znaczenia że numer będzie inny, chodzi tylko o RWK, CHYBA że jest wymagane aby numer został taki sam bo bonus ten inaczej nie przejdzie. Mam rozumieć że przenosząc w salonie mieli oni trochę inne "startery" tzn. karty sim gdzie numer zostawał ten sam, czy jak? Nic na ten temat w tym temacie nie widziałem aby było pisane.
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: 3G_ »

Przenieść numer możesz tylko na kartę RBM7 MNP. Takiego startera nigdzie nie kupisz (np. w kiosku) tylko dostajesz go w salonie Playa, ale właśnie rzadko który je ma.
Numer nie może być inny... Właśnie musi być numer z innej sieci przeniesiony na RBM7 MNP, to na tym numerze wykonujesz wszystkie operacje.
Albo inaczej - te karty do przenosin nie mają żadnego numeru i dopiero przychodzisz ze swoim numerem z Plusa/Orange/T-Mobile, mówisz że chcesz przenieść do Red Bulla i pani Ci daje kartę RBM7 MNP (o ile ma) przypisując do niej w systemie Twój numer z Plusa. Następnego dnia ten sam numer nie działa już w Plusie/Orange/T-Mobile (dotychczasowa karta traci zasięg) tylko na nowej karcie w RBM.
Nikita_Bennet
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2017-10-08, 11:36

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Nikita_Bennet »

damianek420 pisze:dobra dzwonilem jeszcze na infolinie RB i powiedzieli ze da się tylko przenieść z innej sieci do play na RBM7 i mieć RWK lub wtedy przejść do RBM5 z ofertą DIL lecz traci się RWK ....
RMB7MVNO czy jak to się zwie, a nie da się aktywować bonusu za przeniesienie 200zł ileś GB na 60 dni a potem RWK?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Da się. Ale to nie przejdzie do RBM5

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
edekzelian
Stały użytkownik forum
Posty: 52
Rejestracja: 2017-11-15, 20:57

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: edekzelian »

Drodzy moi, czy jak mam pakiet 600mb ważny do 10.04 to mam kolejny włączyć 9.04 czy 10.04? Czy nie zajdzie możliwość że jak skończy sie pakiet 600mb 10.04 np o godz 11 to dil od razu się nie wyłączy? (dil właśnie dziś zastał ponownie włączony, lecę na miesięcznych rozpiskach)
Zablokowany