Jaki internet wybrać?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
logout
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2016-01-31, 09:54

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: logout »

a o co chodzi z tym brakiem limitu danych w strefie domowej? Do 500m od domu nie będzie pobierało mi pakietu?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: onken »

Limit jest,150 GB + pakiet. Oczywiscie chodzi o predkosc pobierania

@matek
:-) karta z tabletem dotarla, zabieram sie za testy. VPN aktywowany, niestety platny 5 zl netto miesiecznie
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: jarek7714 »

emigrant pisze: Dość duży i chyba jedyny minus to umowa na 2 lata. Nie lubię umów na dłużej niż rok.
Nie przesadzaj, rok tj. wartość bonusów zawartych w ofercie, także możesz się czuć że zawarłeś usługę na rok, a pozostałe opłaty to raty za sprzęt. :)
jareq
emigrant
Stały użytkownik forum
Posty: 53
Rejestracja: 2012-07-28, 23:41
Lokalizacja: /dev/hell

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: emigrant »

Czemu 5pln płacisz? <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> na firmę?
emigrant
Stały użytkownik forum
Posty: 53
Rejestracja: 2012-07-28, 23:41
Lokalizacja: /dev/hell

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: emigrant »

jarek7714 pisze:
emigrant pisze: Dość duży i chyba jedyny minus to umowa na 2 lata. Nie lubię umów na dłużej niż rok.
Nie przesadzaj, rok tj. wartość bonusów zawartych w ofercie, także możesz się czuć że zawarłeś usługę na rok, a pozostałe opłaty to raty za sprzęt. :)
Jaki sprzęt? Żaden sprzęt mnie nie interesuje od Orange, jedynie sim karta o ile da się tak <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font>.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: onken »

Tal. Na firme. Tam niestety nie ma bezplatnej :/

Emigrant, sprzet sie kupuje i sprzedaje drozej :-) aby sobie obnizyc abonanent :-)
emigrant
Stały użytkownik forum
Posty: 53
Rejestracja: 2012-07-28, 23:41
Lokalizacja: /dev/hell

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: emigrant »

Skoro masz już VPN możesz pokazać traceroute czy jak masz windowsa tracert do wp.pl? Jak oni pachą ruch dla mobilowców.
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: adziu82 »

W Orange pamiętajcie, że po 150 GB jest lejek 1Mb/s ale tylko w technologii LTE, w 3G jest 32 Kb/s. Sam byłem zainteresowany, jak pisałem z Orange, to mnie o tym poinformowali, jak zapytałem, dlaczego nic nie jest napisane o tym na stronie, że tylko w LTE 1Mb/s, to odpisali mi, że oni mają lepsze info i że nie wszystko musi być widoczne na stronie.
I co, człowiek się napaliłby, wie że 150 GB ma pewno zje, ale będzie miał lejek 1Mb/s to wie, że na koniec miesiąca ewentualnie to mu wystarczy.
Więc, trzeba czyta regulamin.
RAW
logout
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2016-01-31, 09:54

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: logout »

Ok, dzięki za dotychczasową pomoc! Będę brał ten LTE dla domu za 59.90zł. Polecacie dokupić MF283+ i TAB2 A8 za te 99zł i później sprzedać, w celu obniżenia kosztów abonamentu za msc. Teraz rodzi się pytanie, jak mam to sprzedać żeby obniżyć te koszty abonamentu? Po zamówieniu tego internetu dokupię osobno huawei e3372s, żeby działało pod linux Mint 17.
MKwiatusz3K
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 304
Rejestracja: 2009-11-05, 15:48
Lokalizacja: POLSKA

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: MKwiatusz3K »

Mi e3372s nie chciał za cholere ruszyc na Mincie, pisałem o pomoc na forum ale nikt mi nie pomógł :(
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: dzejk »

słabo forum przeglądasz viewtopic.php?f=28&t=45092
Lolinka
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2016-11-19, 12:00

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: Lolinka »

Ja ostatnio <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> pakiet internetu z telewizją dla domu z https://www.koba.pl/ bo pokusiły mnie ceny i jak na razie śmiga :) Mąż się zastanawia nad jakimś netem tym bezprzewodowym żeby brać ze sobą w podróże służbowe i tak czytam co tu piszecie na ten temat... Hmm jaki taki przenośny mogłabym kupić?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: onken »

Serio, rejestracja 17 minut temu by pochwalic z adresem www.....

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Lolinka
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2016-11-19, 12:00

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: Lolinka »

Żadne chwalenie to po pierwsze ;) Po drugie o coś zapytałam więc spodziewałam się normalnych odpowiedzi bo nie mam pojęcia co wybrać wśród ofert internetu bezprzewodowego...No ale jak widać na hejty się zbiera :D
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: adziu82 »

@Lolinka, najpierw pochwaliłaś się neten jaki już masz i później zapytałaś o mobilny dla męża ;)
Hejtu raczej nie będzie.
W Play jest za doładowanie 25zł ->7GB a za kwotę jaką będzie miał na koncie, może dokupić 6GB więc będzie miał 13GB za 20zł.
Jeżeli będzie chciał mieć LTE to tylko w sieci Play, a 3G działa w roamingu krajowym, więc T-Mobile,Plus i Orange, po odblokowaniu.
RAW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: dzejk »

@adziu82 trochę słaba oferta, nawet jak na play - jest przecież 10 zł za 10GB, są startery rbm z 100GB na rok, w cenie startera...
w nju mobile jest abonament 40GB za 29 zł, za który nie płacisz, jak nie używasz http://www.njumobile.pl/oferta/29zl
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: Jaki internet wybrać?

Post autor: adziu82 »

Napisałem po prostu to co używa moja żona.
Co do abo, to może mąż @Lolinki nie chce się wiązać umową, plus taki ,że jak nie używasz to nie płacisz.
RAW
ODPOWIEDZ