Internet LTE 2w1 pytanie/opinie

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: Internet LTE 2w1 pytanie/opinie

Post autor: adziu82 »

Ok, wielkie dzieki za pomoc.
Jutro bede dzwonil i pisal.

Edit:
Tak z ciekawosci zapytam Onken, moze wiesz czy oni dodadza ten drugi nadajnik do strefy domowej, czy moze zablokuja?
Niby na koniec miesiaca ma byc odpalony 8km ode mnie trzeci nadajnik LTE800 i pewnie bedzie ten sam cyrk.
RAW
krss32
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2016-11-18, 14:33

Re: Internet LTE 2w1 pytanie/opinie

Post autor: krss32 »

Preczytałem cały wątek ale od wprowadzenia oferty mineło już trochę czasu, więc mam pytanie.
Czy naprawili już te zliczanie transferu? Jakoś nie widzi mi się ciągłe monitorowanie, porównywanie naliczonych transferów i reklamowanie. Jest sens wchodzenia w ofertę "LTE dla domu" (150+60GB) czy lepiej dopłacić te kilka złotych miesięcznie i wziąść LTE biurowy dla Firm (mam taką możliwość)?

EDIT:
Teoretycznie po obliczeniach 'na papierze' to te 210GB powinno mi starczyć ale tylko pod warunkiem, że nie będzie problemów z naliczaniem transferu.
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: Internet LTE 2w1 pytanie/opinie

Post autor: adziu82 »

U mnie zlicza dobrze, problem jak na razie naprawiony. Może w sumie nie ciągnę za dużo ( plus/minus 50GB ) ale jest ok.
RAW
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6439
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Internet LTE 2w1 pytanie/opinie

Post autor: onken »

Czyli pomogly moje rady :-) ?

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: Internet LTE 2w1 pytanie/opinie

Post autor: adziu82 »

Dokładnie @onken :-) Pisałem na czacie w apce ,,mój Orange'' z gościem i napisał mi, że montują niedaleko anteny LTE800 i dlatego przełącza mnie na inny nadajnik z tego ,,domowego''.
Do końca miesiąca miało już być ok, ale widzę, że już od kilku dni nie przełączyło mnie i mam cały czas 20GB nieruszone.
Do tego, że byłem niezadowolony 50% zapłacę za jeden miesiąc,właśnie dziś przyszła faktura i jest połowa.

EDIT:
Zapomniałem dodać Wam coś.
Podczas rozmowy z konsultantem, jak mi powiedział,że to wina montażu anten, pytam od kiedy je montują - odpowiedź, że od kilku dni.
To ja mówię ,że ,,zjada'' mi pakiet 20GB od samego początku. Raz 1GB, raz 5GB, ale jak zostało mi jakieś 6GB i pobiorę coś większego, to zostanę na lejku a 150GB będzie zamrożone, więc co teraz.
A on, że mam rację, ale nic się nie zrobi.
Mam nadzieję, że już problemu nie będzie.
RAW
varico
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 403
Rejestracja: 2014-08-02, 10:17
Lokalizacja: Polska

Re: Internet LTE 2w1 pytanie/opinie

Post autor: varico »

Czy na dodatkowej karcie sim (oplata 5 zl miesiecznie) jest wylaczona obsluga LTE-A? Bo przejechalem dzisiaj ze 30 kilometrow z wlaczona apka network signal guru (telefon z modemem cat 12 (4CA)) i ani razu nie widzialem agregacji pasm. Wczesniej stalem pod nadajnikiem u mnie w miescie gdzie na pewno dziala ltea i tez nie uswiadczylem tego.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6439
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Internet LTE 2w1 pytanie/opinie

Post autor: onken »

Raczej powinna być on

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Internet LTE 2w1 pytanie/opinie

Post autor: dzejk »

Ale patrzyłeś tylko na ekran, czy próbowałeś coś pobierać, robić speedtest? LTE+ z reguły włącza się, gdy jest potrzebne, czyli gdy jest ruch sieciowy.
varico
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 403
Rejestracja: 2014-08-02, 10:17
Lokalizacja: Polska

Re: Internet LTE 2w1 pytanie/opinie

Post autor: varico »

Nigdy nie widzialem ikonki lte+, a mam juz ta karte ze 2 miesiace. Wczesniej mialem internet z play i czesto widywalem plusa.
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Internet LTE 2w1 pytanie/opinie

Post autor: robertnik »

Bo Networks to jedna częstotliwość. Musi być maszt Tmobile z co najmniej 2. Natomiast na prepaidach z tej sieci konsultant musiał Ci włączyć LTE. Przynajmniej kiedyś tak było.
ODPOWIEDZ