internet bezprzewodowy w orange

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Mikazi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2006-11-13, 19:34

internet bezprzewodowy w orange

Post autor: Mikazi »

Pierwszy post,wiec witam wszystkich :) Interesuje mnie pakiet standard...Chcialbym sie dowiedziec jaki modem polecacie i jaka jest jakosc internetu w tym pakiecie...Dziekuje za info!!!!
mariolka
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2006-09-30, 18:14

Re: internet bezprzewodowy w orange

Post autor: mariolka »

Pakiet standard funkcjonuje tak samo jak i wyzszy roznica jest tylko w ilosci danych przypadajacych na dany okres rozliczeniowy . Jezeli masz mozliwosc to proponowałabym Ci umowe bezterminala poniewaz w tym pakiecie sa drogie a mozna nabyc na wolnym rynku aparat tel. z technologia GPRS , EDG jak i UMTS lub karte modemowa w zaleznosci od potrzeb(zasieg sieci) i umowa trwa tylko 12 miesiecy lub jak posiadasz umowe na firme na telefon z Planem Taryfowym to mozesz ja sobie właczyc do abon.Operator sama w sobie nie ogranicza predkosci w poszczególnych pakietach (tylko urzadzenie i zasiegw jakim jestes).Moze napisz w jakiej mieszkasz lokalizacji i gdzie bys z usługi chcial korzystac bedzie latwiej dobrac urzadzenie odradzam na pewno urzadzenia techlab ED77
Mikazi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2006-11-13, 19:34

Re: internet bezprzewodowy w orange

Post autor: Mikazi »

:wink: Dzieki za odpowiedz ,ale jako laik mam jeszcze pare pytan...Co to znaczy umowa bez terminala?I jak jest z ta karta modemowa?mam laptotpa wiec to chyba dobre wyjscie...Od razu mwoie,ze sie w tym wszystkim nie orientuje;/

P.S.jaka jest cena karty modemowej?
ODPOWIEDZ