Orange LTE biurowy

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
michcio123
Stały użytkownik forum
Posty: 64
Rejestracja: 2013-10-01, 19:30
Lokalizacja: Dołhobyczów

Re: Orange LTE biurowy

Post autor: michcio123 »

Na pewno lejek techniczny. Poczytaj tu http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f ... techniczny
Huawei B618s-22d -- ZTE MF286D
wojo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 177
Rejestracja: 2010-01-06, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Orange LTE biurowy

Post autor: wojo »

no to super :) może sie okazać ze moj BTS jest mało obciążony i w moim przypadku pobranie 10GB będzie oznaczało np 60% całego ruchu
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Orange LTE biurowy

Post autor: robertnik »

No abonament. Jesteś na łasce i niełasce przez cały okres jego trwania.
Jako alternatywę w sieci Orange, i ratunek objętych lejkiem technicznym są karty prepaid z 50GB ważnym 14 dni od aktywacji sim.
Kupowałem tutaj za 9zł plus przesyłka(więc wziąłem więcej na zapas). To poniekąd reklama, bo w takiej cenie to jedyna aukcja, więc i jedyna okazja na dzień dzisiejszy.
Oczywiście są minusy, karta przychodzi niezarejestrowana, trzeba ją aktywować w telefonie(w ruterze nie da rady, próbowałem) i dopisać do już istniejącego konta(lub gonić po salonach, innych punktach, online przez wybrane banki), ale nie ma umowy.
Limit, lub 14dni się kończy karta do kosza, więc żadnych lejków technicznych.
Tak to w abonamentach jest że podpisujemy bo prosto i wygodnie, a i tak kończy się kombinowaniem...
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Orange LTE biurowy

Post autor: 3G_ »

Co to za pakiet 50 GB na 14 dni? Pewnie jakiś inny niż z doładowania, bo by się dało przedłużyć. Chyba, że się da :) O tym akurat nie słyszałem. Gdyby to było ważne choć 30 dni, byłaby rewelacja.
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Orange LTE biurowy

Post autor: robertnik »

To chyba to.
Tu PDF

EDIT\
ALbo i nie ta oferta, bo mam tylko 5zł na koncie...

Obrazek
wojo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 177
Rejestracja: 2010-01-06, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Orange LTE biurowy

Post autor: wojo »

Masakra ten lejek techniczny.. jednego dnia moge sciagnac 25gb a przez kolejny tydzien 5gb... co za <font color="#FF00BB"><b>»»nie obrażamy innych!!!««</b></font>
ODPOWIEDZ