Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
instruktor
Stały użytkownik forum
Posty: 59
Rejestracja: 2016-01-15, 23:55

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: instruktor »

Kolejny już raz potwierdzam w tym temacie, że żadnego lejka nie ma.

U mnie nowy okres rozliczeniowy zaczyna się 5., a w tym przesłałem już grubo ponad 400 GB i nie ma spadku prędkości.

Proof:Obrazek
reevolt
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2016-11-26, 10:42

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: reevolt »

Cześć,
A czy możesz sprawdzi czy działa u Ciebie przekierowanie portów ??
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Jak sobie wykupisz publiczny adres IP to mozesz sobie wtedy sprawdzac przekierowanie portow...

Co do lejka, to ze teraz nie ma nie oznacza ze np za 3 miesiace po 100GB nie bedzie.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
reevolt
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2016-11-26, 10:42

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: reevolt »

Masz ofertę t-mobile i sprawdziłeś na właśnie skórze czy tylko tak piszesz ??
Mój szwagier od roku ma ofertę bez limitu ( podpięte kilkanaście urządzeń) gra, ogląd streaming.... generalnie sporo ponad 100gb. Lejka nigdy nie dostał, jedyne na co narzeka to ze wieczorami spada transfer.
A z tym przekierowaniem portów to rozumiem, ze tez sprawdzałeś...
Ja akurat dostałem info na infolini ze mogę sie zalogować na dysk wewnątrz w sieci - tylko ze nie umiem tego skonfigurować, No albo trafiłem na niekumatego pracownika infolinii t-mobile i stad moje pytania.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Wiesz na czym polega przekierowanie portow ?? Chyba nie. Dziala to jedynie majac publiczny adres IP. Jesli nie wykupisz uslugi to u zadnego operatora Ci to nie bedzie dzialac od tak.. :mur:

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
reevolt
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2016-11-26, 10:42

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: reevolt »

OK. czyli dobrze rozumiem, ze
Bez publicznego IP nie będę miał możliwości pr zgrywania zdjęć na dysk podpięty do mojego routera, podglądu kamerki lub zalgowania się na nboxa spoza sieci domowej
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Dokladnie tak. Chyba ze uzyjesz vpn na tym sprzecie ale to inna para kaloszy

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
turystasj
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2009-05-27, 13:23
Lokalizacja: Polska

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: turystasj »

1.1. Niniejsze warunki promocyjne oferowane są przez T-Mobile Polska S.A. („Operator” lub „T-Mobile”) w okresie od 08.12.2016 r. do ich wycofania, lub do wyczerpania zapasów urządzeń.
3.1.2. W usłudze „Bez Limitu Danych” nie ma żadnego limitu objętości transferowanych danych w ramach mobilnego Internetu. Można z niej korzystać jedynie w zasięgu Sieci.
Powyższe dane skopiowane z regulaminu przesłanego po przedłużeniu umowy.
W rozmowie z konsultantem poprosiłem o wyraźne potwierdzenie punktu 3.1.2 i takie dostałem.
W razie pomyłki można odsłuchać nagranie.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: ja.michal »

turystasj pisze: 3.1.2. W usłudze „Bez Limitu Danych” nie ma żadnego limitu objętości transferowanych danych w ramach mobilnego Internetu. Można z niej korzystać jedynie w zasięgu Sieci. .
Mowa o danych, prędkość przesyłu to inna spawa i zapewne dalej jest coś o 16 kbps. ;)
patrykus
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2017-03-13, 22:27

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: patrykus »

turystasj pisze:1.1. Niniejsze warunki promocyjne oferowane są przez T-Mobile Polska S.A. („Operator” lub „T-Mobile”) w okresie od 08.12.2016 r. do ich wycofania, lub do wyczerpania zapasów urządzeń.
3.1.2. W usłudze „Bez Limitu Danych” nie ma żadnego limitu objętości transferowanych danych w ramach mobilnego Internetu. Można z niej korzystać jedynie w zasięgu Sieci.
Powyższe dane skopiowane z regulaminu przesłanego po przedłużeniu umowy.
W rozmowie z konsultantem poprosiłem o wyraźne potwierdzenie punktu 3.1.2 i takie dostałem.
W razie pomyłki można odsłuchać nagranie.
Witam zarejestrowałem się żeby troszkę pomóc ewentualnie

Forumowicz turystasj dobrze was informuje .
A wiec są oferty bez limitu
Dotyczą zazwyczaj tylko sim i on przedłużył umowę prawdopodobnie tylko sim .
Są kody ofert
Internet comfort tylko sim 24 P_BC_SIMO_79_6x1_LI16_24
3. Szczegółowy opis usług promocyjnych
Bez Limitu Danych
W usłudze „Bez Limitu Danych” nie ma żadnego limitu objętości transferowanych danych w ramach mobilnego Internetu. Można z
niej korzystać jedynie w zasięgu Sieci. Rozliczenie konsumpcji danych dokonywane jest za każdy rozpoczęty 1kB osobno za dane
wysłane i za dane odebrane.

Jest zapis w innej ofercie 16 kb/s
P_BC_SIMO_29_LI16_18 30 gb potem 16 kb/s
P_BC_SIMO_39_LI16_18 50 gb potem 16 kb/s
P_BC_SIMO_79_LI16_18 ta jest bez limitu
3. SZCZEGÓŁOWY OPIS USŁUG PROMOCYJNYCH
3.1. Pakiet Danych/Bez Limitu Danych
3.1.1. „Pakiet Danych” jest odnawiany dla każdego Cyklu Rozliczeniowego. Dane z pakietu niewykorzystane w danym Cyklu
Rozliczeniowym przepadają z jego końcem. Po wyczerpaniu „Pakietu Danych” nastąpi ograniczenie prędkości transmisji do 16 kb/s.
Za korzystanie z mobilnego Internetu w ramach tego ograniczenia nie są pobierane dodatkowe opłaty. Rozliczenie konsumpcji
danych dokonywane jest za każdy rozpoczęty 1kB osobno za dane wysłane i za dane odebrane. Z „Pakietu Danych” można korzystać
jedynie w zasięgu Sieci.
3.1.2. W usłudze „Bez Limitu Danych” nie ma żadnego limitu objętości transferowanych danych w ramach mobilnego Internetu. Można z niej
korzystać jedynie w zasięgu Sieci. Rozliczenie konsumpcji danych dokonywane jest za każdy rozpoczęty 1kB osobno za dane wysłane
i za dane odebrane.

3.2. LTE bez limitu
3.2.2. Aktywowanie usługi „LTE bez limitu” oznacza, że korzystanie z mobilnego Internetu w Sieci w technologii LTE jest nielimitowane co do
objętości transmisji i nie pomniejsza przyznanego w danej Ofercie Pakietu Danych.
3.2.3. Usługa „LTE bez limitu” jest usługą opcjonalną. Gdy jest aktywna w danym Cyklu Rozliczeniowym, będzie za nią pobierana opłata
cykliczna w każdym cyklu jej aktywności, zgodnie z powyższą tabelą. Opłata ta pobierana będzie z dołu.

Dotyczy ona dwóch pierwszych 30 oraz 50 gb
Ale można i na to zaradzić dokupujemy opcję no limit.


W sumie jak bym miał brać ofertę wybrał bym pośrednia 50gb i wykupić opcję Internet bez limitu wychodzi 59,90.

Konsultant informuje nas o tym co mamy usłyszeć .
A nie co powinniśmy .
Więc należy się wszystkiego wypytać samemu .

Mam nadzieje że troszkę pomogłem

Pozdrawiam
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Akwinata »

A ja po raz kolejny zwracam uwagę, że jest zdecydowana różnica pomiędzy USŁUGĄ o nazwie "LTE bez limitu", którą się dokupuje do niższych pakietów a umową z abonamentem o nazwie bodajże MAX (79,90), w której nie ma limitu danych.

Byłem straszony lejkami jak brałem Orange na firmę - przehulałem prawie 2 lata, zdarzało się ściągać po 300 GB na miesiąc i żadnego lejka nie miałem. Póki co to samo z T-mobile - straszenie, pesymizm i generalna tragedia a ja korzystam normalnie i lejek mnie nie złapał. Jak coś się zmieni to dam znać, ale w innym temacie opisałem jak delikwentów podówczas potraktować ;)

Inna sprawa, że nie odpowiadam za sytuację osób, które ściągają po 50 czy 100 GB dziennie. Nigdy w życiu nie użytkowałem w ten sposób neta i poza organizowaniem naprawdę dużych eventów, gdzie trzeba ściągnąć coś na 50 komputerów, korporacjami czy serwerowniami nie spotkałem się z takimi obciążeniami. Ale nikt nie organizuje eventu, internetu do korporacji czy serwerowni na necie mobilnym, bo tam raczej potrzeba ździebko lepszego łącza ;)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

300 GB na miesiac dla netu "bez limitu" to żadna ilość ;)

Pobierz 700 lub nawet 1 TB to wtedy będziesz miał jakąś jasność ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Akwinata »

Jeszcze w poprzednim temacie była mowa, że po 100 GB będę miał lejek wg regulaminu ^_-

Nigdy w życiu, nawet na necie kablowym w Łodzi, nie ściągałem takich ilości, więc ten argument do mnie nie trafia. W okresie od października 2015 do dzisiaj ściągnąłem 1.6 TB danych. Podejrzewam, że większość osób korzysta z neta podobnie jak ja - rozmowy na skype, ściąganie potrzebnych narzędzi, maile, oglądanie filmów czy granie na kompie/konsoli. Naprawdę trudno wyjśćwyżej niż 300GB.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: atento »

100GB styka dla użyszkodnika jak nie jest zbyt chciwy filmów i gier ;) Jak nie przesadza z siedzeniem w internecie spokojnie wystarczy.
Moja żona co miesiąc trzaska ponad 130GB... w telefonie! używa 5 stron... ogląda wszelkie sadistic, jeb z dzidy pantofle itp... głównie zjada transfer poprzez oglądanie seriali na netflixie... mniej mi idzie na pc

Mój rekord w tamtym roku w lato na 4 osoby to 700GB bez ściągania, tylko filmy online, gry online i www... 2 laptopy, 2 pc kilka telefonów


W t-mobile w życiu lejka nie dostałem przy abonamentach nolimit, w play zależy jak leży ucina zazwyczaj zaraz po 100GB w orange wystraczy trzymać sesje i nic nie ucina, jak zerwiemy to ciach równo jak nam w taryfie zapisano w takim orange wtedy kupujemy jakikolwiek pakiet i lecimmmm, bez limitu do kolejnego rozłączenia :D
Khotin
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-03-18, 13:11

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Khotin »

Cześć.
Jestem zainteresowany internetem od T-mobile. Jak do tej pory rozumiem że jak bierze się najlepszą opcję za 79.99zł to mam internet "bez limitu" przez pierwsze 100 GB później lejek 2mb/2mb, ALE z 3g można korzystać aż do 2TB.
A jak sprawa ma się z opcją za 39.99zł z usługą "lte bez limitu" za 20zł? Jest tam 50gb i jak to jest rozliczane? Wykorzystam 100 gb i dostane lejek w LTE, a jak przełączę się na 3G to będzie mi odliczało z 50GB i później lejek 16kbps?
kutan123
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2016-09-22, 19:33
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kutan123 »

atento pisze:w orange wystraczy trzymać sesje i nic nie ucina, jak zerwiemy to ciach równo jak nam w taryfie zapisano w takim orange wtedy kupujemy jakikolwiek pakiet i lecimmmm, bez limitu do kolejnego rozłączenia :D
Jesteś pewien, że to tak działa ? :D
Mają Twój PESEL przy rejestracji, żeby nie przysłali rachunku za "przekroczenie" grubo ponad 100GB przy wykorzystaniu "buga" jedengo połączenia :D
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Akwinata »

Khotin pisze:Cześć.
Jestem zainteresowany internetem od T-mobile. Jak do tej pory rozumiem że jak bierze się najlepszą opcję za 79.99zł to mam internet "bez limitu" przez pierwsze 100 GB później lejek 2mb/2mb, ALE z 3g można korzystać aż do 2TB.
A jak sprawa ma się z opcją za 39.99zł z usługą "lte bez limitu" za 20zł? Jest tam 50gb i jak to jest rozliczane? Wykorzystam 100 gb i dostane lejek w LTE, a jak przełączę się na 3G to będzie mi odliczało z 50GB i później lejek 16kbps?
N-ty raz już piszę - ludzie czytajcie regulaminy umów. Opcja za 79.99 to pakiet bez limitu, a lejek 100GB obowiązuje USŁUGĘ, która jest OPCJONALNA do niższych pakietów.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: atento »

kutan123 pisze:
atento pisze:w orange wystraczy trzymać sesje i nic nie ucina, jak zerwiemy to ciach równo jak nam w taryfie zapisano w takim orange wtedy kupujemy jakikolwiek pakiet i lecimmmm, bez limitu do kolejnego rozłączenia :D
Jesteś pewien, że to tak działa ? :D
Mają Twój PESEL przy rejestracji, żeby nie przysłali rachunku za "przekroczenie" grubo ponad 100GB przy wykorzystaniu "buga" jedengo połączenia :D

Pewnie, że mają pesel usługe mam w abonamencie... pakiet 100GB za 10zł z limitem 5Mbps... nie używam już telefonu więc na numerze aktywowałem VPN i pakiety internetowe, mam zrobionego virtualboxa i na nim mam dwa serwery gry oraz ten osobny internet z orange.

pakiety 100Gb jest bez limitu danych więc nic nie mogą mi doliczyć. Zmienia się tylko prędkość po przekroczeniu, którą przywraca się jakimkolwiek pakietem a mają ich z 30 różnych
W głosowym jest tak za 3gb gratis pożniej 10zł 2GB i jak skonczy się ten pakiet wskakuje 10zł 100GB prędkość 5Mbps po przekroczeniu jest 1Mbps... w dowolnym momencie wystarczy kupić jakikolwiek pakiet, włączają go na drugi dzień rano, trzymamy sesje i jest pełna prędkość do rozłączenia
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

To i tak drogo jakoś...

Na firmę można mieć za 59 zł netto no limit w tym rok za 1 zł i router.

No tyle że na 36 miesięcy umowa...

Co ciekawe abonament to 34 zł netto + rata za sprzęt pozostała kwota, co wychodzi sumarycznie ponad 920 zł netto za sam B525 :)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: dzejk »

matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

T-mobile to szczwany operator, ku przestrodze dla tych którzy bezgranicznie wierzą w zapewnienia konsultantów a szczególnie lekceważą zapisy w regulaminach dotyczące lejka 32Kb/s jeżeli operator uzna że zagrażacie ich sieci, cokolwiek by to znaczyło. Tutaj uznał, ze klienci biznesowi nadużywają sieci i danych w roamingu i zmienił warunki umowy. Ich regulaminy sa tak sprytnie skonstruowane, ze gros opłaty to rata za telefon a abonament to mała część. Klienci zerwią umowy a raty za telefon, na dodatek kosmiczne, oderwane od cen rynkowych trzeba płacić. To tak samo jak w tej taryfie internetowej za 79,99 z no limit. Abonament 29,99 a rata za sprzęt 50 zł. 24x50 =1200 zł za te ich kastraty to kiepski żart. Jak widać nie jest wcale nomen omen tak różowo. Dlatego ja ze skąpym Niemcem nie chcę mieć nic wspólnego, dyma klientów aż miło.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Ale ciekawe czy po okresie umowy o abonament będzie wtedy wynosił 29.99 zl ?

Przecież już nie będzie raty za sprzęt.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Nie, po 24 m-cach abonament 79,99 i bez sprzętu http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 013012.pdf , pisałem , że to szczwany operator a te ich regulaminy dla przeciętnego Kowalskiego to magia, zresztą i tak z reguły ich nie czyta. Wierzy w opowieści i zapewnienia konsultantów.
peterka
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2017-01-02, 23:09

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: peterka »

Czyli T-Mobile to pierwszy świadczyciel internetu bez limitu danych w sensie dosłownym a nie z kruczkami? :)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Podobno.... Ale tylko w najdroższej taryfie lub w planie najwyższym biurowym.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: dzejk »

U każdego operatora jest haczyk w regulaminie, ale wiele osób pisze, że ściągają po 1-2TB i jest ok w tym za 80 zł w t-mobile. Ktoś nawet pytał na infolinii i ponoć limit to 3TB na miesiąc. Ile w tym prawdy, to nie wiem.
Awatar użytkownika
Harrrd
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2016-03-12, 21:26

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Harrrd »

Witajcie powiem tak że zeczywiscie jest no limit predkości i szybkosci udało mi sie ciągnac ponad 2 tb danych i nic full speed moja lokalizacja to bytom 75 mega wyciaga czacha dymi, mam ten net jestem zadowolony
Huawei B618 T-Mobile Internet MAX
Awatar użytkownika
Harrrd
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2016-03-12, 21:26

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Harrrd »

Harrrd pisze:Witajcie powiem tak że zeczywiscie jest no limit predkości i szybkosci udało mi sie ciągnac ponad 2 tb danych i nic full speed moja lokalizacja to bytom 75 mega wyciaga czacha dymi, mam ten net jestem zadowolony a zew ip jest dodatkowo płatne 20 zł+79,99= full :) :) :) :)
Huawei B618 T-Mobile Internet MAX
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

T-mobile jest "liderem" wśród opłat za publiczny adres IP, masakra....

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
torre24
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2014-08-13, 17:09
Lokalizacja: Polska

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: torre24 »

Odkurzę trochę temat - jak z tymi limitami na firmę? Jestem zainteresowany netem z T ale potrzebuję ok. 300-400 GB jak przewiduję na dzień dzisiejszy. Mam Plusa, T <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> na próbę na os. fizyczną, dziś testowałem Orange. T jest bezkonkurencyjne jeśli chodzi o szybkość ale w taryfach prywatnych są małe limity i niejasne rozliczanie pakietów (LTE bez limitu nie idzie równo z okresem rozliczeniowym, po zablokowaniu LTE no limit paczka danych z abonamentu nie działa w LTE!). Przełknę to, że już na pierwszej fakturze chcieli mnie skubnąć 50 zł za LTE bez limitu kiedy ta usługa kosztuje 20 zł. Plus ma kilka - kilkanaście mbps, Orange ciągnie z dalekiego nadajnika i jestem na granicy zasięgu. Co dziwne, z okna widzę nadajnik !Networks ale działa na nim tylko net T, Orange nie.
ODPOWIEDZ