Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19160
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

W tym regulaminie z linka masz kod promocji więc sobie porównaj z tym jaki masz w swojej umowie zamiast słuchać konsultantów. Jaki sprzęt dostałeś do tej oferty? Jedyny sensowny wybór to B525 za 49 zł http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 013585.pdf
barti92xx
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2017-07-10, 06:55

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: barti92xx »

wzialem wlasnie ten b525. koniecznie do niego potrzeba dokic antene zewnetrzna?
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: 3G_ »

Zależy jaki masz sygnał.
barti92xx
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2017-07-10, 06:55

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: barti92xx »

dostalem dzis ten router b525. jak sprawdzic czy router agreguje pasma? pokazuje ciagle LTE, nie ma czegos takiego jak LTE+ i td. wie ktos moze?
ajt
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2017-07-20, 14:21

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: ajt »

W samym routerze się nie da, ale poczytaj ten wątek:
viewtopic.php?f=11&t=48555&start=165
Jest tam do pobrania aplikacja na smartfona i skrypt do Firefoxa, za pomocą których można wymuszać agregację lub pojedyncze pasma i po różnicach prędkości można się zorientować, czy agreguje :) Czyli wprost stwierdzić również się nie da, tylko pośrednio.
barti92xx
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2017-07-10, 06:55

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: barti92xx »

bez agregacji jest zncznie lepsza predkosc 60-80 mb/s niz z agregacją 25-35 Mb/s :D:D pakuje im ten wspaniały zestaw "bez limitu" (gdzie po 100gb zwalnia do 2Mb/s) i niech się tym udławią
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Jak się kupuje zła umowę to zwalnia ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
kraczysko
Użytkownik forum
Posty: 31
Rejestracja: 2017-08-11, 19:18

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kraczysko »

Panowie, myślę o wzięciu oferty T-M bez limitu i routera b525.

Czy dalej można zrabatować w BOK 10 zł z 79 do 69 ?
Czy jest jakiś dodatkowy miesięczny koszt za router, czy tylko opłata jednorazowa ?
Jakie pasma agreguje ten router ?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Zrabatować pewnie mozesz jak masz jakis inny numer głosowy w T-mobile.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Awatar użytkownika
Harrrd
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2016-03-12, 21:26

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Harrrd »

Obrazek
Huawei B618 T-Mobile Internet MAX
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Czy to jest miejsce na chwalenie się wynikami ;) ??

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Neoz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2017-08-22, 13:03

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Neoz »

Witam. Chciałem tylko napisać ,że takowego limitu nie ma w tej taryfie MAX za 79zł .. ALE.. jest za to blokada jak ktoś nadmiernie ściąga z internetu GB danych. Ja mam właśnie takie coś. A blokada działa na zasadzie ,że w dzień mam transfery DL : 1-2Mbit/s a UL: ( co śmieszne nie zmalał jak to jest napisane w regulaminie) 14-16Mbit/s. Za to od godziny 00 w nocy do 10 rano ,mam normalnie działający internet z prędkościami do 60Mbit download.
Co śmieszniejsze z youtube'a mogę korzystać normalnie.. nawet video w 4K spokojnie chodzą. Właśnie dzięki temu youtubowi myśle ,że mam tą blokadę. Od połowy tego miesiąca ją mam..ciekawe czy ją zdejmą z początkiem nowego. Oczywiście dzwoniłem na infolinie itd.. to mi powiedzieli ,że się tym zajmą a pani mnie zapewniała ,że żaden limit nie jest nałożony xD.
A ściągałem miesięcznie tak do 160GB. Napiszę tutaj ponownie po nowym miesiącu czy ją zdjęli czy nie. Pozdrawiam!
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: dzejk »

Mi to wygląda, na zapchany nadajnik.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

YouTube w 4K raczej wyklucza przeciążenie nadajnika

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Neoz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2017-08-22, 13:03

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Neoz »

dzejk pisze:Mi to wygląda, na zapchany nadajnik.
Ale youtube w 4k i cały serwis działa normalnie więc to jest ewidentna blokada na WWW :(
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: dzejk »

Ale gdybyś miał lejek, to na wszystko.
Neoz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2017-08-22, 13:03

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Neoz »

No to mam "pół lejek" na to wygląda. Przedtem miałem w dzień net normalny (15-20mbit/s). Nie wiem.. jak coś to jak pisałem wcześniej ,odezwę się po pierwszym września ;) i powiem czy dalej tak samo jest.
pioter223
Użytkownik forum
Posty: 37
Rejestracja: 2011-05-31, 15:40
Lokalizacja: Klepacze

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: pioter223 »

Tmoblie ma jakąś nową oferte dla firm? bo jeszcze jakis czas temu był lejek 100gb teraz widzę całkowicie nielimitowany, podobno nadal za to jest zapisek o przycinaniu przy zaburzeniu integralnosci sieci. zastanawiam się nad ich ofertą lub od orange gdzie mam gwarantowane 500GB limitu, co może byc dla mnie zbyt mało. W okolicy mam nadajniki networks wiec wybór operatora dla mnie to jedna chwała. Zależy mi jedynie na wyborze operatora z największym prawdziwym limitem transferu.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Orange dobowo może Cie przyciać, w kazdej chwili.

W T-mobile to "stara" oferta i odpukać działa bardzo dobrze :)

Ostatnio na liczniku 890 GB

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
pioter223
Użytkownik forum
Posty: 37
Rejestracja: 2011-05-31, 15:40
Lokalizacja: Klepacze

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: pioter223 »

ale to z tym lejkiem to raczej losowo po ilu przycina w Tmobile. Jak moze mnie przyciąc skoro mam miesiecznie 500gb:O
To o co chodzi z nową promocją http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specja ... e-dla-firm widzę 12 miesiecy za jedną cebulę, ale klikając do oferty nic nie widzię ;/
Awatar użytkownika
Harrrd
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2016-03-12, 21:26

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Harrrd »

onken pisze:Orange dobowo może Cie przyciać, w kazdej chwili.

W T-mobile to "stara" oferta i odpukać działa bardzo dobrze :)

Ostatnio na liczniku 890 GB
A ja czy razy tyle i nic jest moc prawdziwy no limits
Huawei B618 T-Mobile Internet MAX
czuczer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2017-09-05, 09:18

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: czuczer »

Witam forumowiczów,

czytałem trochę ten wątek ponieważ tmobile "wylosował" moją firmę do oferty 250mb/s bez limitu danych za 60zł/msc. Czy ktoś z Was korzysta obecnie z tej oferty i uznał by ją za wartą tych pieniędzy. Wydaje mi się ona o tyle interesująca, że w mojej okolicy mam tylko Orange po kablu (obecnie 20mb/s z może możliwością vdsl 80mb/s). Dodatkowo ciekaw jestem tego routera d-link i informacji że mogę tam tylko 3 urządzenia podłączyć? Może to być inny router do którego już mam normalnie więcej urządzeń podpiętych?

Dziękuję za odpowiedź.

Michał
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19160
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

A co to za oferta , jakie 250Mb/s jaki D-Link? To co piszesz to stek bzdur jesli chodzi o internet LTE bez limitu w T-mobile? Co za <font color="#FF00BB"><b>»»nie obrażamy innych!!!««</b></font> ci to zaproponował?
czuczer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2017-09-05, 09:18

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: czuczer »

Ale dlaczego miałbym pisać "stek bzdur"? Na jakiej podstawie taki wniosek?

Dostałem przedwczoraj telefon z infolini t-mobile, że moja firma "Została wylosowana" i proponują mi net dla firmy po lte z predkościa 250mb/s (zapewne do), bez lejka GB i zwalniania niezależnie od ilości pobieranych danych za 59zł/msc
Domyślam się, że moze chodzi o to: http://www.t-mobile.pl/pl/najlepsza-siec-dla-firm

Więc pytam tu czy ktoś może miał z tym styczność i moze coś powiedzieć.
eXorcist
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 284
Rejestracja: 2008-12-30, 12:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: eXorcist »

Oferta T-Mobile bez limitu jest w porządku, ale te 250Mb/s to marketingowy bełkot. Taka prędkość jest do osiągnięcia w idealnych warunkach radiowych. Poza tym jest ona do podziału na wszystkich użytkowników podłączonych do nadajnika w danym sektorze, ale chyba zdajesz sobie z tego sprawę. 250Mb/s to musiałaby być agregacja 3 pasm, a póki co w NetWorks! rzadko nadajniki mają agregację 2 pasm poza aglomeracjami, a co dopiero 3.

Podaj swoją lokalizację to można zobaczyć jak wygląda infrastruktura T-Mobile.

Tak czy siak trzeba przetestować w godzinach szczytu działanie / prędkość internetu.
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: 3G_ »

Ciekawe skąd im się wzięło owe 250 Mb/s. Jeśli już, teoretycznie możliwe są predkosci do 300 Mb/s w agregacji LTE 2600+1800+800 MHz, co daje razem 40 MHz pasma. A druga (nawet ważniejsza) kwestia jest taka, że wymaga to sprzętu, który te trzy pasma jest w stanie agregować, a nie oferują takiego routera. Chyba, że chodzi o telefon ;)
czuczer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2017-09-05, 09:18

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: czuczer »

@eXorcist i @3G_ - jeśli chodzi o prędkość 250mb/s to tak jak napisałem "zapewne do" - zdaje sobie sprawę, że tyle nie będzie bo obecnie po kablu w domu w upc też nie osiągam ich chyba 120mb/s wieć nie spodziewam się po lte 250 :D jestem realistą. Ale rozważam to jako alternatywę dla jedynego neta po kablu jak mam i mieć mogę czyli Orange (obecnie 20mb/s z teoretyczną opcją vdsl 80mb/s).
Lokalizacja to Warszawa, okolice metra marymont - a w zasadzie pośrodku miedzy marymont a słodowiec.

I tak zdaję sobie sprawę, że jest to dzielone na ilość użytkowników :)
eXorcist
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 284
Rejestracja: 2008-12-30, 12:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: eXorcist »

Jeśli to Warszawa to musisz testować. Mieszkam w Krakowie, a w mieszkaniu musze używać WiFi Calling bo przez zabudowę w okolicy prawie zasięgu nie mam, więc różnie bywa. :-D

Nie porównywałbym UPC do LTE choć jedno i drugie może się lokalnie zapchać to jednak na LTE możesz jedno zero obciąć z tych 250Mb/s... :) Ja mam UPC 250Mb/s i realnie leci 230-240, więc wszystko w porządku.
czuczer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2017-09-05, 09:18

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: czuczer »

Ja na upc nie narzekam - ba jestem z kabla bardzo zadowolony. Ale poprostu za jakieś 6msc już takiej możliwości mieć nie będę a jedyną kablową możliwością bedzie orange :) stąd też rozważam inne opcje - a raczej ta sama się podsunęła.
Wiem, że zasięg tam jest b dobry i nie ma z tym problemów jako takich.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19160
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

"Wylosowali" jego firmę, dobre sobie. Niezły kit wstawiają, no i jeszcze to 250Mb/s. To jest właśnie stek bzdur, którym cię nakarmiono. Najpierw to sprawdź jak ci działa to T-mobile w domu/firmie. Weź od nich darmowy starter LTE z 20GB/tydzień. włóż do telefonu LTE, najlepiej z agregacją pasm , zainstaluj na nim network Cell Info i zrób testy sygnału i pokaż dane z tej aplikacji. Do tego speedtesty w godzinach szczytu internetowego. Przekonasz się ile na dziś oferuje T-Mobile w tej lokalizacji. Oczywiście bez gwarancji że za pól roku będzie tyle samo. Twoje subiektywne odczucia o zasięgu T-mobile są bez znaczenia. to technika radiowa a sygnał LTE ma konkretne parametry a osiągane prędkości w mobilnym zależą od wielu czynników. Decyzja o zamianie kabla nawet 80Mb/s na LTE jest ryzykowna a podjęta jedynie na podstawie opowieści dziwnych treści przez naganiacza z T-Mobile niczym nieuzasadniona.
ODPOWIEDZ