Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Ja mam fabryczne softy od Play

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
snuffy
Stały użytkownik forum
Posty: 60
Rejestracja: 2017-09-18, 19:36

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: snuffy »

Coś ogarnięcie Tmobile skutków pożaru nie idzie. Problem ciągle z netem przynajmniej u mnie i z tego co czytam po necie połowa ma to samo transfer w dobry filmy tną niektórych stron nie otwiera, albo za którymś razem. Dobrze że kilka stacji w okolicy pojawi się u mnie m.in play będę miał okazję spróbować budowa i uruchomienie zapowiedziane w okresie wakacyjnym.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: dzejk »

spróbuj podmienić dns, np. na 1.1.1.1
snuffy
Stały użytkownik forum
Posty: 60
Rejestracja: 2017-09-18, 19:36

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: snuffy »

dzejk pisze:spróbuj podmienić dns, np. na 1.1.1.1

Nic to nie daje. Coś tam skopane mają na sieci. Ponoć w sobotę internet ma już dobrze działać.. zobaczymy
Evs
Użytkownik forum
Posty: 48
Rejestracja: 2017-11-07, 16:00

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Evs »

U mnie już prędkość wróciła do normy jednak problemy np. z Netflixem oraz Twichem dalej pozostają.
snuffy
Stały użytkownik forum
Posty: 60
Rejestracja: 2017-09-18, 19:36

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: snuffy »

U mnie prędkości prędkościami pigni i pakiety ciągle leżą. Bez jaj od grudnia z tym się borykam.
jurekz1978
Użytkownik forum
Posty: 29
Rejestracja: 2018-09-12, 20:00

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: jurekz1978 »

włożyłem inną kartę Sim tyle, że tego samego operatora. Raczej występuje ten sam problem z ładowaniem stron. Czyli nadal myślę, że to router coś sobie nie radzi. Bo drugi bliźniaczy router ustawiony jak już pisałem czegoś takie nie ma. Choć ciekawe jakby ten drugi stał u mnie a mój w tamtym miejscu czy zachowanie obydwu by się zmieniło
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Procio »

Dwa dni temu udało mi się podpiąć antenę zewnętrzną. Wszystko było ok, do wczoraj rano, kiedy to internet zamulał niemiłosiernie. Jak po podpięciu anteny miałem 50Mb/s+ DL i ping 20ms (w grach około 55ms), tak od wczoraj ping w grach po 80-90ms i do wp:

Kod: Zaznacz cały

Pinging wp.pl [212.77.98.9] with 32 bytes of data:
Reply from 212.77.98.9: bytes=32 time=48ms TTL=56
Reply from 212.77.98.9: bytes=32 time=43ms TTL=56
Reply from 212.77.98.9: bytes=32 time=47ms TTL=56
Reply from 212.77.98.9: bytes=32 time=55ms TTL=56

Ping statistics for 212.77.98.9:
    Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 43ms, Maximum = 55ms, Average = 48ms
Prędkość około 16 wczoraj wróciła do normy, natomiast ping nie.

Parametry sygnału:
Screenshot_20190209-110140.jpg
Czym może to być spowodowane?

Antena jaką posiadam to ATK-502.

Przy okazji zapytam, czy robi różnice, który kabel podepniemy w które złącze?
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
wojtekxl
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2019-02-09, 11:31

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: wojtekxl »

hejka

Mam internet na abonament w t-mobile,zawsze mogłem dokupić dodatkowe gb do abonamentu np 20 gb za 25 zł.Wczoraj zalogowałem się na konto i okazuje się,że nie ma mozliwości dokupienia gb i ogólnie zmienił się cały interfejs.Można wykupić pakiety minut sms,ale internetu nie można dokupić :( Sprawdziłem dokładnie i nie ma takiej opcji.Czy t-mobile wycofało taką możliwość czy może to przez awarie po pożarze ? W zeszłym miesiącu jeszcze działało i dokupiłem gb.
Oczywiście dzwoniłem na infolinie,ale nie dodzwoniłem się,na facebooku skierowali mnie na infolinie.Wykorzystałem prawie cały miesięczny limit bo byłem pewny,że jak zawsze dokupię gb a okazuje się,że mogę zostać bez internetu na 2 tygodnie:(
Oxygene
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2018-06-15, 18:03

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Oxygene »

Kup sobie starter nju na karte 10Gb za 4zł i nie marudz :)
Sisay
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2019-01-01, 21:30

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Sisay »

Nie zdazylo mi sie , miec pingu mniejszego niz 80ms wiec .... moze tmobile tak ma
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: bartex03 »

Sisay pisze:Nie zdazylo mi sie , miec pingu mniejszego niz 80ms wiec .... moze tmobile tak ma
Obrazek

Ping mam zawsze poniżej 80ms. Prędkość pobierania prawie Umowna ale wysyłania to jakieś nieporozumienie :D
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

A jakie masz parametry sygnału? Skoro z downoladem jest ok to znaczy, że masz problemy z sygnałem
wojtekxl
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2019-02-09, 11:31

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: wojtekxl »

Oxygene pisze:Kup sobie starter nju na karte 10Gb za 4zł i nie marudz :)
Mam modem z simlockiem :/
Pavllo1980
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2019-02-04, 10:24

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Pavllo1980 »

jurekz1978 pisze:włożyłem inną kartę Sim tyle, że tego samego operatora. Raczej występuje ten sam problem z ładowaniem stron. Czyli nadal myślę, że to router coś sobie nie radzi. Bo drugi bliźniaczy router ustawiony jak już pisałem czegoś takie nie ma. Choć ciekawe jakby ten drugi stał u mnie a mój w tamtym miejscu czy zachowanie obydwu by się zmieniło

u mnie chyba już działa OK, co prawda nie siedzę w domu cały czas na kompie (www), raczej sporadycznie, bo net dla mnie to głownie netflix, YT na telefonach, tablecie i TV, ale przez ostatnie dwa dni raczej nie było problemów już.

PS
Wyłączyłem w kompie BT, bo był włączony cały czas. Przypomniałem sobie, że jakiś czas temu włączyłem BT w telefonie, żeby wysłać muzykę do soundbara i...DL na 2.4Ghz spadł mi z 50 na 6! (Wifi AC mam tylko na telefonach, na kompie mam N) Myślałem, że net siadł z Tmobile, a tu się okazało, że BT w telefonie takie zakłócenia robił...dlatego pomyślałem, że może włączony w kompie BT też może coś zakłócać...

tak chodzi u mnie:

Obrazek
pachol83
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2019-02-10, 20:26

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: pachol83 »

SierraWireless pisze: i dlatego zdecydowalem sie na ta oferte, tj "Internet mobilny MAX"
a teraz okazuje sie ze ta aktualna oferta z roku 2019 "Internet mobilny MAX" (t-mobile.pl/internet-mobilny/cat10032.chtml ),
to nie jest ta sama oferta, ktora byla oferowana w 2018 czy 2017, nazwa zostala, ba nawet opis na zalinkowanej stronie jest taki sam, ale regulaminowe szczegoly juz nie.

tylko ze nawet z tym nowym regulaminem koncowy limit w LTE powinien wynosic 300GB,
a tutaj po 200GB juz lejek.(...)
Hej,
a pytanie - czy w usługach w Mój T-Mobile (od czasu awarii udało mi się z 3 razy zalogować) widnieje gdzieś informacja, że aktywna na koncie jest usługa "LTE bez limitu danych'?
Pytam, bo podpisałem umowę 4.02, dostałem załączniki w których jasno zaznaczono, że w pakiecie MAX usługa ta jest w standardzie i nic nie kosztuje - nawet sprzedawca w salonie zaznaczył, że korzystając z tej opcji, mimo zapisanych w nowej wersji 200GB dane nie będą przycinane a zapis jest w formie zabezpieczenia operatora.

Tymczasem minęło kilka dni, a ja widzę że z konta uciekają dane z paczki 200GB (LTE bez limitu nie powinno mieć wyższego priorytetu rozliczania?).
Obawiam się podobnej sytuacji do Twojej - po 200GB lejek...
W nowej wersji warunków z dnia 5.02 zapis o LTE bez limitu zniknął z tabelki przy pakiecie MAX... Myślę, jednak że umowa i załączniki są ważniejsze ?! Trzeba dochodzić swoich praw. T-Mobile nie wie co oferuje klientom ?
Czy ktoś jeszcze z Was w 2019 roku podpisywał umowę na INTERNET MAX i powie jak to wygląda w praktyce ?

pozdrawiam,
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Masz 200 GB, konsul Cię oszukał....

Obecny MAM tylko z nazwy jest podobny

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Albo go oszukał albo po prostu nie wiedzą co mają. Pamiętam jak max był bez limitu wtedy większosc konsultantów twierdziła że jest tam tylko 100GB jak w innych taryfach.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19160
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

A co to zmienia ? I tak wprowadził klienta w błąd. I do tego przytulił prowizję od kolejnego jelenia.
pachol83
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2019-02-10, 20:26

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: pachol83 »

Ok, ale jak się to ma do umowy i załączników, które dostaje się wraz przy podpisywaniu cyrografu ? Już abstrahując od no limita, to jak ktoś poprzednio zauważył, zgodnie z 'papierami' powinno być 300GB (100 z LTE bez limitu i 200 z pakietu). Ich dokumenty nie obowiązują ?
Obrazek
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

A jestes pewny że masz w użyciu tylko w trybie LTE ??

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
pachol83
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2019-02-10, 20:26

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: pachol83 »

onken pisze:A jestes pewny że masz w użyciu tylko w trybie LTE ??
Jestem pewny - wymuszone tylko LTE na modemie, Cybertech za oknem, nadajnik 600 m. Prędkości też bardzo fajne bo po 100/30 Mb/s
No nic, zobaczymy co się stanie jak do 200GB dobije :?
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

matek451
A czy ja napisałem, że coś zmienia? Jakoś nie widzę. Po raz kolejny po prostu zwracam uwagę na to jaki ten operator ma konsultantów. Trafienie na kogoś kto ma pojęcie o ofercie itp to jak trafienie 6 w lotto. Po za tym niestety ale sam jest sobie winien powinien chociaż spojrzeć do regulaminu promocji a nie wierzyć konsultantowi na słowo. Równie dobrze mógł mu podsunąć umowę kredytową, a on by to podpisał.
pachol83
Zmienili widocznie rozliczanie pakietów we wcześniejszych umowach było tak że pakiet był tylko na 3G a LTE bez limitu tylko do LTE. Jeśli pierw schodzi ci pakiet i korzystasz z LTE to nie masz się czego obawiać i będziesz miał te 300 GB.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Ale to będzie niestety max 300 GB a nie bez limitu, stare umowy miały bez limitu, a konsulowi należy się opiernicz

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Oczywiście, że tak ja nie twierdzę, że nie. W każdym razie oprócz wierzenia "na słowo" wszystkim tym co pracują u operatorów i nie tylko należą się gratulacje, że nie czytają tego co podpisują.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Hermogenes »

Czy Wy naprawdę języka polskiego nie rozumiecie masz pakiet 200 GB we wszystkich technologiach w tym w LTE bez limitu danych; ale z limitem prędkości po ściągnięciu 100 GB na LTE wynosi 2 Mbps. Na innych technologiach między 100 a 200 nie ma limitu prędkości, po 200 GB jest koniec innych technologi zostaje tylko wolne LTE.
poz Hermogenes
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Fakt, źle popatrzyłem.

Czyli jest 200 GB we wszystkich technologiach, potem samo LTE z prędkością 2 Mb/s

Ewentualnie jeszcze + 100 GB w LTE z max prędkością ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Hermogenes »

Po 200 GB nie ma pakietu zostaje LTE z mała prędkością ile ściągniesz tyle Twoje przez godzinę 3600 * 2/8 MB teoretycznie.
poz Hermogenes
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Może być 100 GB bo jest zapis że po przekroczeniu 100 GB w LTE dają lejek.

Mało sensownie byłoby jakby to się zawierało w pakiecie bazowych 200 GB

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
jarekt
Stały użytkownik forum
Posty: 105
Rejestracja: 2018-09-21, 08:19

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: jarekt »

Ograniczenie do 2Mbit/s to i tak 20GB na dzień i 600GB na miesiąc - zakładam pobieranie non-stop 24h/dobę z taką właśnie prędkością (z reguły łatwą do uzyskania nawet w godzinach szczytu, choć oczywiście nie wszędzie i nie zawsze).
ODPOWIEDZ