Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: fatum1 »

Od 2 września, kto będzie chciał to się jeszcze zaopatrzy.
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: bartex03 »

patryk7588 pisze:Ogłaszam koniec oferty LTE bez limitu w T-Mobile!
Można się rozejść o domów :-)
Nowa oferta tutaj: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/tar ... e-t-mobile
Takie 2 uwagi:

T-Mobile potrafi podać "ile to jest" bez limtu. Twój ukochany operator boi się tyle lat do tego przyznać

Jak ktoś ma oferte bez limitu to bedzie ją miął nadal jeśli się postara
Awatar użytkownika
shevchenko1987
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2016-07-06, 11:00
Lokalizacja: Warta

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: shevchenko1987 »

Czyli sami przyznają się niejako do tego, że nolimit w LTE ich przerosło.
Awatar użytkownika
raven18
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 291
Rejestracja: 2007-11-28, 13:27
Lokalizacja: /home

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: raven18 »

Ja ostatnio sprawdzałem i przez ostatnie kilka miesięcy zużycie 50-100GB, no-limit 60Mb/s, jestem ciekaw czy będą dzwonić i z jaką ofertą na przedłużenie, koniec umowy początek października i póki co nic
Awatar użytkownika
amamoh
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2018-10-03, 08:15

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: amamoh »

Teraz się rzucą na InK50 i noce bez limitu jako dodatek ;)
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: fatum1 »

Wydaje mi się, że niezbyt chcą już dużo inwestować w 4G, akurat teraz redukcja zatrudnienia nie bez powodu. Aukcja 5G się zbliża a potem solidne inwestycje, przy tak wysokich częstotliwościach stacje pewnie będą na latarniach aby zrobić zasięg ;)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Z pewnością będzie 5G priorytetem....
Żartujesz, prawda ?

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: fatum1 »

W sytuacji spółki córki to priorytetem pewnie jest wykazanie jak najwięcej realnego cashu tatusiowi a 5G to smutna konieczność aby nie odpaść z wyścigu jednak jak to już robić aby się sprzedawało to znowu trzeba zainwestować i widać bardziej im się opłaca odciążyć sieć kosztem mniejszych przychodów z internetu niż brnięcie w rozbudowę LTE i zarazem zmniejszenie kosztów przez zwolnienia.
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: fatum1 »

Trochę wczoraj poczytałem opinii o ostatnich ruchach TM i widać dobrze nie jest, ludzie zaczynają się pytać o cesje umów sprzed wprowadzenia zmian co do jednej zadeklarowanej lokalizacji ;)
Będą się kończyć umowy z no limit, jest opcja aby tego nie ruszać i generalnie warunki nie ulegają zmianie, ciekawe tylko czy operator ich nie zacznie wypowiadać ? Ten, komu chodzi dobrze a ma dosyć nocy bez limitu u konkurencji chyba i tak obcinanych może czekać z niecierpliwością na kolejny ruch operatora.
tired
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 154
Rejestracja: 2017-11-14, 12:49

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: tired »

I na jakiej zasadzie działa taka cesja ? Trzeba podawać swoje dane drugiej osobie ? Bo ja będę rezygnował ze swojej. Mam tą pierwszą za 45/55 zł. Rezygnuję bo obecnie mi zbędna mam kabelek.
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: fatum1 »

Cesję uskuteczniałem tylko w Play i było to w salonie. Mam jednak wątpliwości czy zachowają stare warunki, tym bardziej iż warunki stają się raczej mniej korzystne. Ktoś bardziej obeznany w realiach i regulaminach by się musiał wypowiedzieć.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Moim zdaniem trzeba zaczekać do poniedziałku i zobaczyć jak to będzie. Obecnie dla niektórych klientów proponują jeszcze starą ofertę max więc być może będzie tak, że dla klientów domowego będą jakieś inne oferty na przedłużenie.
Przemek112
Stały użytkownik forum
Posty: 84
Rejestracja: 2018-09-17, 19:02

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Przemek112 »

Pewnie sieć za mocno się zapycha. Skończą się ludziom umowy bez limitu i samo T-Mobile wypowie stare umowy.
Na nowe umowy i tak znajdą się chętni. Jak ktoś nie ma wyboru, pozostaje LTE. Nawet z limitem.
Skutek będzie taki jak w Play po zakończeniu DIL. Sieć odżyła po kilku miesiącach...
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

I tak o rok za późno co najmniej ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: fatum1 »

Masowe wypowiadanie starych umów to wizerunkowa kompromitacja ale zobaczymy jak będzie.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Ja o tym zapychaniu to słyszę już od startu oferty, a tym czasem mamy dokładnie to samo co w innych sieciach no może po za Plusem, który jest zapchany najgorzej ze wszystkich, a ma najwięcej dostępnego pasma. Były owszem lokalizacje zapchane i dalej będą, bo tak jest w każdej sieci. To, że wprowadzili limit nawet 300GB nic w tym wypadku nie zmieni. Są już nawet lokalizacje w których zaczyna się zapychać 45 MHz pasma pomimo tego, że w okolicy są również nadajniki 45MHz. Tym bardziej, że oferta internetu domowego miała ograniczenia prędkości. Teraz zamiast tego wprowadzili większe pakiety danych w ofercie głosowej i tu nie ma żadnych ograniczeń. Tym bardziej w taryfie za 79zł w której jest Supernet Video 70 GB można wykorzystać na co się chce i to z pełną prędkością. I takie lokalizacje w Piasecznie bodajże z 45 MHz klękną jeszcze bardziej, bo niestety ale jeśli w ofercie internetu domowego nawet nie było urządzeń, które pozwalały agregować max 2 pasma tak w ofercie głosowej jest zawsze większy % osób, które mają flagowce z 4CA, MIMO 4x4 i 256QAM.
Awatar użytkownika
Tinkas
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 255
Rejestracja: 2016-12-03, 11:54

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Tinkas »

I wszyscy na tych telefonach z 4CA i 5calowymi wyświetlaczami na potęgę będą oglądać Netflixa w 4k.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Nie będą, bo w przypadku najdrożej opcji masz ograniczenie dla Netflixa do 5 Mb/s. Więc maksymalnie co pójdzie to 1080p.
mw30
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2019-08-13, 16:53
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: mw30 »

shevchenko1987 pisze:Może też rozważę wynajęcie komuś karty ;)
Ustawiam się pierwszy w kolejce :)
Awatar użytkownika
shevchenko1987
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2016-07-06, 11:00
Lokalizacja: Warta

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: shevchenko1987 »

Ok! Zrobimy aukcję kto da więcej ;)

Towar w końcu mocno deficytowy :hyhy:
Aircod
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2017-09-24, 12:27

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Aircod »

Kończy mi się umowa za niecałe 3 tygodnie, ciekawe czy wypowiedzą mi umowę, czy po prostu przejdzie na czas nieokreślony. Oferta niedostosowana do możliwości sieci, o czym głośno mówiło dużo osób, duże spadki prędkości, wielkie obciążenia i brak konkurencji, to nie mogło się udać.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Według tego co piszą na necie to oferta zostanie na takich samych warunkach jak była i przejdzie na czas nieokreślony.
"Oferta niedostosowana do możliwości sieci, o czym głośno mówiło dużo osób, duże spadki prędkości, wielkie obciążenia i brak konkurencji"
Mówiło o tym dużo osób żeby pogrążyć tę ofertę, bo była bez konkurencyjna. Prawda jest taka, że w porównaniu do konkurencji to sieć wcale nie była bardziej obciążona, a lokalizacje, które były zapchane są i będą w każdej sieci niezależnie czy oferta bez limitu w niej będzie czy nie.
Wystarczy spojrzeć na średnie prędkości w sieci i widać, że najbardziej zapchaną siecią to jest akurat Plus. A dodajmy, że pasma ma najwięcej.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Piotrze.

( Pogrążyć ofertę ? ) <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font>...ysz że tak brzydko powiem.

Na pewno ufoludki przyjechały i chciały pogrążyć ofertę.

Oferta wycofana bo siec w wielu miejscach niedomaga i tyle.

Te Twoje ohy ahy na temat T-Mobile są już męczące.

A Plus to od lat dno i metr mułu co nie wyklucza że T-Mobile już też jest zapchany ( oczywiście nie wszędzie )

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Jakie ochy i achy? Takie są fakty.
Jeśli twierdzisz, że T-M jest zapchany to każda sieć jest, bo niestety ale lokalizacje zapchane wszędzie są.
Jeśli byłoby tak jak piszesz to skąd taka wysoka średnia w speed testach? Z kosmosu?
T-M to nie Play, który stawia stacje 4CA w polu żeby przekraczać w speedtestach 200 Mb/s i podbijać sobie średnie, a i tak wyniki są na zbliżonym poziomie. Nie wspomnę jeszcze o ograniczeniach do 15 Mb/s na kartę, które średnie również obniżają.
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: fatum1 »

Mi osobiście zwisa czy to taka czy inna sieć, Play mam zapchany totalnie i póki co musimy się pożegnać. Akurat TM z no limit to dla mnie idealne rozwiązanie, moje szczęście, że chwyta mi jako główne pasmo 2600 MHz i praktycznie zawsze mam 45-55 Mb. Gdyby Orange czy ktokolwiek inny miał no limit to bym to brak, mam dosyć czekania do 00:00 aby zrobić upgrade sprzętu czy ściągnąć coś większego. A od kwietnia jedyna awaria jaka mnie dotknęła to kilka dni temu problem z serwerami na zachodzie, lokalnie było ok.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

No to według @onken Play ma zapchaną sieć :D
Oczywiście, że sieć się nie liczy. Liczy się oferta i prędkości jakie ma do zaoferowania w lokalizacjach, w których przebywa się najczęściej.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

U mnie nie ma, na Play mam pod 250 Mb/s

T-mobile max pod 120-170 Mb/s

Ale na Boga, ja piszę ogólnie. A nie to co u mnie jest.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: fatum1 »

Rano mam na B529 bo do TM 60Mb lepszy mi zbyteczny około 50-70 Mb, wieczorem 15-25. Kiedyś było dużo lepiej i wiele lat siedziałem z Play a firmowo dużo dłużej z Orange jeszcze gdy to Idea była i pcimcia z edge. Gdy mi się skończy umowa z TM sprawdzę co akurat najlepiej działa w mojej lokalizacji bo tylko to mnie interesuje no i coś wybiorę.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Jeśli sieć się nie liczy to jak operator chce zapewnić przyzwoite prędkości w tych lokalizacjach ?. Nie brak klientów T-Mobile którzy osiągają "zawrotne' 2-3Mb/s , szczególnie w szczycie. I czy im się podoba czy nie to i tak czekają do nocy aby pobrać coś z internetu. Tak wygląda rzeczywistość z no limit w T-Mobile z only 800/900MHz na BTS-ie. Ale to już nieaktualne bo operator rakiem wycofał się z tej oferty, zysku z tego nie miał wielkiego. Ci co skorzystali i działa im OK będą mile wspominać dobre, stare czasy. Wszystko co dobre kiedyś się kończy, Niemcy poszli po rozum do głowy.
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: fatum1 »

O brand, markę mi chodziło, to mi jest obojętne. Nie jestem sentymentalnie przywiązany do konkretnego operatora. W pełni rozumiem frustracje osób z 2-3 Mb. Stare umowy, które zaczną się kończyć mają raty za sprzęt i na czas nieokreślony za no limit wyjdzie śmiesznie, tu bym się obawiał o umowę. U mnie nie ma rat, mam jeszcze 20 mc ale niestety tendencja taka, że w tych samych pieniądzach pacjent dostaje coraz mniej.
ODPOWIEDZ