Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Która konkurencja? I w których taryfach?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Fioletowa i na taryfach Internet L, XL oraz Play internet L, XL
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Według tych regulaminów,które są na stronie ani w opcji 100GB, 200GB ani 300 GB nie ma takiej możliwości. Przynajmniej w regulaminie o tym nic nie widzę.
Spytałem więc konsultanta na czacie i ten również twierdzi to samo.
Więc mógłbyś podać regulamin, który o tym świadczy?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Konsultant Play jest idealnym partnerem do rozmów z tobą, nawet nie zna regulaminów usług własnego pracodawcy. Ja w przeciwieństwie do nich je znam i nie marnuje czasu ani pieniędzy na rozmowy z nimi, podobnie jak na forum Play gdzie wszelcy P4y robią z siebie pośmiewisko. Regulaminy usług dla starszych taryf Internet L i XL i nowszych Play internet l i XL sa powszechnie dostępne. Na taryfach starszych obowiązujących do 17.08.2018 działa tez usługa Noce bez Limitu za 1.99 na m-c.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: atento »

play tez widać ledwie zipi :D najpierw wykopali heavy userów, teraz dodali do nowego abo 300GB zapis, patrząc po wycofaniu pakietów na kartę i to bez zapowiedzi nie są lepsi od innych i skrzypi, kiedyś używałem playa przez kilka lat od pocżatku usługi wtedy zgłaszało sie problemy przez bloga bo nawet pytali jak net dziala i poprawiali, teraz jak nie działa to bujaj sie. Obsługa to dno i w razie problemów jest zle jak nigdzie indziej, prędzej dogadamy sie w esperanto z ufoludem niż z nimi.

Jeżeli stwierdzimy, że korzystasz z Usługi poza adresem podanym w
Umowie, możemy zmniejszyć Twój limit danych dostępny w danym Okresie
Rozliczeniowym do 200 GB.
Ostatnio zmieniony 2019-09-02, 12:04 przez atento, łącznie zmieniany 1 raz.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

To usługa dedykowana jako domowy z zewnętrznymi CPE LTE więc uwiązują klienta do konkretnej lokalizacji. Powoli to standard, zaczął Orange i tą drogą poszli inni. Tylko Play wymyślił inną "karę. Cóż fajnie i tanio już było.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: wojteks »

Przecież z czegoś 5G trzeba sfinansować a pewnie będzie na drogim amerykańskim sprzęcie zbudowane.
Nie pomagam na PW!
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: bartex03 »

wojteks pisze:
bartex03 pisze:Nigdy o takiej praktyce nie słyszałem.

W przypadku zaległości w opłacaniu abonamentu - tak
To że nie słyszałeś to nie znaczy że takie sytuacje się nie zdarzają, czasami nawet w okresie trwania umowy na czas określony i nawet jeżeli operator jest na tym stratny.
Nie upieram się :)

Jak płaciłem 21 zł za domowy bo sami stwierdzili że nie mogą mi świadczyć usługi na odpowiednim poziomie, to byłem pewny że kolejnej umowy nie podpiszą. Nie dość że podpisali, to jeszcze bez żadnych lokalizacji itp.

Inna sprawa że ktoś w dziale reklamacji się pomylił co do możliwości sieci u mnie ;)
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

matek451 pisze:Konsultant Play jest idealnym partnerem do rozmów z tobą, nawet nie zna regulaminów usług własnego pracodawcy. Ja w przeciwieństwie do nich je znam i nie marnuje czasu ani pieniędzy na rozmowy z nimi, podobnie jak na forum Play gdzie wszelcy P4y robią z siebie pośmiewisko. Regulaminy usług dla starszych taryf Internet L i XL i nowszych Play internet l i XL sa powszechnie dostępne. Na taryfach starszych obowiązujących do 17.08.2018 działa tez usługa Noce bez Limitu za 1.99 na m-c.
Te regulaminy, które są pod ofertą na stronie takich zapisów nie mają. Więc skoro ich nie mają to znaczy, że obecnie te oferty nie mają możliwości wykupienia dodatkowych danych. Jeśli tak znasz super regulaminy i w ogóle to się nimi podziel i pokaż wszystkim, bo na pewno po wycofaniu oferty bez limitu w T-M niektórym takie informacje się przydadzą.
play tez widać ledwie zipi :D najpierw wykopali heavy userów, teraz dodali do nowego abo 300GB zapis, patrząc po wycofaniu pakietów na kartę i to bez zapowiedzi nie są lepsi od innych i skrzypi, kiedyś używałem playa przez kilka lat od pocżatku usługi wtedy zgłaszało sie problemy przez bloga bo nawet pytali jak net dziala i poprawiali, teraz jak nie działa to bujaj sie. Obsługa to dno i w razie problemów jest zle jak nigdzie indziej, prędzej dogadamy sie w esperanto z ufoludem niż z nimi.

Jeżeli stwierdzimy, że korzystasz z Usługi poza adresem podanym w
Umowie, możemy zmniejszyć Twój limit danych dostępny w danym Okresie
Rozliczeniowym do 200 GB.
Ten zapis to żadna nowość jest od samego startu tej oferty.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Tu nie się czym chwalić bo regulaminy są powszechnie dostępne dla wszystkich także dla pracowników BOK Play więc można sobie znaleźć i poczytać jak ktoś będzie potrzebował te 100GB to na tych taryfach które wymieniłem uruchomi je sobie na Play24.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: atento »

Poprosił, więc bądz pomocny, sam jestem ciekawy...

Ja tam widzę w regulaminach sray dotyczą oferty 1.0 w sklepie jest oferta 2.0
w starej jest zapis internet bez limitu na zawsze w nowej jest internet bez limitu GB, w regulamini sray pakiet kosztuje 30zł przez play 24 20zł z tym że przy internet bez limitu na zawsze.

Regulaminy w play są tak samo czytelne jak rozmowa z obsługą, nie raz były sprzeczne z rzeczywistością...


Niby jest https://www.play.pl/uslugi/pak-internet-internet/ internet bez limitu GB
regulaminu nie widzę
Ostatnio zmieniony 2019-09-02, 12:40 przez atento, łącznie zmieniany 1 raz.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Ostatnio zmieniony 2019-09-02, 12:42 przez matek451, łącznie zmieniany 1 raz.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: atento »

Mogli by zrobić jakiś porządek z tym.

To przy tych 100Gb jak komuś działa dobrze play to lepsza oferta niż obecna najnowsza t-mobile
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

A jeszcze lepsza była poprzednia taryfa internet L, XL bo za 1,99 były jeszcze nocki bez limitu. Ale to ogólnie taka tendencja, oferty coraz gorsze. W Play do tego jeszcze cyrki z usługami na starych PinK. Niestety ale wszystko idzie w kierunku płać więcej , mniej wymagaj.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Tzn jeśli chodzi o ofertę LTE operatorzy popełniają duży błąd nie oferując taryf większych niż 300 GB w wyższych cenach.
Wyjątek to Play 1 TB za 200zl ale tego to już w ogóle prawie nie kupi nikt.
Jeśli ktoś jest skazany na LTE, a ma rodzinę to te 300GB dla niego będzie za mało. I na pewno gdyby miał nawet do wyboru LTE 500-600GB z lepszą prędkością niż u niego kabel miedziany to podejrzewam, że jest wstanie za taką ofertę te nawet 120 zł zapłacić.

A co obecnie do przekazu ofert w Play jak i informacji, które są to mają obecnie najbardziej zagmatwane regulaminy, a mieli najbardziej przejrzyste.

Co do cen wiadomo, że będą rosnąć sieci 5G za darmo nikt nie postawi. Tym bardziej, że w porównaniu do innych mamy niskie jeszcze ceny.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Hermogenes »

Jasne macie rację te oferty to jakaś zgroza, w abonamencie powinni do każdych 10 GB dodawać kawę w gratisie. A dla ssaczy po 50 GB stremowania prysznic nad ranem. Dla małżeństw mono 500+GB dostępu do stron erotycznych.
Tak na poważnie; czytały gały gdy brały, wtedy trzeba było negocjować i nie wymyślać że umowa jest niewłaściwa dla Waszych potrzeb. Mało GB podpiszcie nową na żonę,matkę. Mało 2 podpiszcie u każdego OPa po 3. pozdrawiam Hermogenes
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Przecież nikt nie mówi żeby dawali coś za darmo. Bierzecie więcej kasy to dajcie większy wybór proste.
Idziesz do salonu Audi to możesz konfigurować wszystko ale i dzięki temu cena wyższa. Oczywiście materiały też bardziej premium. A u nas to sobie ubzdurali, że każdy chce mieć za 0zł wszystko. Owszem są takie osoby ale są też osoby, które są wstanie zapłacić więcej za więcej.
Niby operatory tak chcą zarabiać, a dalej brakuje abonamentów premium, na który również znalazły by się osoby.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: atento »

Nie zrozumiałeś Hermogenes w czym rzecz...
Nakreslę Ci, nowa oferta to jak za czasu komuny, masz samochód i talon na paliwo, możesz kupić xx litrów, lecz jak zużyjesz przydzielone paliwo to możesz kupić 5x drożej kolejne dając w "łapę".

Reasumując brakuje w t-mobile większych pakietów za odpowiednio większe pieniądze, lub dodatkowych pakietów które były by przystępne cenowo.

Teraz w t-mobile mamy komune a w play okres przejsciowy do kapitalizmu który był wczesniej w t-mobile :D
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Hermogenes »

Zysk netto Play w całym 2018 r. wyniósł natomiast 744,6 mln zł.

Rok wcześniej było to 387,3 mln zł. Do tego spada zadłużenie netto Play. Pod koniec 3. kwartału 2018 r. wynosiło ono 6,89 mld zł. Po trzech miesiącach wynik ten był o 0,18 mld zł niższy – 6,71 mld zł. Spadły też wydatki marketingowe Play o 2,3 proc. do poziomu 165,5 mln zł.
Jak myślisz ile jeszcze lat będą spłacać kredyty? pozdrawiam Hermogenes
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: wojteks »

Jak też uważam że "widziały gały co brały", nie podoba się to idź do konkurencji albo bierz drugą/dodatkową umowę w czym problem? Porównanie z talonem na paliwo nijak nie trafione, talony/kartki były limitowane na samochód/motocykl... i w zasadzie w legalny sposób nie dało się mieć więcej a transferu u operatorów legalnie możesz wykupić ile chcesz/potrzebujesz.
Nie pomagam na PW!
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Problem w wygodzie.Co mam sobie 2 routery w domu ustawiać czy może 5?
Jeśli się podnosi ceny to przy okazji trzeba dać coś więcej, a tym czasem oprócz podniesienia cen, pokazania śmiesznych pakietów danych bez możliwości ich sensownego zwiększenia za opłatą to śmiech na sali.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Hermogenes »

Co Ty pi... Pakiet abonamentowy nijak nie jest przywiązany do Routera.
pozdrawiam Hermogenes
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

A gdzie tak napisałem, że coś jest przywiązane?
Kupując czy to w Play (300GB) czy to w T-M nie masz możliwości wzięcia oferty bez routera. Rozumiem, że w Play w tej ofercie mam co chwilę wchodzić na dach i wymieniać kartę sim w antenie? Albo najlepiej przyczepić sobie kilka anten na domu?
A z routerów z T-M mam sobie urządzić wystawkę?
O tym właśnie piszę te oferty nie mają kompletnie żadnej elastyczności.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Hermogenes »

Ja Ciebie nie będę uczył co masz zrobić czytać potrafisz myśleć chyba też domniemywam. Forum jest całe różnych rozwiązań dla tych kumatych i tych inaczej też.
pozdrawiam Hermogenes
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Ale ty się naucz czytać ze zrozumieniem, bo widzę, że masz z tym ewidentny problem.
Czy ktoś mówi, że nie ma innych rozwiązań? Oczywiście, że są. Tylko jak widzisz nie o tym jest dyskusja.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Hermogenes »

Tak dyskusja jest po to żeby narzekać to jest to co naród potrafi robić najlepiej temat ma 150 stron z tego 30 % narzekań . Chyba że został założony w tym celu to my Panu już dziękujemy.
pozdrawiam Hermogenes
msdos400
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2015-02-21, 15:55
Lokalizacja: Google

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: msdos400 »

Całe szczęście dalej istnieje nielimitowana oferta biznes magenta, wziąłem 3 karty za 90zł/msc i razem z rodziną używamy je jako główne źródła internetu w domach. Upload o wiele wyższy niż w ofercie domowej, a do tego brak przypisania do konkretnego miejsca, dzięki czemu mogę go zabierać ze sobą jak wyjeżdżam i nie martwić się o lejek.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Super tylko nie każdy może wziąć ofertę biznes.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

msdos - Mistrzu

A jak Tyś to policzył ?

Magenta biznes bez limitu, 80 zł netto za dwie karty, trzecia karta to kolejne 30 zł... ( internet do 60 Mb/s )

Ceny netto

A bez limitu prędkości - 120 zł netto za dwie karty

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
msdos400
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2015-02-21, 15:55
Lokalizacja: Google

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: msdos400 »

Mam wersje 20Mb/s kupioną rok temu kiedy była po 60zł/msc netto + 30zł/msc netto trzecia karta. Jakbyś chciał mieć więcej niż 20Mb/s na dodatkowych kartach to jeszcze trzeba doliczyć 20zł/msc za każdą dodatkową kartę.
ODPOWIEDZ