Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
informer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2021-07-19, 20:48

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: informer »

Dzień dobry t-mobile właśnie odświeżyło ofertę na internet bez limitu na przedłużenie i dla nowych klientów, nie ma ukrytego lejka jednak jest strefa domowa 500m. Poza strefą lejek 0.5 mbps. Pisałem o tym na innym forum już 2 tygodnie temu jednak moje posty zostały usunięte i od dzisiaj informacje o nowych ofertach wcześniej wstawiam na tym. Prędkości 30/60/90 i ceny w załączonym regulaminie. Dodatkowo przy posiadaniu numeru w t mobile ceny -20 pln z rabatem korzyści dla domu. https://docer.pl/doc/e0cv0e5
sql
Użytkownik forum
Posty: 42
Rejestracja: 2010-02-19, 10:10
Lokalizacja: ???

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: sql »

Czy to jest oferta dla każdego przedłużającego umowę (bez względu czy miał "Internet mobilny z limitem danych" albo "Internet z lejkiem" ?
Czy to jest oferta Selekcji Utrzymania Klienta czy standardowa ? Czy istnieje jeszcze inna oferta Selekcji Utrzymania Klienta?
Czy są także jakieś zmiany w biznesie ?
informer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2021-07-19, 20:48

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: informer »

Aneks dla praktycznie każdego klienta obecnego klienta data, przy podpisaniu sprawdzany jest adres czy jest opcja aby sieć wyrobiła (pod moim adresem powiedzieli że ok) SUK nic <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> na tę ofertę nie ma przy aneksie 50pln zniżki na urządzenie dali z pierwszej wpłaty reszta wliczona w abonament. W biznesie żadnych zmian.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Powróciła oferta internetu domowego bez limitu. Jest ograniczenie do adresu. Ceny wyglądają następująco: 60 zł do 30 Mb/s, 70 zł do 60 Mb/s i 90 zł do 90 Mb/s.
krychxagg
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 353
Rejestracja: 2019-09-24, 09:09

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: krychxagg »

Ciekawe czy przy przedłużaniu umowy dostanę jakiś rabat z tych 90zł.
T-Mobile No-Limit 60mb/s, Huawei B535, Cybertech 17dBi + Play, Huawei E5573
Kaloteck
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 335
Rejestracja: 2019-03-20, 14:36

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Kaloteck »

no to ladnie, czyli mobilek sie odbudowuje
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

krychxagg pisze:Ciekawe czy przy przedłużaniu umowy dostanę jakiś rabat z tych 90zł.
Oferta jest i tak bezkonkurencyjna nie liczyłbym na rabat. Ale za telefon masz 20 zł.
Awatar użytkownika
kamil445
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2019-02-11, 15:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kamil445 »

Znów zaorali konkurencję, tak jak w 2017.

Akurat teraz, jak szukam nowego ISP, wstrzelili się idealnie :d
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Oprócz oferty zaorali ceną topowych sprzętów jak ZTE MC801A itd
bgb
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2021-07-17, 16:57

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: bgb »

xevirix pisze:Udalo Ci sie zmienic prędkość na 60mb? Ile placisz? Bo tez mam 20mb bez limitu dany za 49 zł i chciałbym przejść na 60mb bez limitów danych wiem ze moj nadajnik tyle obsłuży
Tak udało się. Też płaciłem wcześniej 49zł, po zmianie ma być 65zł.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Nikt nikogo nie zaorał, najpierw proponuję przeczytać reagulamin a przede wszystkim to zrobić testy T-mobile u siebie. Oferta jest mocno ograniczona i skierowana do konkretnych użytkowników, weryfikacja następuje po podaniu adresu gdzie bedzie uzywany domowy i to T-mobile zadecyduje czy wam ja sprzedać ofertę dla tej lokalizacji. Sprzedaż tylko przez www więc weryfikuja wg. sobie tylko znanych kryteriów ale jak ktoś korzysta z zapchanego BTS-a NetWorks to pewnie dostanie odmowę ale kto tam wie. Ogólnie pomysł znany od dawna , T-mobile odwazył się jako pierwszy, zobaczymy jak to się potoczy. Dobra informacja to ceny sprzętu do 5G/LTE , topowy za mała kasę więc pewnie zaraz pojawi się go wiecej do odsprzedazy i ceny w dół. No i jest tez zestaw CPE 5g od ZTE a wiec MC7010 plus jako router MF286r, MC7010 działa po WAN z kazdym routerem, mozna wykorzystać nawet jakiś własny , najnowszy a MF286r wykorzystać z inna kartą SIM lub sprzedać za 250-300 zł, to 6 kat. LTE z 2CC CA.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Ja porównuję ofertę, a nie warunki techniczne, które w każdej sieci są. Pokaż mi zatem podobną ofertę z MC801A w takiej samej cenie bądź niższej.
Przykładowo opcja do 90 Mb/s z MC801A to całkowity koszt 2279 zł, w Play router kosztuje 1699 zł różnica 580 zł co daje za sam abonament miesięcznie prawie 25 zł, a jeszcze lepiej wygląda to jak mamy rabat korzyści dla domu 1799 zł, a więc tylko 100 zł drożej niż samo urządzenie w Play.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Ale w czym masz problem? Cennik zamiesciłem juz dawno na innym forum, sprzęt OK, ceny przystępne. Oferta jak komuś wystarcza prędkości tania a ze zniżka 20 zł dla klientów T-mobile z telefonem z taryfa powyzej XS to juz jak za darmo więc nie widzę potrzeby aby porównywać koszty z innymi operatorami bo nikt podobnej nie oferuje.
Ale haczyk jest z ta weryfikacją więc od tego trzeba zacząć , operator zadecyduje czy dostaniemy ta ofertę u siebie więc jak ktoś ma parcie to niech na stronie poda dane i sam sprawdzi, innej metody nie ma. Ale zawsze najpierw sami możemy zrobić test T-mobile korzystając ze znanych narzędzi, wielokrotnie opisywanych na forum.
Entuzjazm trzeba ostudzić bo po zamówieniu na stronie T-mobile nic od nas już nie zależy, to operator zadecyduje czy nam sprzeda ofertę. Oczekuję tera na to ze entuzjaści będa zamawiać i zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. W Play na abonament MC801a kosztuje w ratach 36x30 zł plus 99 zł na start czyli 1179 zł. W T-mobile zaszaleli z ceną więc na wolnym rynku to dobra informacja.
Oferta niestety nie dla mnie bo moja stacja bazowa NW dla T-mobile wieczorami przytkana, 4CC CA nie daje rady bo w okolicy nie brak klientów pierwszej odsłony Domowego bez limitu, sam wielu z nich ją polecałem. Nawet jakby mnie zweryfikowali pozytywnie to test u kolegi obok wykonywany wieczorami nie wygląda optymistycznie.
krychxagg
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 353
Rejestracja: 2019-09-24, 09:09

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: krychxagg »

Teraz znając życie mój BTS zostanie znowu przytkany. A szkoda bo wieści konkretnych od Nexery ws. światłowodu brak a oferta 90mb mnie kusi mocno.
T-Mobile No-Limit 60mb/s, Huawei B535, Cybertech 17dBi + Play, Huawei E5573
olka87
Użytkownik forum
Posty: 43
Rejestracja: 2021-06-24, 12:02

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: olka87 »

Czytałam na innym forum opinie ludzi, którym ten net że starej ofert spowalniał po kilku miesiącach, ktoś to może potwierdzić? Jestem zainteresowana oferta
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26110
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: wojteks »

Skoro rośnie ilość użytkowników to prędkości spadają, z obecnie używanych pasm radiowych w LTE już więcej w zasadzie się nie da wycisnąć.

Oczywiście operator mógłby zwiększyć ilość stacji bazowych ale to są duuuże koszty i na dziś raczej nowych stacji zbyt wielu się nie buduje, co najwyżej dokłada pasma.
Nie pomagam na PW!
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Z tego co czytałem pierwsze komentarze odnośnie zamówień to widać, że T-Mo poszedł po rozum do głowy, a nie żeby tylko sprzedać. Faktycznie konsultanci sprawdzają czy można tą ofertę <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> w danej lokalizacji i jeśli nie to odmawiają.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Pytanie tylko jak oni to weryfikują bo to ciekawa sprawa, ktoś kumaty mógłby sam zrobić u siebie testy T-mobile, sprawdziłby prędkości, eNB i inne potrzebne dane po czym złożył zamówienie, zobaczylibyśmy czy wspomniane testy pokryją się z decyzja operatora w sprawie weryfikacji.
Sam pomysł nie nowy i ogólnie logiczny, monitorowanie obciązenie konkretnego BTS-a i na tej podstawie decyzja ale jest jedno ale, sytuacja jest dynamiczna, stacja może być obciążana tez przez mobilnych i klientów innych ofert więc gwarancji żadnych nie ma. Chyba ze operator wydzieli okreslona ilość pasma tylko na Domowy a reszty na nie nie wpuści.
xmisiek
Użytkownik forum
Posty: 33
Rejestracja: 2015-02-15, 21:53
Lokalizacja: Sława

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: xmisiek »

Powiedzcie z którym routerem <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> tą ofertę. Aktualnie mam starą do 60 Mb/s z T-Mobile router B525 i antena dipol atk log.
xevirix
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2021-01-29, 07:57

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: xevirix »

mi też się udało zwiększyć prędkość z 20 do 60 za 65 zł bez przypisania Internetu do adresu tak więc jestem zadowolony
krychxagg
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 353
Rejestracja: 2019-09-24, 09:09

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: krychxagg »

Ktoś wie czy da się zwiększyć prędkość do 90 bez podpisania nowej umowy na 2 lata?
T-Mobile No-Limit 60mb/s, Huawei B535, Cybertech 17dBi + Play, Huawei E5573
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

A na logiczne myślenie to jak się może dać skoro jest to zupełnie inna oferta?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Nie da się bo to zupełnie inna promocja, inny kod.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: atento »

Ja tam mam stara taryfe 60Mbps i tyle przez wiekszosc szasu osiąga. Różnie bywało ale 90% czasu pełna predkość, przez te lata były okresy gdzie 2 tygodnie ledwo działało.
Zmienił bym na 90Mbps ale dali strefe domowa do 500 metrów wiec zapewne przypisuja do nadajnika i lipa

Tak to sobie moge wybrac, bo teraz u mnie odpalili nadajnik z samym 800 to popołudniami zamiast 60Mbps jest 5Mbps :D pach zmiana nadajnika włączając 1800 z 2100 i pełna moc. Jak zmienie taryfę przypisze mnie do tego który ma 1800-2100 bo go używam , pod domem odpala reszte częstotliwości i nie bede mógł z niego korzystać :facepalm:
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Właściwie to ja nie wiem czy oni przypisują do nadajnika. Przypuśćmy, że w twojej lokalizacji są 2 w takiej samej odległości od ciebie i co wtedy? Przecież urządzenie może się miedzy nimi przełączać.
Myk6414
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2013-04-06, 17:12
Lokalizacja: Olszewnica Stara

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Myk6414 »

matek451 pisze:Pytanie tylko jak oni to weryfikują bo to ciekawa sprawa,
wg ziomeczka co w t-m robi, najpierw patrzą czy maja pod tym adresem światłowód. jeżeli tak, oferty nie dostaniesz. Jako drugie kryterium, patrzą czy nadajniki w pobliżu mają wyłączone U2100. Jeżeli nie, marne szanse na zakup.
Z tego mówił, podobnież mają też limit klientów na BTS. Poszli bardzo po rozum do głowy, nie chcą znów powtórki z rozrywki i kompletnie zapchać nadajników.
Myk6414
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2013-04-06, 17:12
Lokalizacja: Olszewnica Stara

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Myk6414 »

piotrzet pisze:Właściwie to ja nie wiem czy oni przypisują do nadajnika. Przypuśćmy, że w twojej lokalizacji są 2 w takiej samej odległości od ciebie i co wtedy? Przecież urządzenie może się miedzy nimi przełączać.
oczywiście że może i będzie się przełączać. ale jest QOS ustawiony i na tych innych masz kaganiec. z tego co zrozumiałem ziomka, przypisują Cię do 3 najbliższych. podobnie chyba Orange robi/robił.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Wiesz tylko Orange nie ma oferty bez limitu jak T-Mobile. To taka mała różnica ;)
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: atento »

piotrzet pisze:Właściwie to ja nie wiem czy oni przypisują do nadajnika. Przypuśćmy, że w twojej lokalizacji są 2 w takiej samej odległości od ciebie i co wtedy? Przecież urządzenie może się miedzy nimi przełączać.

Jest tam na stronie, strefa domowa 500 metrów, poza nią internet zwalnia.

Ale u mnie jest inaczej ten z którego mam dobry internet to z 7 km, ten który odpalili i jest tylko 800 :facepalm: niecałe 2km.

Napisałem do nich czy maja zamiar coś z tym fantem robić, ewentualnie niech zrobią tak żebym sie z nim nie łączył. Jak ma tam być tylko 800 to nie wiem w jakim celu, dookoła są nadajniki 800/1800/2100 na niektórych 2600 i jeden z 5G

Postawili go by zamulał internet, w jego miejscu zasięg był bezproblemowy. Jak bym nie miał opcji wymuszania pasm to męczył bym sie strasznie.
Myk6414
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2013-04-06, 17:12
Lokalizacja: Olszewnica Stara

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Myk6414 »

piotrzet pisze:Wiesz tylko Orange nie ma oferty bez limitu jak T-Mobile. To taka mała różnica ;)
A czy ja coś pisałem o ofertach? Pisałem o możliwości przypisania karty do nadajnika.
ODPOWIEDZ