Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
yoyek
Użytkownik forum
Posty: 29
Rejestracja: 2017-11-20, 10:26

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: yoyek »

Tydzień od podpisania umowy (90 mbit), stacja z 1800+2100, wyniki bardziej niż zadowalające.
Wcześniej na prepaidzie w B535 wyniki 60-80/30.
https://ibb.co/xgmyLtv
toku87
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2021-08-09, 09:24

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: toku87 »

Mogę wiedzieć jakie masz warunki terenowe do BTS'a ? Odległość itp ? Jestem ciekaw, czemu ja dostałem odmowę.
yoyek
Użytkownik forum
Posty: 29
Rejestracja: 2017-11-20, 10:26

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: yoyek »

BTS Networks, po refarmingu, na radiolinii, stoi 3 domy dalej - w linii prostej mniej więcej 150 metrów, widoczność idealna bo na wysokim kominie. W okolicy coraz mniej klientów LTE, bo lokalny dostawca dotarł prawie wszędzie ze światłowodem. Mój kawałek ulicy niestety pominął z powodu braku ciągłości słupów. Od wielu lat w telefonach mam kartę Orange (a dokładniej nju), co ciekawe dowolny telefon nie jest w stanie wycisnąć takich wyników w Orange. Download na telefonach w okolicach 60 mbit, upload z jakiegos powodu przycięty do 10-15 mbit.
Na tym samym kominie jest też Play mający 800+1800+2100. Przez ostatnie ponad dwa lata miałem kartę Play w B535. W tej konfiguracji osiągi przy nieobciążonej sieci były mniej więcej 60-90/30 (przy wymuszeniu 1800+2100, bez 800), ale coraz częściej zaczynało się mocno przycinać w wieczornych godzinach szczytu, a przy okazji zaczynał mnie coraz bardziej boleć limit 200GB.
Bardzo ciekawi mnie fakt, że wszystkie speedtesty w TM wychodzą sporo ponad 90mbit (działa lepiej gdy jako pasmo podstawowe wymuszam 2100 i do niego agreguję 1800, w odwrotnej sytuacji jest trochę wolniej, pomimo minimalnie lepszych parametrów sygnału 1800 vs 2100). Zapewne pomogło też wrzucenie B818 zamiast B535. Ciekawe co się wydarzy po skończeniu dwutygodniowego okresu próbnego...
marcin0921
Początkujący użytkownik forum
Posty: 12
Rejestracja: 2021-05-29, 11:00

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: marcin0921 »

Czy podpisywal ktos umowe stacjonarnie w punkcie Tmobile? Wydaja decyzje od reki, czy trzeba czekac (ile?)?

Rozumiem ze nie ma oferty bez urzadzenia? Mam juz huawei 818 wiec router mi zbedny.
ins7
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2021-02-24, 23:26

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: ins7 »

Z tym T-Mobile jest niezły cyrk. Nie do końca jest bez limitu, już ostudzę zapał wszystkich chętnych.
Abonament dla firm, do 200Mbit/s nolimit Magenta biznes internet L. Rozmawiałem z handlowcem, zapewniał mnie że nie ma absolutnie żadnych limitów. Ucieszony <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> ofertę po wcześniejszych testach na prepaid - nie dość, że prędkości wychodziły znacznie wyższe niż w Play dla firm, to i nie ma limitu. Super.
Radość trwała aż.. 10 dni. 10 dni radości, od okresu rozliczeniowego magiczna bariera 140GB pokonana i nałożony limit prędkości, około 1-4 Mbit/s, gdzie upload wynosi ponad 30-35. Jeśli mam dostawać losowo jakieś lejki do okresu rozliczeniowego, to myślę że play był na tyle lepszy że jasno i klarownie - 200GB limitu, lejek 2Mbit/s koniec kropka. Ewentualnie zapłać 20zł to dostaniesz 100GB pakietu. Tu nie do końca, ani nie ma opcji odświeżenia, nie wiadomo ile to potrwa. Różnymi hasłami się zasłaniają, że sytuacja w Polsce spowodowała duże obciążenie nadajników itd itp, nie byli na to gotowi dlatego każdy teraz ma taką prędkość. No niezbyt mi się chce wierzyć, szczególnie o godzinie 00:00-01:00..
Także.. z tym nolimit, to z dystansem ;)
Router B818 + Antena cybertech, parametry jak najbardziej dobre bo RSRP -81, RSSI -51, SINR 12-17.

Obecnie:
Obrazek
Wcześniej bez problemu cały czas
Obrazek
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

A sprawdzałeś w innej lokalizacji? Coś mi się tutaj nie zgadza z tym, że jest tylko na pobieranie. Raczej świadczy to o zapchanym nadajniku. Lejek jeśli zakładają to leci i na pobieranie i wysyłanie, a nie tylko jedno.
marcin0921
Początkujący użytkownik forum
Posty: 12
Rejestracja: 2021-05-29, 11:00

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: marcin0921 »

Tez nie do koncz ufam tym ofertom no limit. Zastanawiam sie jeszcze nad Orange 250gb za 60zl albo znowu tmobile z limitem, ale widzialem taki starter ktory nie wlicza video w transfer tj. Youtube, player, netflix itp. Ktos moze z tego korzystal?
krychxagg
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 353
Rejestracja: 2019-09-24, 09:09

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: krychxagg »

Moim zdaniem to nie żaden lejek. Tylko zapchanie nadajnika. Potrafiłem pobrać 150GB w jeden wieczór w moim T-Mobile i żadnego lejka nie miałem.
T-Mobile No-Limit 60mb/s, Huawei B535, Cybertech 17dBi + Play, Huawei E5573
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Mnie też tak to wygląda ale jak widać lepiej powiedzieć, że są lejki niż najpierw zweryifkować ;)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Ale z punktu widzenia kolegi to korzystanie z T-mobile bez limitu danych z tak zapchanego BTS-a to kiepska informacja.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Ale czy ktoś twierdzi, że dobra? Tak jak piszę zamiast tworzyć "fake news" o tym, że T-Mobile nakłada lejki. Najpierw zweryfikować trzeba czy tak faktycznie jest. Tym czasem wygląda to na nic innego jak zapchanie nadajnika.
SosnowyPatyk
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2020-11-02, 21:38

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: SosnowyPatyk »

krychxagg pisze:Moim zdaniem to nie żaden lejek. Tylko zapchanie nadajnika. Potrafiłem pobrać 150GB w jeden wieczór w moim T-Mobile i żadnego lejka nie miałem.
Miałem to samo przy swoim nadajniku. Download rzędu 1-3 Mbit/s, a up dochodził do niebotycznych wartości. Wstawiłem zewnętrzną antenę, wybrałem inny nadajnik z innymi pasmami i dl oraz up są już w podobnych wartościach.
krychxagg
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 353
Rejestracja: 2019-09-24, 09:09

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: krychxagg »

Próbowałeś na innym sprzęcie to odpalić? Nic ci nie wcina DL w tle?
Bo naprawdę odkąd u mnie T-Mobile wyłączyło U2100 na nadajniku to wszystko śmiga, i jak pożeram czasem ponad 1TB na miesiąc nawet to żadnego lejka nie miałem odkąd nadajnik jest solidny. Więc ciężko mi uwierzyć w lejek. Orange stosuje lejki techniczne za to często ale to wtedy DL i UP są ścinane na raz, a nie tylko jedno.
T-Mobile No-Limit 60mb/s, Huawei B535, Cybertech 17dBi + Play, Huawei E5573
marisuzsal
Użytkownik forum
Posty: 41
Rejestracja: 2014-06-20, 06:56
Lokalizacja: Lublin

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: marisuzsal »

To nie wygląda na lejek bo łatwo go ominąć, to jest chyba jakiś problem z agregowaniem pasm (może coś konfigurują). Już u kilku osób się potwierdza. Pomimo dobrego zasięgu urządzenia nie doagregowują się kolejne pasma poza tym podstawowym w którym siedzi urządzenie. U mnie pojawia się to cyklicznie bez żadnego szczególnego schematu. Czasem w nocy, czasem w dzień. Router zostaje w jednym paśmie i do rozłączenia sesji lub restartu urządzenia w nim pozostaje. Łatwo to zauważyć bo prędkości spadają u mnie ze 150-200 Mbit do kilku-kilkunastu. Obserwuję to na B818 od około miesiąca. Na kartach innych operatorów takiego zachowania nie ma.
Ilość pobranych danych też nie ma znaczenia, bo problem pojawił się u mnie akurat kiedy prawie wcale nie używałem tej karty :) Chyba że to taka kara za opieszałość w pobieraniu GB z sieci :hyhy:
ins7
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2021-02-24, 23:26

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: ins7 »

marisuzsal pisze:To nie wygląda na lejek bo łatwo go ominąć, to jest chyba jakiś problem z agregowaniem pasm (może coś konfigurują). Już u kilku osób się potwierdza. Pomimo dobrego zasięgu urządzenia nie doagregowują się kolejne pasma poza tym podstawowym w którym siedzi urządzenie. U mnie pojawia się to cyklicznie bez żadnego szczególnego schematu. Czasem w nocy, czasem w dzień. Router zostaje w jednym paśmie i do rozłączenia sesji lub restartu urządzenia w nim pozostaje. Łatwo to zauważyć bo prędkości spadają u mnie ze 150-200 Mbit do kilku-kilkunastu. Obserwuję to na B818 od około miesiąca. Na kartach innych operatorów takiego zachowania nie ma.
Ilość pobranych danych też nie ma znaczenia, bo problem pojawił się u mnie akurat kiedy prawie wcale nie używałem tej karty :) Chyba że to taka kara za opieszałość w pobieraniu GB z sieci :hyhy:
Po kilku dniach (dziwnym trafem, od 1 dnia miesiąca jest spowrotem w miarę normalnie, transfery do 20-30 chociaż dochodzą więc z internetu można korzystać bez problemu.
Raz udało mi się z kimś skontaktować z t-mobile, na chacie jeden z konsultantów powiedział że dostałem blokadę do nowego okresu rozliczeniowego za ponadprzeciętne zużycie. Natomiast jak pisałem z innym konsultantem, powiedział że nic nie widzi. No nic, grunt że coś się poprawiło, nie wymagam 50-70, ale niech te 20 chociaż będzie cały czas, to wystarczy na ten moment.

Co do agregacji pasm, czasem wyrzuca na 2100, a czasem jest 2600. Bywa też właśnie tak jak piszesz, w nocy potrafi spaść drastycznie DL i wtedy trzyma tak przez dobę. Może coś robią na BTS, aczkolwiek pierwsze momenty działało jak po kablu, potem przytrafiło się to (a spodziewam się, że pobrane jest ponad 400-500GB), zobaczymy w dalszym co się pojawi. Mam antenę cybertech + 2 routery w domu. B818 na strychu blisko anteny (muszę kupić krótsze kable antenowe aby mniejsza strata sygnału była) i od niego rj45 doprowadzony internet do drugiego routera który dzieli na cały dom, bo co jak co, ale B818 nie chciało pokryć mi całego domu, zwykły TL-WR841N pokrywa bez problemu (jest głównie po to by limitować prędkość na pozostałych domowników i urządzenia typu mibox)
Przy testach powyżej, byłem sam na routerach, nic nie pobierało w tle bo sprawdzałem po LTE Watch.
Myk6414
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2013-04-06, 17:12
Lokalizacja: Olszewnica Stara

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Myk6414 »

Myk6414 pisze:Przecież piszę wyraźnie - wyraźniej się już chyba nie da - raz w roku, doładowuję za 5 złotych i włączam pakiet na 5 dni - tylko po to, żeby przedłużyć ważność konta o rok. Po pięciu dniach, pakiet na 5 dni się deaktywuje, ale internet connect dalej działa, a karta jest ważna kolejne 360 dni. Nie ma żadnych limitów, lejków. Z karty nie można dzwonić, wysyłąć SMS itd, bo ma konto wyzerowane. Działa tylko i wyłącznie internet.

Prościej już nie umiem tego wyjaśnić.
Taka ciekawostka - nie wiem czy bug, czy co, ale bez doładowywania ważność prepaida który mam podpięty w ramach connect`a do numeru głównego internetowego, przedłużył mi się na kolejny rok. Tak sam z siebie ;)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Raczej bug :)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Ptysiek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2021-09-22, 20:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Ptysiek »

Cześć Panowie,
chciałem wam potwierdzić jedna tezę odnośnie "no limit" w tej ofercie. Niestety nie ma tak różowo jak się reklamują i marketingowy bełkot tego też nie zmienia.

Posiadam BINES NO LIMIT z ograniczeniem do 200Mb/s.
Niestety moja karta dostała ograniczenia w przepustowości ponieważ w ciągu 15 dni "pochłonąłem" 750 GB.
Na infolinii i od kumpeli która pracuje tam dowiedziałem się, że w momencie kiedy sieć jest w okolicy przeciążona to nakładają "limity" na karty tych bardziej niesfornych użytkowników.
Nie nazywają tego limitem przez marketingowy bełkot bo jak tu powiedzieć użytkownikowi że dostał limit w momencie kiedy oferta jaką posiada w nazwie ma "No limit" więc nazywają to degradacją jakości usługi która jest nakładana wykładniczo - czyli im więcej będziesz używał internetu tym bardziej przykręcimy Ci kurek.

Niestety na takie problemy narażeni sią ludzie z wiosek gdzie jest mała ilość nadajników, dodatkowo samo T nie poprawia sytuacji kiedy wprowadza dla domowych użytkowników również ofertę NO LIMIT przez co powodując zapychanie się sieci.

Oczywiście na infolinii słyszę dziś tylko text "rzeczywiście DUŻO Pan tego ma na swojej karcie" - niestety dla jednych dużo a dla mnie to ułamek moich potrzeb. Studiuje regulaminy i rzeczywiście mają zapis, że w przypadku przeciążenia sieci w danej lokalizacji operator ma prawo "sterować siecią" - niestety nigdzie nie jest napisane przy jakich widełkach sprzedają użytkownikom limity i to jest najbardziej irytujące - oferta BIZNES NO LIMIT a tu jednak limit ...
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Niestety to prawda.
Zdażają się takie lejki
( odpukac bardzo sporadycznie )
Zaobserwowałem że na nadajnikach które są przeciążone
Sam mam dwie sztuki kart które dostały na stałe lejek na 20 Mb/s
( mam na myśli karty dodatkowe )

Według regulaminu kart dodatkowych jest zapis że mają ( mogą mieć ) prędkość ograniczoną do 20 Mb/s

Ps.
Jest pewien sposób by to ograniczenie zdjąć ale trzeba dopłacić extra do karty ( miesięczne )

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Ptysiek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2021-09-22, 20:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Ptysiek »

@onken,

ale jak to na stałe ?
mam karty dodatkowe do posiadanej oferty - są to karty członków rodziny i głownie siedzą w telefonie, służą do połączeń - niestety w obecnej sytuacji jedna z nich została wrzucona do routera. Nie mogę pojąć że mogą zlimitować taką kartę pernametnie, przecież w końcu zapłaciłem dodatkowo za to aby limit zwiększyć z 60Mb/s do 200Mb/s.

Dziś w mojej okolicy nie ma przeciążenia sieci (godzina 8:30 więc nie zakładałem że będzie) na infolinii o dziwo sprzedali mi informacje że karta z którą wczoraj były kłopoty nie jest zdegradowana i nie widzi w historii żeby była O_o - albo bajeczka albo burdel w systemie.

Nie zmienia to faktu że na tej karcie osiągam max 120Mb/s a inna karta spokojnie zamyka licznik przy 200Mb/s.

O jakim sposobie piszesz żeby ograniczenie zdjąć ?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

W kartach dodatkowych jest taka usługa jak "zwiększenie prędkości" do karty bazowej.
Oczywiście odpukac w większości przypadków nie trzeba tego włączać i mamy full ale są przypadki jakie opisywałem.

Według regulaminu każda karta dodatkowa domyślnie może mieć prędkość 20 Mb/s , nawet jak jako bazowe będzie taryfa VIP

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
mkv11
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2021-03-31, 05:54

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: mkv11 »

Zawsze to lubiłem. Jeżeli jest dziura to jest nie będziemy łatać ale postawimy 5 znaków ostrzegawczych. Jeżeli bts jest przeładowany to po kiego robić jego rozbudowę, przytniemy userów ... W obecnych czasach gdy kilka osób ma home office, tv z 4k leci po necie, czasami upgrade systemu i aplikacji i nagle kilka tera sobie wyleciało. To raczej operator powinien nadążać za tym co się dzieje, czytaj wszystko puchnie a nie na odwrót. Z tkiego się rezygnuje.
Oczywiście, jeżeli ktoś skupia się na poczytaniu kilku portali informacyjnych to mu wystarczy typowa oferta.
Anil321
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 243
Rejestracja: 2020-03-18, 12:08

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Anil321 »

Orange i Tmobile jak dwa bratanki najczęściej przykręcają kurek w ofertach bez limitu i nawet z limitem. Zapis w regulaminach ma każdy operator bo to dupochron na ewentualne reklamację, ale głównie Ci dwaj operatorzy z tego korzystają. Sam miewałem problemy w T-mobile (wykorzystuję miesięcznie 800-1500GB danych około) i nie było miesiąca bez problemu. Dopiero w Play w ofercie 1TB faktycznie nawet jak w tydzień wykorzystałem limit to nie miałem przycięcia kurka i cały czas do końca limitu miałem prędkość maksymalną.
Myk6414
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2013-04-06, 17:12
Lokalizacja: Olszewnica Stara

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Myk6414 »

ponad 5 lat już mam internet no limit w t-m. do tego druga karta w samochodzie. nic mi nigdy nie przycięli. może macie pecha?
ps - gadałem ze szwagrem do w t-m robi. nie ma czegoś takiego jak degradacja.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Degradacja = przeciążenie nadajnika.

Serio, nie ma nic takiego na nadajnikach ??
( Nie tylko T-Mobile, ale we wszystkich sieciach )

To było pytanie retoryczne, szwagier chyba ma wiedzę jak każdy konsultant w T-Mobile ;)

@Myk

I jaki masz ten no limit w T-Mobile ?, obstawiam że nie Magenta

W taryfach data jump i bazujących na nich nie było takiego problemu z lejkami.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Anil321
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 243
Rejestracja: 2020-03-18, 12:08

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Anil321 »

No to jak szwagier mówi takie głupoty to faktycznie jak stwierdził onken - ma wiedze jak każdy konsultant w T-mobile.
Przecież każdy sieciowiec, nawet hobbystyczny powie Ci że coś takiego jest, co więcej o przycięciu zasięgu masz nawet informację w regulaminach. Szwagier niech się doszkoli :D
Poza tym może zużywasz takie ilości że nie łapiesz się pod lejki. Najlepszy klient to taki co ma nolimit, płaci jak za nolimit a wykorzystuje 1-200GB :D
Ptysiek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2021-09-22, 20:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Ptysiek »

no i w szczycie znów degradacja została wlepiona na kartę i mogę sobie szabelką pomachać.
Niestety tak jak napisał @mkv11 lepiej w regulamin wstawić dupochron, przycinać userom prędkości zamiast rozbudować bts - niestety dziś na infolinii babka przekazała mi że w tym roku żadnych planów na rozbudowę.

Zostaje mi punktowanie ich i zgłaszanie każdego odcięcia od sieci (tak, dziś nie byłem w stanie nawet wczytać strony zanim to zgłosiłem) a potem podsumowanie, reklamacja i obniżka rachunku.

Jutro jade po kartę z playa i sprawdzę btsy w okolicy
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: bartex03 »

onken pisze:
W taryfach data jump nie było takiego problemu z lejkami.
Nie bylo i nie ma problemu :]
Myk6414
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2013-04-06, 17:12
Lokalizacja: Olszewnica Stara

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Myk6414 »

szagier nie jest konsultantem.
miesięcznie ponad 1TB przerzucam przez sieć.
zgadza się - mam taryfę jump.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Jumpy są starymi taryfami i na nich nigdy nie było problemów z ewentualnym lejkiem

Nowe taryfy w tym Magenta jest zupełnie inaczej "ustawiana" na BTS

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ODPOWIEDZ