Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: fatum1 »

B525 to całkiem przyjemny sprzęt a do tego w pełni rozpracowany. Sprzedawany z limitem do 60 Mb pasował idealnie. Technicznie nie różni się niczym od modeli innych operatorów, z tyłu ma nalepkę i obcięty soft.
SierraWireless
Użytkownik forum
Posty: 28
Rejestracja: 2010-09-03, 10:10
Lokalizacja: HSDPA

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: SierraWireless »

Obrazek

mam ta oferte MAX, po 100GB w LTE jest lejek na LTE, wtedy zmieniam na 3G (bo nie da rady wytlumaczyc tego technikom t-mobile ze chce miec te pozostale 200GB w LTE, po prostu nie da sie i juz)

wiec tak sobie korzystalem kilka miesiecy,
ale po wrzesniowym SMS "Twoj pakiet LTEFree zostal wykorzystany", poprosilem t-mobile zeby to w koncu naprawili.

a teraz okazuje sie ze oferta MAX ma tylko 200GB internetu, i usluga "internet lte bez limitu danych" byla wlaczona przez pomylke i dlatego mialem lejek na LTE po 100GB.

strasznie to dziwne jest i teraz sam juz nie wiem ile oferta MAX powinna miec GB, 200 czy 300,
ja interpretuje ta oferte tak ze powinno byc 300GB i te 300GB w LTE, a nie rozbite na 100GB LTE + 200GB 2g/3g

natomiast strona t-mobile interpretuje to na swoja korzysc, czyli 200GB.


ale ok, jezeli 200GB, to teraz okazuje sie ze od samego poczatku umowy bylem oszukiwany na 100GB LTE, bo po 100GB w LTE byl lejek, wiec nie moglem wykorzystac calego 200GB w LTE, tylko polowe.

ma ktos tutaj ta oferte "mobilny MAX" i tez ma takie problemy ?
amstat
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2016-11-06, 18:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: amstat »

Lepsze oferty mają Orange i Play.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Porównajmy w takim razie.

100 GB z urządzeniem:
Play: 60 zł, T-Mobile 49 zł, Orange: brak oferty

200 GB z urządzeniem:
Play: 70zł T-Mobile: 69zł Orange: 59 zł 250 GB ale po za strefą domową tylko 100 GB plus rata za sprzęt.

300 GB z urządzeniem:
Play: 80 zł ale jeśli przeniesiemy router w inne miejsce spada do 200 GB w tej cenie, T-M: 79 zł, Orange: Brak oferty

Więc gdzie te lepsze oferty Play i Orange?
Jeśli chodzi o pakiet 100 GB zdecydowanie wygrywa T-M
Jeśli chodzi o pakiet 300 GB również'
Jeśli chodzi o 200 GB tutaj wygrywa Orange o ile ktoś korzysta w jednym miejscu.
Marek7536
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2017-12-23, 13:38

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Marek7536 »

Co do 300Gb w Play jest 70zł jeśli przeniesiesz numer do Play a tak to 80zł
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

I gdzie info że nie można zmieniać lokalizacji ?

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Ja porównuje to co jest na stronie, a nie to co można dostać po za nią.
onken
Regulaminu nie czytał?
Pierwsza strona:"1.2 Jeżeli stwierdzimy, że korzystasz z Usługi poza adresem podanym w
Umowie, możemy zmniejszyć Twój limit danych dostępny w danym Okresie
Rozliczeniowym do 200 GB."
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

A to padalce ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
amstat
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2016-11-06, 18:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: amstat »

U mnie orange wygrywa Obrazek
fluorek
Użytkownik forum
Posty: 43
Rejestracja: 2018-11-28, 15:37

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: fluorek »

witam, z góry przepraszam za takie pytanie ale nie mogę nigdzie znaleźć na nie odpowiedzi.
ten internet bez limitu to tylko lte czy rowniez 3G? 3G chodzi kilka razy szybciej od zapchanego LTE dlatego pytam poniewaz nie chce sie narazic na dodatkowe koszta.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

T-mobile no limit działa też na 3g, to nie Plus. Jesli na BTS-ie jest 3G na UMTS2100HSPA+DC i tylko LTE800 to z reguły 3G jest szybsze.
jergen
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2019-11-20, 08:52

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: jergen »

Cześć,

Czy podczas cesji usługi T-mobile LTE no limit można zwiększyć prędkość z 20 na 60mbit?
Awatar użytkownika
shevchenko1987
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2016-07-06, 11:00
Lokalizacja: Warta

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: shevchenko1987 »

Po cesji sobie zwiększysz prędkość. Jest to opcjonalne.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Tylko najpierw to sprawdź sobie czy osiągasz u siebie te 60Mb/s na domowym w T-mobile bo wielu 20Mb/s może tylko pomarzyć.Robiłeś w ogóle jakiś test T-Mobile u siebie, jaka to lokalizacja ? To podstawa zanim zrobi się cesję.
amstat
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2016-11-06, 18:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: amstat »

Ostatnio kupiłem karte a można też na dłużej Orange LTE działe też na nadajnikach t-mobile pobrałem 670 giga w 20 dni i dalej śmiga w nocy 230 mega a w dzień 90-120 mam router huawei b 715.https://sklep.yoy.pl/index.php
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Dajesz linka do sklepu, reklamujesz ofertę to wypadałoby napisać coś więcej na jej temat. Przede wszystkim jak wygląda rejestracja karty,dostęp do jej danych na koncie w Orange, jaka to taryfa ?
amstat
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2016-11-06, 18:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: amstat »

Niema żadnej rejestracji można też kupić przez allegro przysyłają ci karte wkładasz do routera i śmigasz a i kodu pin do karty sim nie da się wyłączyć ale karty orange na abonament tak mają.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

No to pytanie na kogo jest rejestrowana karta, no i skoro to abonament to przez kogoś powinien być wzięty u operatora i w jaki sposób jest kontrolowane wywiązywanie się z obowiązku opłaty za abonament, co po tym m-cu? Jak wygląda kontakt ze sprzedającym?
amstat
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2016-11-06, 18:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: amstat »

Po co mi wiedzieć na kogo jest karta przecież to legalna firma SPAM kontakt telefoniczny super i przez e-mail a po miesiącu zaproponowali taki cennik Cennik dla ORANGE bez limitu wygląda następująco:

na 1 miesiąc 35 zł

na 3 miesiące 103 zł

na 6 miesięcy 200 zł

na 12 miesięcy 380 zł
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Nie bałbyś się zapłacić za rok czy nawet pół roku z góry ??

Odważny , albo masz za dużo kasy ;)

I nie podaje się adresów z reklamą.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Wałek z abonamentem na słupa a ten się cieszy jak małe dziecko i chce płacić z góry, myślałem że ludzie maja trochę rozumu ale się myliłem. Nie masz żadnych praw do tej karty, nie masz żądnego wpływu na tym co się z nią będzie działo i z tym kontem.
amstat
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2016-11-06, 18:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: amstat »

Przecież wszystkie abonamenty w każdej sieci płaci się na miesiąc do przodu a tu całkowita wolność żadnych umów płacę kiedy chcę od lat korzystałem z okolicznych sieci radiowych i zawsze się dogadywałem z właścicielami że jak nie zapłacę go blokują i tyle .Nie rozumiem tych naiwnych ludzi co wezmą abonament a potem biadolą że mają 1 mega ledwo i wydzwaniają do BOK.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

A ja nie rozumiem takich jak ty, po pierwsze to jak 670GB na karcie Orange bez limitu danych i prędkości to poproszę o nazwę taryfy, bo Orange dla indywidualnych nie posiada takiego no limit, są z lejkiem.
Awatar użytkownika
shevchenko1987
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2016-07-06, 11:00
Lokalizacja: Warta

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: shevchenko1987 »

To pewnie jest taryfa / karta biznesowa z limitem 999 GB.

On ma po części rację, bo wolność zawsze jest lepsza. Sam boleśnie się przekonuje jak akurat w moim przypadku T-Mobile daje ciała z LTE. O ile na początku było wszystko fajnie tak teraz co chwile są awarie, skaczące pingi i spadki prędkości, które trwają tygodniami.

Kupiłem nawet prepiad PLAY'a, który to operator dostał komplet pasm na nadajniku i działa w mojej okolicy obecnie najlepiej.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

O abonamentach branych na słupa to słyszałem ale firmy -słupy to już byłyby niezłe jaja, no i to jest biurowy 999GB przywiązany do strefy więc w jaki sposób?
Awatar użytkownika
shevchenko1987
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2016-07-06, 11:00
Lokalizacja: Warta

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: shevchenko1987 »

Normalny, bo przecież przy pierwszym odpaleniu karty strefa wyznacza się sama.
amstat
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2016-11-06, 18:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: amstat »

Koledzy ja nie reklamuję żadnego internetu bo nikt mnie o to nie prosił ani za reklamę nie zapłacił po prostu jest fana oferta to o niej piszę bo po to jest forum by się dzielić info ,może ktoś lubi abonament to jego sprawa ja lubię wolność ,od 21 lat mam telefon na kartę co prawda raz przenosiłem z innej sieci ale dobrze mi z tym bo jak mam kasę to dzwonię a jak nie mam to trudno nie korzystam i mogę kartę sim wywalić do kosza i za 5zł.kupić inną a w abonamencie takiej możliwości brak.Jeśli chodzi o tą firmę to guzik mnie interesuje na jakich warunkach się dogadali z Orange czy Play to tak jakbym dostał w firmie telefon służbowy czy kartę sim i ma działać i nie ważne na kogo zarejestrowany.Podsumowując niema internetu bez limitu bo każda sieć ma limit na prędkość lub dane a ta firma zapewnia mi jak na razie prawdziwy net bez limitu i to w super cenie i w każdej chwili mogę wywalić do kosza.No a dla ograniczonych ludzi pozostaje taryfa Plus Orange T-mobile z określonym limitem 100 giga za 60zł.i męczenie się przez dwa lata umowy i dzwonienie bo nagle jest 1 mega zamiast obiecanych 60, a operator zawsze się wykręci awarią lub obciążeniem nadajnika a płacić trzeba boś podpisał umowę której i tak do końca nie przeczytałeś.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Na forum oczekujemy jakiś informacji i odpowiedzi na zadane pytania. Na jakiej podstawie sadzisz że to jakaś specjalna oferta Orange czy Play ? Skąd wiesz ze to oferta na kartę czy abonament?
amstat
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2016-11-06, 18:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: amstat »

matek451 pisze:Na forum oczekujemy jakiś informacji i odpowiedzi na zadane pytania. Na jakiej podstawie sadzisz że to jakaś specjalna oferta Orange czy Play ? Skąd wiesz ze to oferta na kartę czy abonament?
O co tobie chodzi jaka specjalna oferta przecież ja nie płacę za internet firmie Orange czy Play i nie mam od nich żadnej specjalnej oferty.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Nie ma sensu dyskutować z tobą, nic nie wnosisz do tematu, niestety ale niektórzy maja roszczeniowe nastawienie do forum i w niczym nie są pomocni. Potrafisz się tylko chwalić, polecać coś o czym nie masz pojęcia i nic więcej.
ODPOWIEDZ