Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kutan123
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2016-09-22, 19:33
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kutan123 »

atento pisze:w orange wystraczy trzymać sesje i nic nie ucina, jak zerwiemy to ciach równo jak nam w taryfie zapisano w takim orange wtedy kupujemy jakikolwiek pakiet i lecimmmm, bez limitu do kolejnego rozłączenia :D
Jesteś pewien, że to tak działa ? :D
Mają Twój PESEL przy rejestracji, żeby nie przysłali rachunku za "przekroczenie" grubo ponad 100GB przy wykorzystaniu "buga" jedengo połączenia :D
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Akwinata »

Khotin pisze:Cześć.
Jestem zainteresowany internetem od T-mobile. Jak do tej pory rozumiem że jak bierze się najlepszą opcję za 79.99zł to mam internet "bez limitu" przez pierwsze 100 GB później lejek 2mb/2mb, ALE z 3g można korzystać aż do 2TB.
A jak sprawa ma się z opcją za 39.99zł z usługą "lte bez limitu" za 20zł? Jest tam 50gb i jak to jest rozliczane? Wykorzystam 100 gb i dostane lejek w LTE, a jak przełączę się na 3G to będzie mi odliczało z 50GB i później lejek 16kbps?
N-ty raz już piszę - ludzie czytajcie regulaminy umów. Opcja za 79.99 to pakiet bez limitu, a lejek 100GB obowiązuje USŁUGĘ, która jest OPCJONALNA do niższych pakietów.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: atento »

kutan123 pisze:
atento pisze:w orange wystraczy trzymać sesje i nic nie ucina, jak zerwiemy to ciach równo jak nam w taryfie zapisano w takim orange wtedy kupujemy jakikolwiek pakiet i lecimmmm, bez limitu do kolejnego rozłączenia :D
Jesteś pewien, że to tak działa ? :D
Mają Twój PESEL przy rejestracji, żeby nie przysłali rachunku za "przekroczenie" grubo ponad 100GB przy wykorzystaniu "buga" jedengo połączenia :D

Pewnie, że mają pesel usługe mam w abonamencie... pakiet 100GB za 10zł z limitem 5Mbps... nie używam już telefonu więc na numerze aktywowałem VPN i pakiety internetowe, mam zrobionego virtualboxa i na nim mam dwa serwery gry oraz ten osobny internet z orange.

pakiety 100Gb jest bez limitu danych więc nic nie mogą mi doliczyć. Zmienia się tylko prędkość po przekroczeniu, którą przywraca się jakimkolwiek pakietem a mają ich z 30 różnych
W głosowym jest tak za 3gb gratis pożniej 10zł 2GB i jak skonczy się ten pakiet wskakuje 10zł 100GB prędkość 5Mbps po przekroczeniu jest 1Mbps... w dowolnym momencie wystarczy kupić jakikolwiek pakiet, włączają go na drugi dzień rano, trzymamy sesje i jest pełna prędkość do rozłączenia
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

To i tak drogo jakoś...

Na firmę można mieć za 59 zł netto no limit w tym rok za 1 zł i router.

No tyle że na 36 miesięcy umowa...

Co ciekawe abonament to 34 zł netto + rata za sprzęt pozostała kwota, co wychodzi sumarycznie ponad 920 zł netto za sam B525 :)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: dzejk »

matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

T-mobile to szczwany operator, ku przestrodze dla tych którzy bezgranicznie wierzą w zapewnienia konsultantów a szczególnie lekceważą zapisy w regulaminach dotyczące lejka 32Kb/s jeżeli operator uzna że zagrażacie ich sieci, cokolwiek by to znaczyło. Tutaj uznał, ze klienci biznesowi nadużywają sieci i danych w roamingu i zmienił warunki umowy. Ich regulaminy sa tak sprytnie skonstruowane, ze gros opłaty to rata za telefon a abonament to mała część. Klienci zerwią umowy a raty za telefon, na dodatek kosmiczne, oderwane od cen rynkowych trzeba płacić. To tak samo jak w tej taryfie internetowej za 79,99 z no limit. Abonament 29,99 a rata za sprzęt 50 zł. 24x50 =1200 zł za te ich kastraty to kiepski żart. Jak widać nie jest wcale nomen omen tak różowo. Dlatego ja ze skąpym Niemcem nie chcę mieć nic wspólnego, dyma klientów aż miło.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Ale ciekawe czy po okresie umowy o abonament będzie wtedy wynosił 29.99 zl ?

Przecież już nie będzie raty za sprzęt.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Nie, po 24 m-cach abonament 79,99 i bez sprzętu http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 013012.pdf , pisałem , że to szczwany operator a te ich regulaminy dla przeciętnego Kowalskiego to magia, zresztą i tak z reguły ich nie czyta. Wierzy w opowieści i zapewnienia konsultantów.
peterka
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2017-01-02, 23:09

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: peterka »

Czyli T-Mobile to pierwszy świadczyciel internetu bez limitu danych w sensie dosłownym a nie z kruczkami? :)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Podobno.... Ale tylko w najdroższej taryfie lub w planie najwyższym biurowym.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: dzejk »

U każdego operatora jest haczyk w regulaminie, ale wiele osób pisze, że ściągają po 1-2TB i jest ok w tym za 80 zł w t-mobile. Ktoś nawet pytał na infolinii i ponoć limit to 3TB na miesiąc. Ile w tym prawdy, to nie wiem.
Awatar użytkownika
Harrrd
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2016-03-12, 21:26

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Harrrd »

Witajcie powiem tak że zeczywiscie jest no limit predkości i szybkosci udało mi sie ciągnac ponad 2 tb danych i nic full speed moja lokalizacja to bytom 75 mega wyciaga czacha dymi, mam ten net jestem zadowolony
Huawei B618 T-Mobile Internet MAX
Awatar użytkownika
Harrrd
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2016-03-12, 21:26

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Harrrd »

Harrrd pisze:Witajcie powiem tak że zeczywiscie jest no limit predkości i szybkosci udało mi sie ciągnac ponad 2 tb danych i nic full speed moja lokalizacja to bytom 75 mega wyciaga czacha dymi, mam ten net jestem zadowolony a zew ip jest dodatkowo płatne 20 zł+79,99= full :) :) :) :)
Huawei B618 T-Mobile Internet MAX
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

T-mobile jest "liderem" wśród opłat za publiczny adres IP, masakra....

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
torre24
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2014-08-13, 17:09
Lokalizacja: Polska

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: torre24 »

Odkurzę trochę temat - jak z tymi limitami na firmę? Jestem zainteresowany netem z T ale potrzebuję ok. 300-400 GB jak przewiduję na dzień dzisiejszy. Mam Plusa, T wziąłem na próbę na os. fizyczną, dziś testowałem Orange. T jest bezkonkurencyjne jeśli chodzi o szybkość ale w taryfach prywatnych są małe limity i niejasne rozliczanie pakietów (LTE bez limitu nie idzie równo z okresem rozliczeniowym, po zablokowaniu LTE no limit paczka danych z abonamentu nie działa w LTE!). Przełknę to, że już na pierwszej fakturze chcieli mnie skubnąć 50 zł za LTE bez limitu kiedy ta usługa kosztuje 20 zł. Plus ma kilka - kilkanaście mbps, Orange ciągnie z dalekiego nadajnika i jestem na granicy zasięgu. Co dziwne, z okna widzę nadajnik !Networks ale działa na nim tylko net T, Orange nie.
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: robertnik »

Jak zaczną blokować na pewno wątek spuchnie i to zauważysz. Inna sprawa czy będzie tak przez cały okres umowy, ale z tym do jakiegoś wróża trzeba...
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Ale chyba już nie działa zamawianie nolimit na firmę, internet biurowy...

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
szymek2000
Stały użytkownik forum
Posty: 79
Rejestracja: 2014-10-11, 09:42
Lokalizacja: kalisz

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: szymek2000 »

Na hotline powiedzieli, iż teraz nazywa się to "nielimitowany wspólny internet LTE do biura – dla przenoszących", co ciekawe w regulaminie nie ma mowy o limitach a na stronie oferty
http://www.t-mobile.pl/dlafirm/internet ... cat3390039

jest nad regulaminem zapis
W usłudze „LTE bez limitu danych”, po przekroczeniu 100 GB Internetu LTE w cyklu, prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do końca tego cyklu i będzie wynosić nie więcej niż 2 Mb/s za dane wysłane i 2 Mb/s za odebrane.

To jest to usługa bez limitu? Czy bez limitu ale z limitem prędkości po przekroczeniu 100GB?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Bo to nie jest to samo co było, czyli oferta niczym się nie wyróżnia już....

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Akwinata »

Jakby komuś chciało się choćby odrobinę czytać, to wiedziałby, że istnieje różnica między najwyższym abonamentem a usługą "LTE bez limiu". Bębniłem o tym już w kilku postach, niektórzy też to zaznaczali, ale nie, ciągle te same pytania. Jak w tym kraju ma być dobrze :| Ja ze swojej strony dawno przekroczyłem w okresie rozliczeniowym 100 GB i żadnego lejka nie mam.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Ale mylisz oferty indywidualne z firmowymi teraz, chyba....

Rozchodzi się o to że nie widzę opcji zamówienia tego co było.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
szymek2000
Stały użytkownik forum
Posty: 79
Rejestracja: 2014-10-11, 09:42
Lokalizacja: kalisz

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: szymek2000 »

Chociaż pkt 1.8 jest bez zmian lub o podobnej konstrukcji

Transmisja danych w ramach Oferty Promocyjnej jest nielimitowana we wszystkich technologiach obsługiwanych przez operatora
(2G/3G/LTE).
W przypadku naruszenia przez Abonenta bezpieczeństwa lub integralności Sieci Operatora i Usług Telekomunikacyjnych Operator zastrzega sobie prawo do ograniczenia prędkości transmisji danych w taki sposób, że nie będzie o na wyższa niż 16 kBit/sek. Od kolejnego Cyklu Rozliczeniowego ograniczenie to zostanie zniesione. Może być ono ponownie wprowadzane przez Operatora w przypadku wystąpienia przesłanki wskazanej w pierwszym zdaniu niniejszego punktu.

Nie wiem czy w poprzednim regulaminie było wspomniane o maksymalnej prędkości jaką oferuje sieć dla danej technologii.
Kiedyś byłem bliski ich ofercie, ale poziom konsultanta, zresztą nie tylko t-mobile mnie zniechęcił.
mattex456
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-04-11, 09:04

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: mattex456 »

Witam, nowy tutaj jestem. W lutym kupiłem internet LTE od t-mobile za 79zł (Max), więc chciałbym wyjaśnić kilka rzeczy:

1. Zapis "W usłudze „LTE bez limitu danych”, po przekroczeniu 100 GB Internetu LTE w cyklu, prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do końca tego cyklu i będzie wynosić nie więcej niż 2 Mb/s za dane wysłane i 2 Mb/s za odebrane." dotyczy tylko tańszych ofert, do których dokupuje się usługę LTE bez limitu, nie dotyczy to oferty za 79zł.
Po wybraniu zakładki "6 miesięcy za 1zł" można uzyskać regulamin dotyczący tylko oferty Max, a zapisane jest tam "W usłudze „Bez Limitu Danych” nie ma żadnego limitu objętości transferowanych danych w ramach mobilnego Internetu. Można z
niej korzystać jedynie w zasięgu Sieci. Rozliczenie konsumpcji danych dokonywane jest za każdy rozpoczęty 1kB osobno za dane
wysłane i za dane odebrane." Co prawda dalej jest tam zapis o nieprawidłowym korzystaniu z usługi i ograniczaniu do 16kb/s, ale tyczy się to tylko bardzo dużego wykorzystania sieci, np. przez kilka osób.
2. Po zakupie internetu na początku lutego, w ciągu kilkunastu dni pobrałem aż 1TB (gry z torrentów, youtube w 4k) i nie było żadnego lejka, obecnie mam pobrane 2TB i dalej wszystko chodzi normalnie.
3. Prędkości, wiadomo, zależą od lokalizacji. U mnie w dzień to bardzo często 10-30 Mb/s, ok. 20 nie przekracza 10Mb/s, w nocy dochodzi czasem do 50Mb/s. Trochę zawiedziony jestem, bo jak w wakacje robiłem test na karcie od TM, to w dzień wyskoczyło mi 50Mb/s, no ale trudno, i tak nie jest źle.
Ogólnie internet polecam, bo to obecnie chyba jedyna oferta bez limitów danych. Do tego można sobie wybrać za darmo jakiś modem, albo przez 6 miesięcy płacić 1zł.
Awatar użytkownika
shevchenko1987
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2016-07-06, 11:00
Lokalizacja: Warta

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: shevchenko1987 »

Ktoś jeszcze potwierdza to co pisze kolega @mattex456?
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Akwinata »

mattex456 pisze:Witam, nowy tutaj jestem. W lutym kupiłem internet LTE od t-mobile za 79zł (Max), więc chciałbym wyjaśnić kilka rzeczy:

1. Zapis "W usłudze „LTE bez limitu danych”, po przekroczeniu 100 GB Internetu LTE w cyklu, prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do końca tego cyklu i będzie wynosić nie więcej niż 2 Mb/s za dane wysłane i 2 Mb/s za odebrane." dotyczy tylko tańszych ofert, do których dokupuje się usługę LTE bez limitu, nie dotyczy to oferty za 79zł.
Powtarzałem to już x razy. Nie ma sensu tłumaczenie, bo i tak zaraz ktoś zapyta o to samo ;)
shevchenko1987 pisze:Ktoś jeszcze potwierdza to co pisze kolega @mattex456?
Potwierdzam.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Spamer, spadaj już może....

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
user_1
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2017-05-06, 10:01

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: user_1 »

Niestety zauważyłem, że oferta t-mobile (max) bez ograniczenia prędkości jest nieaktualna.
Jest w ogóle jakaś sieć, która oferuje internet 20mbit< bez limitu prędkości/danych?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Co Ty wygadujesz ??

Jest i ma się dobrze

http://www.t-mobile.pl/internet-mobilny/cat10032.chtml

Z urządzeniem na 24 miesiące lub bez na 18 miesięcy.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
user_1
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2017-05-06, 10:01

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: user_1 »

Niestety ale w tej ofercie jest napisane w regulaminie, że po przekroczeniu 100GB prędkość zwalnia do 2mb... Teraz jest to oferta indywidualna także... Wcześniej było tylko na firmę.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Oj chyba nie, zapis ten dotyczy chyba tylko tych niższych opcji.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ODPOWIEDZ