Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tinkas
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 255
Rejestracja: 2016-12-03, 11:54

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Tinkas »

Dopiero wczoraj dodałem, jak dostałem FV :)
Umowę podpisałem 8.12 po południu i od razu po przyjeździe do domu mogłem korzystać z internetu. Okres rozliczeniowy mam od 9.12, więc doliczyli sobie za ten jeden dzień. Błąd wyniknął właśnie z tego, że automat policzył mi FV dzień po podpisaniu umowy i nie naliczył promocyjnych upustów. Cośtam poprawili, ale nie wszystko i dalej każą mi wpłacić 165 zł, od którego później łaskawie odliczą sobie należność za kolejne miesiące.
Net śmiga całkiem spoko, do 30-40Mb/s wieczorami, więc zostawiłbym sobie, ale jeśli już z pierwszą FV są takie cyrki to mocno się zastanawiam...
Marek7536
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2017-12-23, 13:38

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Marek7536 »

To ciebie na hajs oje...... na stronie T-Mobile pisze b525 49zł,abonament 65zł i opłata aktywacyjna 0zł.
ktry
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 239
Rejestracja: 2017-09-15, 19:51

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: ktry »

Także pierwszą fakturę miałem błędnie naliczoną . Po korekcie wszystkie rabaty i abo poprawione ,ale pierwszą trzeba zapłacić na kwotę która jest wystawiona . Inaczej mogą wyłączyć usługę i doliczyć sobie karę za upomnienie i nieterminowe opłacenie . Jak zrezygnujesz to wszystko zwrócą co do grosza ,a jak zostaniesz to w kolejnych miesiącach nie będziesz płacił . Mają jakiś błąd w systemie i takie cyrki się dzieją . Kolejne faktury już są poprawne . Jak jesteś zadowolony z usługi na swoim terenie to możesz zostać .
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

T-Mobile i te ich archaiczne systemy...
czullo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2017-09-16, 06:10

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: czullo »

Czy możliwe jest rozwiązanie umowy ze względu na prędkości osiągane w tym internecie? Na początku co prawda było stabilne 50-60mbit ale obecnie w godzinach szczytu 2-3mbit to maks.

Ewentualnie czy ktoś jest chętny na zakup tego internetu umowa ważna do września 2019, cena za sama sim z internetem o prędkości 60mbit - 300zł ewentualnie z routerem b525 za 600zł.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

15 m-cy oferty bez limitu i zjazd z 60Mb/s do 2Mb/s. A byli tacy co twierdzili że oferta nie zdegraduje sieci LTE operatora. Skutek był łatwy do przewidzenia, przerabiane przez innych operatorów. T-mobile porwał się z motyką na słońce. No i "najlepszy" operator mobilny i ma archaiczne systemy bilingowe ?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6444
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

No i dalej sprzedaje bez limitu....

Gdzie działa ok to jest ok, niestety coraz więcej miejsc zaczyna działać jak w Plusie...

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Skoro coraz więcej miejsc działa jak w Plusie to czemu nie widać tego w rankingu miesięcznym speedtest. Prędkości są bardzo zbliżone do tego co były jeszcze klika miesięcy temu.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

To pokaż te rankingi @czullo i wytłumacz mu dlaczego w ciągu roku u niego z 60Mb/s ma teraz w szczycie 2-3Mb/s. Zapewne także inni u których internet bez limitu T-Mobile na LTE działa podobnie są zainteresowani twoją argumentacją. Twoje tłumaczenie to wypisz wymaluj jak dane o średnich zarobkach w Polsce, 90% ma je głęboko w d... i liczy ile sam dostaje na rękę.
db0511
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2014-08-26, 18:27
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: db0511 »

Czy ktoś zauważył że spadł poziom sygnału T-Mobile. U mnie z 95% na 60-70%. T-Mobile od Maja powołuje sie na problem globalny w okolicy (Krakow-Libertów) z zasięgiem.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

A korzystasz z tego samego pasma LTE co poprzednio? NetWorks zmodernizował w Krakowie sieć i teraz na hotelu Habitel działa LTE2600, LTE2100 i LTE1800 T-Mobile. Najbliższy BTS z LTE800 tego operatora to Wrzasowice.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6444
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

To raczej lokalnie w Twojej wiosce

Albo tak jak pisze Matek, wyłączyli Ci któreś pasmo z Orange np

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Czyżby zmniejszyła się cena internetu domowego do 60 Mb/s na 59zł? Bo wydaje mi się, że było 65.
djvenom1
Stały użytkownik forum
Posty: 64
Rejestracja: 2017-01-15, 16:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: djvenom1 »

piotrzet pisze:Czyżby zmniejszyła się cena internetu domowego do 60 Mb/s na 59zł? Bo wydaje mi się, że było 65.
na stronie pokazuje 65
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

http://www.t-mobile.pl/pl/tmobile1-inte ... owy?oferta na tej 59zł i link do regulaminów też 59
jarekt
Stały użytkownik forum
Posty: 105
Rejestracja: 2018-09-21, 08:19

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: jarekt »

Trochę dziwne, że pracownik T-Mobile (@piotrzet) podaje info o starej cenie oferty (59/64zł) z marca 2018 roku i linkuje starą stronę z ofertą ze starymi i nieaktualnymi regulaminami - nowa cena (65/70zł) obowiązuje od września 2018 roku: http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 017227.pdf
Już inaczej nie umiecie naganiać klientów?
Ostatnio zmieniony 2018-12-13, 16:52 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tinkas
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 255
Rejestracja: 2016-12-03, 11:54

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Tinkas »

Taki fachowiec...
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

jarekt
Jak uwielbiam jak ty piszesz bzdury. Podałem tą ofertę bo otworzyła mi się jak wszedłem na stronę T-Mobile ale cóż widać niektórzy tylko potrafią wpisywać bzdury :D
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Cudownie cofnąłeś się w czasie, na dodatek zachwycony"obniżką" od razu musiałeś się"pochwalić " całemu Światu jaki to T-Mobile jest wspaniały. Wyszedł fake news. Zanim coś się napisze i podlinkuje warto było by chyba sprawdzić treść regulaminu a przede wszystkim że ten twój już dawno nieaktualny i obowiązywał od 9.03.2018. Szkoda że nie podałeś linka z regulaminem internetu domowego T-Mobile bez limitu z września 2017 . To dopiero była by "obniżka".
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Gdzie jestem zachwycony? Zadałem pytanie normalnie czy nie obniżyli cen tym bardziej, że za każdym razem jak wchodziłem ze strony głównej to otwierała się ta strona. Moja wina że nie usuwają nieaktualnych stron? Normalnie zapytałem a ci już jak się spuszczam nad ofertą. Oj widać konkurencji tak bardzo przeszkadza ta oferta, że ich klakierzy reagują pianą na każdy post o niej. Czy jest on aktualny czy nie.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Jakoś "dziwnym" trafem tylko u ciebie otwiera się strona z T-mobile, jakby była podwyżka to byś nie pytał. Zresztą ty nie zadałeś pytania tylko podałeś "informację". A tu nikt nie reaguje pianą tylko grzecznie prostuje bzdury w twoim wykonaniu. Błaźnisz się kolejny raz i masz pretensje do całego Świata. T-Mobile podaje aktualne warunki i regulaminy promocji na stronie http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obs ... -dokumenty gdzie widnieje http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 017227.pdf
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Otwierała się bo teraz już wchodzi mi po normalnej cenie. Jakie bzdury? Pytać juz nie można? :D Czy jak? Bo z tego co widzę to zadałem normalnie pytanie czy zmieniła się cena czy też nie? To czym się niby błaźnię pytaniem? To raczej ty i jarekt błaźnicie się takimi odpowiedziami, bo zamiast normalnie odpisać to od razu najazd na mnie. Ale to standard. No cóż nikt nie jest taką alfą i omegą jak ty matek i nie musi wszystkiego wiedzieć :D
czullo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2017-09-16, 06:10

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: czullo »

Tak odo wygląda ten internet o godzinie 20 w środku tygodnia, powrót do przeszłości normalnie. NIE POLECAM!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak już wcześniej pisałem w godzinach 18-21 max to 2-3mbit ale średnia jest o wiele niższa, ciężko o tej godzinie przekroczyć nawet 1mbit. Do nadajnika w lini prostej okolo 800metrów, zabudowa jedno-rodzinna, miasto 200 tysięczne.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

@piotrzet Emotiony i twój dobry humor nie zmienia faktu ze błaźnisz się na fachowych forach na całego. Natrzepałeś ponad 3 tys. postów na Telepolis. głównie na temat T-Mobile, tu też trochę a zachowujesz się jak człowiek który debiutuje i ma elementarne pytania dotyczące operatora. Uważasz że ktoś tą twoja argumentację traktuje gdzieś poważnie i że jesteś wiarygodny? W sprawie tej oferty jest wiele ważniejszych problemów i pytań jakie zadają ludzie którym domowy bez limitu zwolnił do śmiesznych prędkości i to jest meritum , pisanie o cenie oferty tego nie zmieni. Nie od dziś wiadomo że cena za no limit 45/49 za DL do 20Mb/s czy 55/59/65 za DL do 60MB/s zawierająca jeszcze ratę 20 zł za sprzęt jest po prostu niska. Niestety ale ta cena nie zawsze przekłada się na jakość tego internetu. Co widać po speedtestach kolegi. Do tego sredniego DL 23Mb/s w rankingach które tak cię jarają "trochę" mu brakuje. Jakieś pomysły dla niego?
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Niestety ale w każdej sieci są takie lokalizacje wady ofert komórkowych. Prawda jest taka, że konkurencja ofert takich nie ma, a podobne lokalizacje ma. Czyli według ciebie wniosek jest jeden zakazać w ogóle ofert samych internetowych wtedy takich cyrków być nie będzie, a nie zapomniałem też będą. Co do błaźnienia to na razie nikt tego tak dobrze nie robi jak ty. Zadałem normalne pytanie, a ty od razu naskoczyłeś na mnie jakbym napisał nie wiadomo co. To jest faktycznie śmieszne, że mnie obrażasz i wyzywasz od błaznów, a w gruncie rzeczy to ty wychodzisz na niego. Ty na stukałeś tutaj 11455 postów i też jakoś jak widać są te bezsensowne. Na telepols mniej bo tam przynajmniej usuwali twoje chamskie i prostackie docinki do innych, a tutaj, że nie ma żadnego nadzoru to hulaj dusza piekła nie ma. Testy nikogo nie jarają co podkreślałem wiele razy ale widać też tego nie doczytałeś bo zobaczyłeś w mojej wypowiedzi coś o T-M to od razu pojechałeś po mnie. Standard.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Nie porównuj mojego dorobku tutaj do swoich wypocin, zadałem ci konkretne pytanie co proponujesz w sytuacji kolegi z DL poniżej 1Mb/s a ty bijesz dalej pianę. Ja nikogo nie obrażam ale od kogoś kto ma ponad 600 postów na forum można oczekiwać sensownej wiedzy a nie głupawych pytań czy T-mobile staniało o 6 zł. Przechodząc do meritum czyli problemu kolegi @czullo więc czytaj uważnie, może się wreszcie czegoś nauczysz.Gdy 15 m-cy temu brał T-Mobile , przy idealnych parametrach sygnału na LTE2600 w agregacji z LTE1800NetWorks osiągał DL/UL 60/30Mb/s. Mieszka praktycznie pod BTS-em Kielecka 16/24 w Radomiu. Na BTS-ie jeszcze LTE800 T-Mobile więc użytkownicy T-mobile mają do dyspozycji 25MHz własnego pasma T-Mobile i 15MHz NetWorks dzielone z Orange. Po ponad roku nie zostało z tego internetu nic, to jest dno i metr mułu a nie LTE 2CC CA 2600+1800. To w Radomiu standard, oferta która tak się szczycisz położyła sieć T-mobile na kolana a nawet na twarz. Do ciebie to nie dociera, jak małe dziecko piszesz że inne sieci też mają gorsze lokalizacje a takiej oferty nie mają. I bardzo dobrze bo to byłaby masakra. W Radomiu jak ktoś chce mieć normalny internet mobilny to korzysta z Play. Najwyższy czas wydorośleć i przyjąć do wiadomości że w ujęciu całościowym obecna sieć LTE T-Mobile nie jest w stanie obsłużyć rosnącego ruchu sieciowego jaki oferuje oferta bez limitu internet domowy w T-Mobile. Ale to było łatwe do przewidzenia choć nie dla decydentów w T-Mobile, ilość skarg i problemów jego użytkowników rośnie. Rankingi prędkości tylko skutecznie te problemy przysłaniają. Tak jak pisałem, dla szerokiej rzeszy użytkowników T-Mobile nie mają żadnego znaczenia bo oni borykają się z problemami niskiego DL. Mogą być co najwyżej źródłem frustracji. Cóż T-mobile chciał dobrze a wyszło jak zawsze, tanio i dużo nie znaczy zawsze dobrze. A co do Telepolis to tam jest swoista moderacja , część moderatorów pokazuje swoistą "bezstronność" w ocenach operatorów a są tacy którzy przy tym lubują się w emotikonach. Zresztą po ostatnich zmianach forum Telepolis powoli umiera, przy życiu utrzymują je właściwie stali użytkownicy, dyskutujący miedzy sobą..
czullo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2017-09-16, 06:10

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: czullo »

Z ciekawości zadzwoniłem na infolinie t-mobile i zgłosiłem ta sprawę, i dowiedziałem się że nadajnik, którego jestem najbliżej i tutaj UWAGA: Jest zagłuszane ich pasmo LTE, podobno zostało to zgłoszone do UKE i w niedługim czasie ma być naprawione... ale natrafiłem na stronę:

https://downdetector.pl/status/t-mobile

i widzę ze nie tylko mój nadajnik jest zagłuszany XD, zagłuszanie następuje w całej Polsce, od Krakowa przez Radom do Raciborza i Leszna, to musi być jakaś zorganizowana akcja :) Jutro dzwonie do UKE żeby się dowiedzieć czy to z zagłuszaniem to nie jakiś głodny kawałek, który konsultanci sprzedają na infolinii.

Wstrętny "zagłuszacz" w nocy nie działa ale i tak do umownej prędkości brakuje:

Obrazek
tired
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 154
Rejestracja: 2017-11-14, 12:49

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: tired »

Czullo a na BTSie z którym się łączysz jakie są dostępne pasma ? Próbowałeś wymuszać inne aplikacją HManager jeśli są w ogóle dostępne ? Oprócz tego zrób test na 3G w godzinach spadku prędkości na LTE.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Wyjaśniłem już jakie pasma ma BTS-ie NetWorks w Radomiu ul. Kielecka 16/24.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: atento »

czullo pisze:
Wstrętny "zagłuszacz" w nocy nie działa ale i tak do umownej prędkości brakuje:
Umownej ? :szok: masz w umowie od xx do xx? czy tylko DO ? :hyhy:
Jest transfer jest bambucza...
matek451 pisze:własnego pasma T-Mobile i 15MHz NetWorks dzielone z Orange.
Jesteś pewny ?

U mnie jakoś na nadajniku networks gdzie było w obu pasmach 3G orange/tmobile (było bo orange juz nie ma) jest LTE800 i 1800 lecz tylko tmobile orange ani widu ani słychu ;) niby według btsearch orange maja tam pozwolenia na 3G oraz LTE800 :gwiazdki: 3g było na bank rok temu teraz skórka z pomaranczy została lte też zawiewa 0
ODPOWIEDZ