Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Brylant19
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 285
Rejestracja: 2010-05-04, 14:36
Lokalizacja: ---

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Brylant19 »

Onken, próbowałem chyba na każdej przeglądarce. I na dwóch telefonach. Xawsze po chwili na stronie t-mobile jestem zablokowany na jakiejś magencie.

Zobacz filmik ---> https://streamable.com/ozgiv


A ty po kliknięciu w link np ten http://www.t-mobile.pl/dlafirm/oferta/a ... cat3050006 możesz normalnie przeglądać stronę Tmobile?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6428
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Tak, bez problemu

Jumprofirma itd

Mam delphin i adblocka

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Awatar użytkownika
Brylant19
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 285
Rejestracja: 2010-05-04, 14:36
Lokalizacja: ---

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Brylant19 »

onken pisze:Tak, bez problemu

Jumprofirma itd

Mam delphin i adblocka
Mnie ciagle wypiepsza. To jakiś żart. Próbowałem też na Dolphin z włączonym adblockiem... I to samo..
kazo1977
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2018-04-26, 11:25

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kazo1977 »

Witajcie ,
Mam problem z internetem od T-mobile 60 Mb/s z B529 .
Lokalizacja
51°16'33.9"N 15°31'20.8"E

Nadajnik w zasięgu w wzroku :
Źródło: BTSearch Zoom: 14 Lokalizacje: 11 GPS: 51.281305 15.497464 ⇔ 51º16'52.70'' N 15º29'50.87'' E

Prędkość internetu często ok 20 Mb/s, wieczorami spada do 2 Mb/s .
Nie idzie obejrzeć filmu np. z HBO GO .
Pytanie czy coś można poprawić .
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6428
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Zmienić operatora ;)

A serio, dzwonić i zgłaszać problemy z przeciążeniem nadajnika.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
kazo1977
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2018-04-26, 11:25

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kazo1977 »

Dzwonię i twierdzą , że internet jest , 2 Mb/s - wg. nich też jest ok ....
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: key »

Tak sa skonstruowane oferty - ISP pisze jaka moze byc maksymalna predkosc, wszystko ponizej jest ok.
Nie pomagam na PW.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19149
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Pokaż screeny z HManager dla pasma LTE1800 i LTE800 oraz ich agregacji LTE1800+800, do tego wieczorne speedtesty na nich.
Jabol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2018-04-27, 08:20

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Jabol »

Witam,

Chciałem również zamówić internet domowy w T-mobile na adres:

51°56'43.4"N 20°59'42.5"E

Jednak po kontakcie z biurem obsługi dowiedziałem sie że internet domowy nie działa na technologii LTE (której nadajnik mam obok) tylko na innej i w tej lokalizacji to max 20 mb/s. Bardzo zależy mi na 60 gdyż chcę mieć możliwość wysyłania większą niż na Neostradzie 10/1
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6428
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Od kiedy nie działa na LTE ??

Co to za brednie mówili ?

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: dzejk »

Testowałeś ten nadajnik na ul. Głównej? Tam jest tylko LTE 800 MHz i UMTS 900, więc na cuda bym nie liczył.
marisuzsal
Użytkownik forum
Posty: 41
Rejestracja: 2014-06-20, 06:56
Lokalizacja: Lublin

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: marisuzsal »

kazo1977 pisze:Witajcie ,
Mam problem z internetem od T-mobile 60 Mb/s z B529 .
Lokalizacja
51°16'33.9"N 15°31'20.8"E

Nadajnik w zasięgu w wzroku :
Źródło: BTSearch Zoom: 14 Lokalizacje: 11 GPS: 51.281305 15.497464 ⇔ 51º16'52.70'' N 15º29'50.87'' E

Prędkość internetu często ok 20 Mb/s, wieczorami spada do 2 Mb/s .
Nie idzie obejrzeć filmu np. z HBO GO .
Pytanie czy coś można poprawić .
U mnie na szczęście podobny objaw pojawił się w okresie testowym, więc miło z ich strony że nie podrasowali na ten okres priorytetów :) Sprzęt oddany, umowa rozwiązana. Na razie jestem wyleczony z neta LTE jako domowego.
STRer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2018-01-03, 12:24

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: STRer »

Mam ten sam problem. Odległość od nadajnika to 1.5 km Teraz speedtest i mam 45Mb/s wieczorem spada do 0.5Mb/s wczoraj zrobiłem test wyszło 3.5Mb/s ale robiło bardzo długo ten test potem pokazało 0.5Mb/s Router ustawiony na sztywno 800 Mhz oraz dwie anteny atk 504
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: atento »

Tak bywa jak jest samo 800

U mnie piątek, sobota, niedziela między 18-22 jest max 8Mbps przy sciąganiu plików, fimy z netflix płynnie działaja, speedtesty pokazuja 3Mbps
w tygodniu w dzień 25Mbps w nocy 45Mbps
i to nie ma rozróżnienia czy internet domowy czy biznes, działa identycznie, piszę to bo były głosy, że po okresie testowym ludzie mają klape i mówią, że wysokie abonamenty biznesowe maja priorytet :D co jest nieprawdą, abonamenty biznesowe idzie tylko przez inny serwer jesli ma zewnętrzne ip. Wyższy priorytet ma tylko korporacyjny którego podrzędna firma nie kupi.

Dodatkowo te speedtesty w godzinach póżno popołudniowych zle działąją :D

u mnie parę razy było 20Mbps a speedtest.pl i speedtest.net 3Mbps ;)
STRer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2018-01-03, 12:24

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: STRer »

Może być jak mówisz bo raz filmik w HD mi szedł ładnie a speedtest pokazał 0.7 Mb. Ja odczuwam teraz ze dużo ludzi się przyłączylo i trochę wieczorami zamula ale około godziny 10 prędkości są takie same jak na początku

Odpisał mi konsultant że w czerwcu będzie u mnie dodatkowa częstotliwość jak myślicie nie klamali? Dodatkowo ma to być 2600 ciekawe czy będzie lepiej
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Hermogenes »

Na stacji z której korzystam włączyli 2600 mieszkający bliżej logowani są do niej a pasmo 1800 jest szybsze (luźniejsze). poz Hermogenes
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: atento »

Możesz to sprawdzić bardzo prosto. Jesli mieszkasz blisko jak pisałeś...

Jak masz słaby transfer na LTE to przełączasz sie na 3G i wtedy testujesz. U mnie jest zawsze ponad 20Mbps na 3G bez różnicy na porę dnia, znaczy to, że dosył do stacji jest dobry i jak włączą kolejne pasma będzie lepiej.
Tylko to musi być 3G z tej samej stacji na 2100 HSPA DC


U mnie maja włączyć agregacje i kolejne pasma termin niestety nieznany :D


Do testowania polecam kilka zródeł np. pobranie kawałka debiana z różnych serwerów to jest lepsze.
gustdelf
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2018-03-22, 16:34

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: gustdelf »

Moja lokalizacja to http://beta.btsearch.pl/?dataSource=loc ... 55&zoom=20

Ze względu na ofertę chciałem <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> internet t-mobile, mój router b715 łączy się teraz najczęściej do BTS, Łukomin, nie jest to najbliższy maszt ale stoi na wzgórzu podobnie jak dom i widocznie najlepiej się widzą, masz nadaje na częstotliwościach 800 i 2600 i na obu uzyskuje połączenie z tym, że 2600 jest marne.

W tej chwili uzyskuje maksymalnie 12mb/s na antenie wewnętrzne router stoi na parterze na oknie, można to jakoś poprawić stosując jakąś antenę zewnętrzną.

Czy internet domowy 20mb/s t-mobile ma jakieś limity z lejkami? Czy tylko max za 79 jest bez lejków na tą chwilę.

Czy oferta tmobile internet na kartę ma jakieś limity prędkości bo właśnie tak testuje.

Najlepszym masztem w mojej lokalizacji jest masz Plus/Aero2 z prędkościami 80mb/s czy można dostać jakąś sensowną ofertę wykorzystujäc ten maszt, bez lejków itp, głównie oglądam netflixa i hbo go od 26.kwietnia leci mi już 3 pakiet Areo 30gb a tak naprawdę zaczęłem się zadamawiać.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Internet domowy 20 Mb/s polega na tym że masz limit prędkości do 20 Mb/s nie ma znaczenia ile danych pobierzesz czy 50 GB czy 700GB. Internet Max nie ma ani limitów prędkości ani limitu danych. Internet na kartę ma limity ale to zależy od oferty
gustdelf
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2018-03-22, 16:34

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: gustdelf »

Dzięki, pytanie zadawałem będąc gdzieś na 20 stronie wątku, wtedy chyba jeszcze tylko max był bez limitu. Martwi mnie tylko,że ze względu na położenie router skacze pomiędzy BTSami, w zależności czy postawię na piętrze czy na parterze i różne BTS w różnych pokojach. Najlepiej jest na parterze wtedy łapie 800 i 2600 z Łukomina, 2600 jest jednak bez kresek, i prędkość to 1mb/s z czēstotliwości 800 prędkość to 12mb/s, na piętrze łapie 2600 z Łukomina ale częstotliwość 800 łapie z Motylewa i prędkości mam wówczas 15mb/s z 2600 i 8mb/s z 800. Na piętrze w sypialni łapie 1800 z Łupowa i prędkość 2mb/s a 800 z jakiegoś innego nadajnika, którego nie mogę zlokalizować na podstawie numeru pozwolenia.
STRer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2018-01-03, 12:24

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: STRer »

atento pisze:Możesz to sprawdzić bardzo prosto. Jesli mieszkasz blisko jak pisałeś...

Jak masz słaby transfer na LTE to przełączasz sie na 3G i wtedy testujesz. U mnie jest zawsze ponad 20Mbps na 3G bez różnicy na porę dnia, znaczy to, że dosył do stacji jest dobry i jak włączą kolejne pasma będzie lepiej.
Tylko to musi być 3G z tej samej stacji na 2100 HSPA DC


U mnie maja włączyć agregacje i kolejne pasma termin niestety nieznany :D


Do testowania polecam kilka zródeł np. pobranie kawałka debiana z różnych serwerów to jest lepsze.

Sprawdziłem, raz pokazało 12Mb raz 7Mb. Najlepsze jest to, że mam internet drugi z a2 mobile i na tym nadajniku jest LTE 1800.
Do drugiego nadajnika LTE 800 mam 5.5km, może tam być lepiej(wiem najlepiej zrobić testy, ale nie wiem czy przy takiej odległości lte 800 ma jakieś prędkości? On jest w ogóle w drugą stronę. Do trzeciego nadajnika 7km, tam jest LTE 1800 z networks i t-mobile lte 800. (ale tam testowałem, tragedia jest)
Przmus
Stały użytkownik forum
Posty: 98
Rejestracja: 2012-06-02, 03:43
Lokalizacja: Polska

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Przmus »

Mam dwa pytania:
- Po jakim czasie (przy odbiorze przez kuriera) aktywowali Wam kartę SIM?
- W umowie mam wskazaną ofertę "P_TD_MOD_79_MR18_24_R" (czyli Max), natomiast w zestawie z dokumentami jest kartka między innymi z danymi do weryfikacji telefonicznej. Na niej jest napisane, że to "INTERNET RELAX", a na dole, że koszt aktywacji ~250 zł. Według regulaminu powinno to być 49,99 zł. Czy też otrzymaliście na tej kartce nieprawidłowe informacje, a na fakturze przyszła normalna kwota? Nie mogę jeszcze wyjaśnić tej sprawy na infolinii, bo numer jest nieaktywny i nie mają danych.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

do 72h
Umowa jest ważna a nie to co masz na jakieś kartce. Skoro w regulaminie masz takie kwoty i na umowie masz ten kod promocji której dotyczy regulamin to nie masz się co przejmować,
Przmus
Stały użytkownik forum
Posty: 98
Rejestracja: 2012-06-02, 03:43
Lokalizacja: Polska

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Przmus »

Dzięki za odpowiedź :) Aktywowali mi.
Już mi się ten Internet podoba, bez żadnej anteny, router w oknie: http://www.speedtest.net/pl/result/7319659359
Zobaczymy jak to będzie w godzinach wysokiego obciążenia sieci.
Przmus
Stały użytkownik forum
Posty: 98
Rejestracja: 2012-06-02, 03:43
Lokalizacja: Polska

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Przmus »

Wiecie może, jak to teraz jest z tym publicznym adresem IP w T-mobile dla klientów indywidualnych? Komuś udało się włączyć?

W biurze obsługi mówią, że jest to opcja tylko dla klientów biznesowych, ale... pani konsultantka znalazła opcję włączenia "publicznego, stałego adresu IP" za 15zł. Ja jestem bardziej zainteresowany publicznym, dynamicznym adresem (podobno była kiedyś taka oferta za 10zł?). Więc jak to w końcu jest? Komuś udało się włączyć tą usługę u siebie?
Jabol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2018-04-27, 08:20

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Jabol »

Testuje od tygodnia pakiet 60 domowy. O ile wszystko działało fajnie przez ten tydzień. To dzisiaj gdy fakt pobieram więcej danych dzisiaj (AŻ 15/20 GB.) transfer zmalał z 50 do niecałych 10. Szkoda i to bardzo....

http://www.speedtest.net/result/7323589492
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

A patrzyłeś czy logujesz się do tego samego nadajnika? Wątpię aby w ciągu tygodnia tak spadł transfer.
Jabol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2018-04-27, 08:20

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Jabol »

piotrzet pisze:A patrzyłeś czy logujesz się do tego samego nadajnika? Wątpię aby w ciągu tygodnia tak spadł transfer.
Jak to sprawdzić na tym ich kostkowym routerze od Huaweia?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19149
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

A co w tym dziwnego ? Przecież na wsiach gdzie działa tylko LTE800 T-mobile staje się to normą ze BTS-y w godzinach szczytu są przeciążone. DL dużo mniejszy od UL więc BTS LTE80 T-Mobile Wola Prażmowska zapchany. Ciesz się z tego co masz bo może być jeszcze gorzej.
Jabol
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2018-04-27, 08:20

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Jabol »

matek451 pisze:A co w tym dziwnego ? Przecież na wsiach gdzie działa tylko LTE800 T-mobile staje się to normą ze BTS-y w godzinach szczytu są przeciążone. DL dużo mniejszy od UL więc BTS LTE80 T-Mobile Wola Prażmowska zapchany. Ciesz się z tego co masz bo może być jeszcze gorzej.
Gdzie można sprawdzić informacje na temat tego że zapchany itp?
ODPOWIEDZ