Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Niestety ale nawet jeśli to Play ma słabą ofertę internetu i nie ma co tam wybierać.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Na firmę nie ma tragedi, można mieć za 27 netto 100 GB, czy 6-7 zl drożej 200 GB, nie jest to no limit ale jakaś alternatywa jest. ( Nie każdy ma zasięg wszystkich sieci )

Potem lejek 1 Mb/s

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Przecież w przypadku internetu mobilnego w Play nie ma możliwości korzystania z RK to o czym ty piszesz? Po za tym porównując ofertę z konkurencją to oferta Play ma się nijak do niej szczególnie jeśli patrzymy na pakiety internetu. A już w ogóle ni jak do T-Mobile który ma bez limitu.
varico
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 403
Rejestracja: 2014-08-02, 10:17
Lokalizacja: Polska

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: varico »

piotrzet pisze: Gdzie w ofercie dla klienta indywidualnego jest oferta bez limitu internet w telefonie i w routerze? Bo ja sobie nie przypominam. To samo z Orange gdzie tam jest internet bez limitu danych? Z tego co wiem to 999GB i to ograniczone do strefy, a nie w całym kraju.
Zgadza sie, ale dla mnie 999GB to prawie jak bez limitu bo i tak w miesiac tyle bym nie wykorzystal. Dodatkowe karty sim korzystaja z oddzielnego pakietu (w tym przypadku (80GB)), ja akurat potrzebuje dwie karty z ktorych rzadko bym korzystal wiec dla mnie ten pakiet jest wystarczajacy.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Ale to nie jest bez limitu. Bez limitu to bez limitu a nie 999GB. No chyba, że tych GB byłoby więcej niż w miesiącu się da wykorzystać.
Awatar użytkownika
Tinkas
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 255
Rejestracja: 2016-12-03, 11:54

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Tinkas »

Nawet jakby było, to i tak powtarzałbyś swoją mantrę "bez limitu, bez limitu, bez limitu"...
amstat
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2016-11-06, 18:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: amstat »

onken pisze:Z końcem listopada Play powinien się odetkać.
Liczę na to, jak pijawki z DILa odpadną :)
Kolego co ci się odetka ja na znanym portalu aukcyjnym z 300zł.są karty cytat :

Przedmiotem aukcji jest nowa niezarejestrowana karta internetowa play na której korzystasz z internetu we wszystkich transmisjach przez 360 dni od daty zakupu

Internet działa w zasięgu sieci play na terenie Polski

Hit internetu

Karta internetowa play , mini sim z możliwością wyłamania do micro sim na której jest no limit do wykorzystania we wszystkich rodzajach transmisji 2g 3g 4g LTE przez 360 dni

Z karty korzystasz bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów , nie ma miesiecznych limitów i nie trzeba ponawiać usługi co 30 dni

Z karty można korzystać w dowolnym urządzeniu dostępowym : smartfon , iphone , laptop czy komputer poprzez modem lub router a play dobierze samoczynnie najlepszą dla Twojej lokalizacji technologie transmisji.

Przed upływem 360u dni można przedłużyć ważność internetu na kolejne 360 dni na posiadanej karcie poprzez zakup kolejnej sztuki oraz wybór przesyłki elektronicznej e-mail....koniec cytatu.Przy tej ofercie DIL się traci.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

A co to za karta niby ???

To jakieś naciągactwo moim zdaniem....

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ivan161
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2016-07-17, 15:24

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: ivan161 »

W zwiazku z zakonczeniem promocji na RBM szukam alternatywy do domu jednorodzinnego na wsi (50.879977,21.573284). Z przejrzanych ofert na szybko tmobile odpowiada mi chyba najbardziej. Czy w tej lokalizacji nie jest za daleko od BTS? Play działał mi bardzo przyzwoicie.
Czy routery z oferty tmobile sa ok czy warto rozejrzec sie za czyms innym?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Poczytaj https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewt ... 3#17552763 tu ktoś z twojej okolicy robił testy Orange i na BTS-ie NetWorks Ćmielów Orange do LTE800 dodał swoje LTE2600, możliwe ze T-mobile który ma tam też swoje LTE800 ma tam też LTE2600. Trzeba zrobić test na karcie tego operatora.
ivan161
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2016-07-17, 15:24

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: ivan161 »

Dzięki za ten temat, będę śledził. Co do samych urządzeń lepiej <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> b525s czy b529?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Co sądzicie o powrocie oferty MAX w T-Mobile http://www.t-mobile.pl/internet-mobilny/cat10032.chtml poprzednio za 79,99 oferta bez limitu danych i prędkości. Teraz za 10 zł mniej pakiet 200GB a potem pewnie lejek w ramach Internet LTE bez limitu danych. T-Mobile dołącza do innych operatorów mobilnych z taka ofertą?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Raczej dołącza oferty z realnym limitem....

Dobre czasy bezlimitu się kończą, także w T-Mobile ( dla nowych )

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
tired
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 154
Rejestracja: 2017-11-14, 12:49

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: tired »

I jak to rozumieć bo ta usługa "LTE bez limitu danych" Po przekroczeniu przez Abonenta korzystającego z usługi „LTE bez limitu danych” 100 GB transmisji danych w technologii LTE w Cyklu Usługi, szacunkowa prędkość maksymalna transmisji ulegnie obniżeniu do końca tego cyklu i będzie wynosić nie więcej niż 2 Mb/s – dla pobierania i wysyłania w technologiach 3G, 4G/LTE i wyższych (jeśli zostaną wprowadzone). Ograniczenie to nie będzie miało wpływu na prędkość transferu danych poza usługą „LTE bez limitu danych”.

Czyli możemy pobrać 300 GB później lejek 2 Mb/s, czy 200 GB później lejek 2 Mb/s ? Jak by nie było kiepsko w porównaniu do poprzedniej oferty.

Piotrzet pisał na innym forum, że przy przedłużaniu umowy na tą poprzednią ofertę MAXX można otrzymać rabat więc może i przy przedłużeniu domowego również ? Moja umowa kończy się za rok.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Tyle że jak przedłużysz MAXX to dostaniesz może i taniej ale już nową wersję tej taryfy, czyli z limitami...

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ktry
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 239
Rejestracja: 2017-09-15, 19:51

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: ktry »

No to miałem farta podpisując umowę na 3 lata w tym 1 rok za 1 zł na maxa firmowego . Za 3 miesiące już zacznę płacić za usługę . Ciekawe co będzie z moim domowym po zakończeniu umowy . Koniec umowy za około 10 miesięcy . Opcja jeszcze tańsza od dzisiejszych o 5 zł i jeszcze z rabatem 10 zł ,który dawali jak się miało jeszcze jakiś numer głosowy u nich . Myślę że już teraz to może być tylko gorzej i drożej . Szczególnie jak im dojdą klienci z RBM z DILa . Chyba że Pley coś wymyśli po likwidacji pasożyta zwanego DIL w RBM . Sieć odetchnie ,więc mogą coś jeszcze namieszać w usługach .
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

U mnie już Play odetchnął i w godzinach szczytu są już transfery pod 200 Mb/s , tyle że co z tego jak limity w ich ofertach są conajmniej żenujące....

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26110
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: wojteks »

onken pisze:U mnie już Play odetchnął i w godzinach szczytu są już transfery pod 200 Mb/s , tyle że co z tego jak limity w ich ofertach są conajmniej żenujące....
Skończyło się rozdawnictwo za 5zł/miesiąc to i sieć przyspieszyła.
Nie pomagam na PW!
Awatar użytkownika
Sebenicz
Stały użytkownik forum
Posty: 78
Rejestracja: 2016-02-06, 19:44

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Sebenicz »

Jak widzę to niektórych dupsko bolało jak był DIL... Jak ci tak żal to też trzeba było kupić startera RBM i jechać na "rozdawnictwie"...
ktry
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 239
Rejestracja: 2017-09-15, 19:51

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: ktry »

W mojej okolicy to ostatnimi czasy lekko Tmobile siadło w szczycie . Nawet spada do 20 mbit. co kiedyś się praktycznie nie zdarzało .
Ogólnie to 40-60 jest cały prawie zawsze .

Jeśli chodzi o Pleya to zawsze mieli najszybszy net i tak zostało do dnia dzisiejszego . Nadajników mają tyle co pozostali ,ale częstotliwości to mają na nich najwięcej ,zawsze wszystkie możliwe ,a reszta oszczędza na 2600 . Na jednych jest na innym nie . Plus to na wszystkich oszczędza tylko 1800 i tu jest dramat z netem w szczycie .
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

onken pisze:Tyle że jak przedłużysz MAXX to dostaniesz może i taniej ale już nową wersję tej taryfy, czyli z limitami...
Niekoniecznie. Dla przedłużających mogą mieć inną wersję. Trzeba sprawdzić regulaminy. Tak samo było jak wycofali Max dla przedłużających dalej był i być może jest bez zmian

ktry
Jak przeczytałem, że Play ma tyle nadajników co inni to spadłem prawie z krzesła ze śmiechu. :D :D :D Tak samo jak z najszybszym netem. Nawet speedtesty tego nie potwierdzają. Jeszcze im daleko przynajmniej do N! z ilością nadajników. Szczególnie w dużych miastach gdzie sieć wieczorami nie wyrabia. Świetnym przykładem jest tutaj Warszawa czy KRK. Po za tym tak gdzie idzie modernizacja w N! zaczyna pojawiać się balansowanie ruchem co jest nowością. Tak samo jak i agregacja MIMO 4x4 z MIMO 2x2. Oferta Max została wycofana pewnie ze względu na brak konkurencji, a internet domowy wydaje mi się że zostaje. Przynajmniej na razie zobaczymy co dalej.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26110
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: wojteks »

Sebenicz pisze:Jak widzę to niektórych dupsko bolało jak był DIL... Jak ci tak żal to też trzeba było kupić startera RBM i jechać na "rozdawnictwie"...
Internetu nie backupuję więc DIL do niczego nie był mi potrzebny, pomijam fakt że zdecydowanie wolę kabel/światłowód.
piotrzet pisze:Dla przedłużających mogą mieć inną wersję.
Zwykle gorszą niż dla tych co przeniosą numer czy wejdą z ulicy.
Nie pomagam na PW!
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

wojteks
Akurat nie masz racji. W T-Mobile jest odwrotnie dla przedłużających są lepsze oferty. Nie dawno było tak że MAX został wycofany, a dla przedłużających był nadal z takimi samymi warunkami. To samo jest w ofertach z telefonami dla nowych to 10 GB i żadnych aplikacji bez limitu dla przedłużających 20 GB i supernet social, muzyka w cenie takiej samej bez dopłat i rabat na supernet video. Opcja za 10zł lub za 4zl
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Łał, szaleństwo....

2 zł od T-Mobile wskoczyło ;) ?

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
nefczibaku
Stały użytkownik forum
Posty: 112
Rejestracja: 2014-01-29, 22:16
Lokalizacja: grodzisk maz

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: nefczibaku »

@piotrzet,jako wieloletni pracownik TMO powiem Ci, że różnie z tym bywa. A jako wieloletni pracownik TMO dodam, że jak czytam Twoje wpisy przy kolejnych wątkach to robi mi się co najmniej niedobrze...
Może weź jakiś dłuższy urlop, co? Bo niedługo dzięki Tobie T-mobile będzie się niektórym ludziom kojarzył z cudownymi garnkami albo "wszystkoleczącą" pościelą...
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26110
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: wojteks »

piotrzet pisze:W T-Mobile jest odwrotnie dla przedłużających są lepsze oferty.
Nie wierzę ale nie mam więc nie zweryfikuję.
piotrzet pisze:o samo jest w ofertach z telefonami dla nowych to 10 GB i żadnych aplikacji bez limitu dla przedłużających 20 GB i supernet social, muzyka w cenie takiej samej bez dopłat i rabat na supernet video. Opcja za 10zł lub za 4zl
Jesteś pracownikiem t-mobile? Jeżeli tak to reklamy tu nie chcemy. Odpuść i idź gdzie indziej reklamować t-mobile.
Nie pomagam na PW!
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

wojteks, onken, nefczibaku
No widać pracuję dla każdej sieci. Ostatnio słyszałem, że jestem pracownikiem Play, Orange i teraz T-Mobile do kompletu brakuje Plusa tylko :D
Jeśli podanie konkretnych argumentów to reklama to naprawdę gratulację dla tych co tak myślą. Co do weryfikacji regulaminy na stronie więc można łatwo sprawdzić.
ktry
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 239
Rejestracja: 2017-09-15, 19:51

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: ktry »

piotrzet Pisałem o swojej lokalizacji pisze U mnie i właśnie u mnie zaznaczam Pley zawsze był pierwszy ze wszystkimi częstotliwościami .Co mnie obchodzi warszawa, tam zawsze wszystko jest hiper ,super .Od kiedy oczywiście się pojawił pley zawsze wyprzedzał pozostałych opów na częstotliwości z identyczną ilością nadajników .Jak już coś postawili to zawsze komplet pasm .Dopiero po czasie na masztach pozostałej trójcy pojawiały się 800 ,2600 a 2100 to do dzisiejszego dnia żaden nie oferuje .Oprócz pleya . Plus to nawet na jednym nadajniku ma tylko 1800 mowa oczywiście o LTE . Tym samym jakość neta to dno kompletna od Plusa . A korzystam z neta mobilnego już kupę lat . Zaczynałem jeszcze na 2 G GPRS potem szalone EDGE z plusa ,to była prędkość dopiero po przesiadce z 2g Orange jeszcze wtedy bez kompletnego limitu za 60 zł z kartą wkładaną do laptopa .
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

ktry
Stwierdzam tylko fakty. Bo niektórzy jak u nich świetnie działa to myślą, ze tak jest w całym kraju, a to jest nieprawda i z każdą siecią tak jest. Fakt faktem żeby sieć w centrum takich miast nie działała dobrze to kpina i kompromitacja operatora. O ile na wsi można to usprawiedliwić niewielką liczbą klientów o tyle w mieście tego nie można zrobić.
rychuer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2018-11-23, 12:49

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: rychuer »

Witam
Trochę panowie nie w temacie.czy 20mb/s da radę na 2 telefony i tablet? Czasami jakiś film na tv. Skonczyla mi się umowa w plusie i szukam czegoś innego ze sprzętem. Myślę nad Internetem z t mobile 20/60mb/s. Nadajnik mam około 1-1.5km od domu.wyniki z plusa o godzinie 22 wyszły-pobieranie 37,6.wysyłanie 3.79. Ping 37. Na tym samym nadajniki jesteś t mobile,Orange,Aero2
ODPOWIEDZ