Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tired
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 154
Rejestracja: 2017-11-14, 12:49

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: tired »

Nie.
kompleksowy
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2010-03-23, 20:57
Lokalizacja: Polska

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kompleksowy »

Zrezygnowałem po 8 dniach testów. Jeszcze tego samego dnia otrzymałem fakturę do zapłaty. Myślałem że będzie na kwotę ok. 15 zł a nie jest. Przypominam sobie że ktoś pisał we wcześniejszych postach że są czasem takie nieprawidłowości. Nie kumam tej faktury - naliczenia dodatkowe, raty za sprzęt. Nic się nie zgadza. Proszę o podpowiedz jak to sprawnie zareklamować. Miałem zapłacić jedynie 1/55 zł za każdy dzień testów.

Obrazek

Obrazek

Na jaki email wysyłacie reklamacje do t-mobile?
Huawei B593s-22, Panel Cybertech LTE CT15_1.8_Duo
xyy333
Stały użytkownik forum
Posty: 90
Rejestracja: 2008-12-03, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: xyy333 »

jak dostac ten rabat "Ambasador T-mobile" ???
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

kompleksowy pisze:Zrezygnowałem po 8 dniach testów. Jeszcze tego samego dnia otrzymałem fakturę do zapłaty. Myślałem że będzie na kwotę ok. 15 zł a nie jest. Przypominam sobie że ktoś pisał we wcześniejszych postach że są czasem takie nieprawidłowości. Nie kumam tej faktury - naliczenia dodatkowe, raty za sprzęt. Nic się nie zgadza. Proszę o podpowiedz jak to sprawnie zareklamować. Miałem zapłacić jedynie 1/55 zł za każdy dzień testów.

Obrazek

Obrazek

Na jaki email wysyłacie reklamacje do t-mobile?
Reklamacje można składać na email [email protected]
ScApi
Użytkownik forum
Posty: 35
Rejestracja: 2017-09-24, 19:18

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: ScApi »

kompleksowy pisze:... Miałem zapłacić jedynie 1/55 zł za każdy dzień testów....
Strona 42 tego tematu masz wszystko wyjaśnione.
kompleksowy
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2010-03-23, 20:57
Lokalizacja: Polska

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kompleksowy »

Dziękuję złożę reklamację aby wystawili prawidłową fakturę.
Huawei B593s-22, Panel Cybertech LTE CT15_1.8_Duo
tomasith
Stały użytkownik forum
Posty: 77
Rejestracja: 2017-09-28, 13:33

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: tomasith »

Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa podniesienia prędkości neta Play'owi przez Orange (LTE bez lejka) od nowego roku w odniesieniu do masztów Networks? One też są udostępniane, czy jedynie własną infrastruktura Orange (czyli de facto LTE800). Zastanawiam się jak ten durny ruch pomarańczy wpłynie na swobodę korzystania z oferty neta domowego z TM w mojej okolicy.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Nie sądzę aby Orange się zgodził na zwiększenie prędkości bo wtedy mogą pomarzyć o wspólnych nadajnikach z T-Mobile
tomasith
Stały użytkownik forum
Posty: 77
Rejestracja: 2017-09-28, 13:33

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: tomasith »

Wg zapowiedzi rzecznika Orange miała być chyba pełna prędność LTE dla klientów Play od 2018 - do tego ponoć przygotowywali swoją infrastrukturę przez ostatnie pół roku ( ;) ). Dlatego zastanawiam się jak to będzie, skoro współdzielą sieć z TM - którego klienci na pewno odczuliby wzmożony ruch i spadki prędkości.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

tomasith pisze:Wg zapowiedzi rzecznika Orange miała być chyba pełna prędność LTE dla klientów Play od 2018 - do tego ponoć przygotowywali swoją infrastrukturę przez ostatnie pół roku ( ;) ). Dlatego zastanawiam się jak to będzie, skoro współdzielą sieć z TM - którego klienci na pewno odczuliby wzmożony ruch i spadki prędkości.
Jeśli się na to zgodzą to na pewno mogą pomarzyć o dalszym współdzieleniu 1800 i nie wspominając już o innych pasmach. W końcu T-Mobile teraz potrzebuje jak najwięcej bo ma właśnie tą ofertę i kilka innych do której jest potrzebna duża przespustowość sieci.
kolor100
Stały użytkownik forum
Posty: 79
Rejestracja: 2017-06-26, 21:55

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kolor100 »

tomasith pisze:Wg zapowiedzi rzecznika Orange miała być chyba pełna prędność LTE dla klientów Play od 2018 - do tego ponoć przygotowywali swoją infrastrukturę przez ostatnie pół roku ( ;) ). Dlatego zastanawiam się jak to będzie, skoro współdzielą sieć z TM - którego klienci na pewno odczuliby wzmożony ruch i spadki prędkości.
Link do tej wypowiedzi rzecznika Orange, czy to sobie wymyśliłeś?
amstat
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2016-11-06, 18:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: amstat »

Wątpliwe jest by w roamingu dali pełną prędkość dla play jedynie udostępnią LTE ale pewno z ograniczeniem do 3 mega jak jest w tej chwili w 3 G.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Jak na razie to nic nie warte wypociny czekamy na jakieś potwierdzenie
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: robertnik »

Bida źródło, ale wyskakuje z googli.
Natomiast nie ma większego znaczenia czy z pełną prędkością, czy nie, tylko ilu jednocześnie będzie coś ściągać, oglądać youtube.
Na BTSach, gdzie w godzinach szczytu obserwujecie już spadki prędkości, to będą jeszcze większe. Czasem nawet do prędkości lejków...
Nie da się tego uniknąć przy rosnącej liczbie użytkowników, a co dopiero przy ich podwojeniu...
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

robertnik pisze:Bida źródło, ale wyskakuje z googli.
Natomiast nie ma większego znaczenia czy z pełną prędkością, czy nie, tylko ilu jednocześnie będzie coś ściągać, oglądać youtube.
Na BTSach, gdzie w godzinach szczytu obserwujecie już spadki prędkości, to będą jeszcze większe. Czasem nawet do prędkości lejków...
Nie da się tego uniknąć przy rosnącej liczbie użytkowników, a co dopiero przy ich podwojeniu...
Ale tu nic nie pisze o zniesieniu limitu prędkości.
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: robertnik »

Nie pisze i ja o niczym takim przecież nie pisałem. Przeczytaj dokładnie co cytujesz.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

robertnik pisze:Nie pisze i ja o niczym takim przecież nie pisałem. Przeczytaj dokładnie co cytujesz.
To chyba ty nie czytasz co piszemy. Jest dyskusja o zniesieniu limitu prędkości w RK w Orange i chcemy dowody na to że takiego limitu ma nie być a ty wysyłasz link że "wyskakuje z googli" i ani słowa o tym że to nie jest związane z tym o czym akurat w danym momencie toczy się dyskusja. No sorki ale nikt jasnowidzem nie jest i nie ma pojęcia o co ci chodziło
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: robertnik »

aaaaaa to przepraszam. Faktycznie teraz w wątku mogą pisać tylko ci którzy wstawią link do wypowiedzi o braku limitu pobierania.
Sorki jakiś roztrzepany jestem... LOL

Dobrze że szybko na to zwróciłeś uwagę. Tak by sobie kto pomyślał że piszę o skutkach nagłego wzrostu użytkowników...
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

robertnik pisze:aaaaaa to przepraszam. Faktycznie teraz w wątku mogą pisać tylko ci którzy wstawią link do wypowiedzi o braku limitu pobierania.
Sorki jakiś roztrzepany jestem... LOL

Dobrze że szybko na to zwróciłeś uwagę. Tak by sobie kto pomyślał że piszę o skutkach nagłego wzrostu użytkowników...
Nie mówię że tylko ci ale mogłeś napisać dokładnie do czego ten link a tak sugerowało do tego że dowód na brak limtów prędkości. Jestem ciekaw czy faktycznie tak zrobią jak tak to ładny początek 2018 się szykuje :D
kolor100
Stały użytkownik forum
Posty: 79
Rejestracja: 2017-06-26, 21:55

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kolor100 »

amstat pisze:Wątpliwe jest by w roamingu dali pełną prędkość dla play jedynie udostępnią LTE ale pewno z ograniczeniem do 3 mega jak jest w tej chwili w 3 G.
I tak właśnie jest:
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/lte- ... 40888.html
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

I bardzo dobrze
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Tu i na Telepolis dyskusja na temat roamingu Orange na LTE/3G jakby to był koniec Świata. A operatorzy i tak kierują się biznesem i jak kasa się zgadza to OK.Póki co nie zaprzątałbym sobie tym głowy. Zresztą są już lokalizacje gdzie LTE od T-mobile zwalnia do niskich prędkości, ruch sieciowy rośnie, no limit za 45 zł ze sprzętem robi swoje.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Jeszcze trochę i Play będzie znów najszybszy :)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

onken pisze:Jeszcze trochę i Play będzie znów najszybszy :)
A kiedy w ogóle play był najszybszy? Bo ja nic takiego nie pamiętam
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

U mnie od zawsze, także i teraz. W innych lokalizacjach jest inaczej. Jednak biorąc pod uwagę to jak Play <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> się za rozbudowę własnej sieci LTE/3G można się spodziewać że w lokalizacjach gdzie działa słabo lub nie ma zasięgu nastąpi poprawa. W Play standardowo na nowych lokalizacjach uruchamia LTE1800, LTE800 i LTE2100( nawet na 10MHz) a w miastach jeszcze LTE2600. Maksymalnie wykorzystuje posiadane zasoby, jeśli uruchomi je w MIMO4x$ i QAM256 powinno być jeszcze lepiej. No limit w T-Mobile znając mentalność polskich użytkowników skończy się przeciążeniem sieci. Ciekawe będą wyniki ruchu sieciowego w IV kwartale 2017 u operatorów, szczególnie w T-Mobile.
amstat
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2016-11-06, 18:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: amstat »

U mnie PLAY od trzech lat najszybszy i obecnie w tej chwili także super Obrazek
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Szkoda tylko że ma limity po te 100 GB

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

amstat pisze:U mnie PLAY od trzech lat najszybszy i obecnie w tej chwili także super Obrazek
I co z tego jak limit 100 GB? Gdyby jeszcze było 300-400 GB to tak tyle to ja potrafię w 2 dni zużyć. Wystarczy że zaktualizuję grę na steam albo obejrzę filmy w 4K. Gdyby był sensowny limit to tak ale tak oferta T-Mobile konkurencji nie ma
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Nie porównuj oferty abonamentowej z T-Mobile z oferta na kartę w Play bo mówimy o usłudze DIL na RBM na kartę 5 z RWK gdzie koszt tych minimum 100GB z maksymalną , dostępną prędkością to 5 zł/m-c. W tym m-cu wykorzystałem 170GB i nadal brak lejka 2Mb/s, pliki pobieram w nocy. W zanadrzu zresztą kilka takich kart, koszt każdej to dwa piwa. Piszesz 100GB na dwa dni czyli 1-1,5TB na m-c za 25/35 zł na m-c , wszystko pięknie tylko skutek łatwy do przewidzenia. Kilku takich użytkowników i DL spadnie do kilku Mb/s i wtedy zachwyt minie a abonament to 2 lata. Są już takie lokalizacje gdzie 10MHz na LTE800 się zatyka. DIL na RBM na Karte 5 to pre-paid i jak prędkości będą nędzne to karta do kosza. Trochę z mobilnego juz korzystam i zjawisko zapychania się sieci to nic nowego, każda nowa oferta bez limitu/z dużym limitem skutkowała przyrostem ruchu sieciowego a w konsekwencji spadkami prędkości. Z reguły operatorzy nie nadążają z modernizacją sieci, a nie jest to ani tanie ani proste( protesty mieszkańców).
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

matek451 pisze:Nie porównuj oferty abonamentowej z T-Mobile z oferta na kartę w Play bo mówimy o usłudze DIL na RBM na kartę 5 z RWK gdzie koszt tych minimum 100GB z maksymalną , dostępną prędkością to 5 zł/m-c. W tym m-cu wykorzystałem 170GB i nadal brak lejka 2Mb/s, pliki pobieram w nocy. W zanadrzu zresztą kilka takich kart, koszt każdej to dwa piwa. Piszesz 100GB na dwa dni czyli 1-1,5TB na m-c za 25/35 zł na m-c , wszystko pięknie tylko skutek łatwy do przewidzenia. Kilku takich użytkowników i DL spadnie do kilku Mb/s i wtedy zachwyt minie a abonament to 2 lata. Są już takie lokalizacje gdzie 10MHz na LTE800 się zatyka. DIL na RBM na Karte 5 to pre-paid i jak prędkości będą nędzne to karta do kosza. Trochę z mobilnego juz korzystam i zjawisko zapychania się sieci to nic nowego, każda nowa oferta bez limitu/z dużym limitem skutkowała przyrostem ruchu sieciowego a w konsekwencji spadkami prędkości. Z reguły operatorzy nie nadążają z modernizacją sieci, a nie jest to ani tanie ani proste( protesty mieszkańców).
Chyba ktoś ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem 100 GB w kilka dni nie oznacza że tylko robię co kilka dni tylko czasem jak aktualizację się nałożą czy to gier czy innych rzeczy to tyle wyjdzie. W miesiącu wychodzi koło 500-600 GB czasem więcej. Co do lejka jaki jest w regulaminie widzę wyraźnie 100 GB i mnie to nie interesuje że ktoś ma 170 GB bo regulamin mówi co innego a to on jest najważniejszy. Jakoś u mnie w mieście tego spowolnienia nie widzę więc źle nie jest. Po za tym play widać też ma problemy z zapchaną siecią a oferują tylko po 100 GB więc widać że do konkurencji jeszcze im daleko
ODPOWIEDZ