Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: fatum1 »

Wpisałem sobie adres pod którym głównie korzystam z domowego do 60Mb i w zasadzie cały czas 50-60 mam. Wybrał mi do 20 Mb.
20 m dalej mam już inne miasto i z bts stamtąd korzystam, wpisując ulicę mam już wybór 20 i 60 Mb. Jeżeli na podstawie tego chcą weryfikować to przecież to nonsens.
damian510
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2019-03-25, 12:04

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: damian510 »

Witajcie mam modem B525 i działa mi on w trybie agregacji LTE 800 + 2100 jednak, zauważylem w HMenager że gdy w polu LongCID mam id pasma 800 upload działa szybciej niż gdy jest to id pasma 2100, mam pytanie czy można jakoś wymusić lączenie z tym szybszym?
Awatar użytkownika
Tinkas
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 255
Rejestracja: 2016-12-03, 11:54

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Tinkas »

fatum1 pisze:Wpisałem sobie adres pod którym głównie korzystam z domowego do 60Mb i w zasadzie cały czas 50-60 mam. Wybrał mi do 20 Mb.
20 m dalej mam już inne miasto i z bts stamtąd korzystam, wpisując ulicę mam już wybór 20 i 60 Mb. Jeżeli na podstawie tego chcą weryfikować to przecież to nonsens.
Jak brałem usługę pół roku temu, to też mi konsultant nie chciał jej dać w wersji 60mbps, bo niby nadajnik za bardzo obciążony. Poprosiłem o tą opcję na moją odpowiedzialność i podpisaliśmy umowę. Ale nigdzie nic nie podpisywałem, że to na moje wyraźne żądanie, więc wtedy to może jeszcze był pic.
key pisze:Nie wiem co masz zapisane w umowie, wiec ciężko mi zgadywac co sie bedzie dziac. Moze powinienes rozmawiac z operatorem?
To jest dobry pomysł. W umowie mamy podane ceny i informację, że raz w miesiącu można zmienić "pakiet", więc wg mnie zmiana pakietu w czasie trwania umowy nie powinna zmienić ceny tego pakietu.
damian510 pisze:Witajcie mam modem B525 i działa mi on w trybie agregacji LTE 800 + 2100 jednak, zauważylem w HMenager że gdy w polu LongCID mam id pasma 800 upload działa szybciej niż gdy jest to id pasma 2100, mam pytanie czy można jakoś wymusić lączenie z tym szybszym?
U mnie działa sposób:
- wymuszenie samego 800
- połaczenie z nadajnikiem na 800
- dodanie 2100 (800+2100)
Wtedy odpala mi agregację 800+2100 z 800 jako podstawą.

BTW, jeśli na 800 masz lepszy upload, to musisz mieć słaby sygnał.
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: key »

Tinkas pisze:W umowie mamy podane ceny i informację, że raz w miesiącu można zmienić "pakiet", więc wg mnie zmiana pakietu w czasie trwania umowy nie powinna zmienić ceny tego pakietu.
Mozesz podeslac mi umowe, wtedy moge to sprawdzic.
Nie pomagam na PW.
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: darekka »

Przecież podpisując Umowę macie w jej warunkach informacje o możliwości zmiany opcji prędkości(1 raz w miesiącu) i taka zmiana nastąpi na warunkach cenowych( i innych) obowiązujących w dniu podpisania umowy. Słowem jak podpisał ktoś umowę to jej warunki obowiązują przez 24msc.obie strony i późniejsze zmiany cen/warunków dotyczą TYLKO nowych klientów(nowych umów).
darekka
MrLukaszo
Stały użytkownik forum
Posty: 74
Rejestracja: 2019-05-01, 06:54

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: MrLukaszo »

Czyli jak kupiłem Internet 2,5 miesiąca temu, to mogę swobodnie podróżować z Internetu, czy dosięgnie ten lejek 1mbit/s, przez zmianę lokalizacji, ktoś tak pisał wyżej z tego co pamiętam. 2,5 miesiące temu jak dobrze pamiętam nie było takiego punktu w umowie.
amstat
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2016-11-06, 18:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: amstat »

T -mobile jest przeciążone.
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: fatum1 »

Przecież to zależy od lokalizacji, u jednego dobrze, u drugiego nie.
Kamil_N
Stały użytkownik forum
Posty: 54
Rejestracja: 2010-02-27, 23:47
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Kamil_N »

Cena za LTE do 60Mb/s to 59zł miesięcznie ale z wliczoną ratą za sprzęt. (20zł mies.)

To znaczy, że po zakończeniu umowy automatycznie przechodzi ona na czas nieokreślony z opłatą 39zł/mies.?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Nie, cena pozostaje na poziomie 59 zł. tak jest też z tymi poprzednimi umowami.
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: darekka »

MrLukaszo pisze:Czyli jak kupiłem Internet 2,5 miesiąca temu, to mogę swobodnie podróżować z Internetu, czy dosięgnie ten lejek 1mbit/s, przez zmianę lokalizacji, ktoś tak pisał wyżej z tego co pamiętam. 2,5 miesiące temu jak dobrze pamiętam nie było takiego punktu w umowie.
o ile nie masz takiego zapisu pkt.3.1.6 w Regulaminie to żadne lejki Tobie nie grożą!

Cena po 24msc. nawet jak nie podpiszesz aneksu(to odradzam) czyli Umowa przejdzie na czas nieokreślony nie ulega zmianie i płacić będziesz tyle samo co przez 24msc.(w Twoim przypadku 59zł).
darekka
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: darekka »

Tu macie nowy Regulamin(od 28.06.2019) gdzie "przypadkiem" nie ma pkt.3.1.6 ale jest za to 3.1.5-zalecam się z nim zapoznać :cfaniak: https://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docu ... 017988.pdf i trzeba pamiętać, że te opłaty 59 i 69zł. zawierają rabat 5zł. za zgody marketingowe(kto ich nie wyrazi to zapłaci odpowiednio 64 i 74zł.) :dobani:

j.n.
Ostatnio zmieniony 2019-06-29, 12:38 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.
darekka
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Popraw link bo nie działa.
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: darekka »

https://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docu ... 017988.pdf

Linki starajmy się wstawiać w URL - radius
darekka
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: bartex03 »

Złożyłem wypowiedzenie - umowa kończy się we wrześniu. Mam firmę w T-mobile i dzisiaj dzwonił konsultant z następującą propozycją:

(rozmowa nagrywana o czym uprzedził)

Bez limitu prędkości oraz bez limitu danych ( żadnych lejków oraz ograniczeń) , dodatkowo oferta bez restrykcji lokalizacyjnych.

Abonament 45 zł netto i sprzęt na własność.

Powiedziam że jeszcze jest do września czas i może wynegocjujemy jakiś dodatkowy rabat. Odezwą się do mnie bliżej końca ale wychodzimy od przedstawionej wyzej oferty.
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: darekka »

Nim cokolwiek podpiszesz to niech najpierw jednoznacznie podadzą jaki Regulamin będzie Ciebie dotyczył(idealnie by było jeśli by go przesłali), bo na gębę to raczej bym nie wierzył.
darekka
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: bartex03 »

darekka pisze:Nim cokolwiek podpiszesz to niech najpierw jednoznacznie podadzą jaki Regulamin będzie Ciebie dotyczył(idealnie by było jeśli by go przesłali), bo na gębę to raczej bym nie wierzył.

Dokladnie tak bedzie najpierw szkic umowy i regulamin na @. Z lemingiem nie maja do czynienia. Już w pierwszym zdaniu powiedzialem .. bo zmieniliscie regulamin i nowy jest dla mnie nie do zaakceptowania.
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: fatum1 »

Oferta dla firm jest chyba inna niż dla indywidualnych, zazwyczaj mają doradcę i zwykle da się sporo ugrać.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Rozmowy zawsze są nagrywane. To żadna nowość. W ofertach biznes nie było nigdy ograniczeń co do lokalizacji i nie będzie za pewne bo wtedy oferta nie będzie miała sensu.
Co do sprzętu tutaj to wygląda trochę inaczej. Oferta 45zł netto to sam abonament jak chcesz dobrać jakieś urządzenie to dopłacasz, a dopóki nie spłacisz całości urządzenia jest on własnością T-M.
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: fatum1 »

Od pewnego czasu chyba już nie ma rat za sprzęt, sprzedają go bodajże za 49 zł przy podpisywaniu umowy. Na fv także nie mam żadnej adnotacji.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Macie jakiś numer do doradcy utrzymania klienta biznesowego T-Mobile ?
Niestety mój obecny się "wykruszył" a ADB nie ma tak dobrych ofert jak u nich w centrali.
Prosiłbym o PW

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
damian510
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2019-03-25, 12:04

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: damian510 »

damian510 pisze:Witajcie mam modem B525 i działa mi on w trybie agregacji LTE 800 + 2100 jednak, zauważylem w HMenager że gdy w polu LongCID mam id pasma 800 upload działa szybciej niż gdy jest to id pasma 2100, mam pytanie czy można jakoś wymusić lączenie z tym szybszym?
Tinkas pisze: U mnie działa sposób:
- wymuszenie samego 800
- połaczenie z nadajnikiem na 800
- dodanie 2100 (800+2100)
Wtedy odpala mi agregację 800+2100 z 800 jako podstawą.

BTW, jeśli na 800 masz lepszy upload, to musisz mieć słaby sygnał.
dzieki za rade tak zrobilem i teraz dziala duzo lepiej jeszcze zeby dalo sie jakos zablokowac te ustawienie bo na razie musze powtarzac ta czynnosc codziennie.
Awatar użytkownika
Tinkas
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 255
Rejestracja: 2016-12-03, 11:54

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Tinkas »

Może router Ci się w nocy restartuje? U mnie takie ustawienie trzyma tygodniami.
4pancerni
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2018-11-18, 17:54

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: 4pancerni »

Od dziś (1 lipca 2019) jest podwyżka internetu domowego dla klientów indywidualnych o 10 zł ?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Ale się kolega obudził, od kilku dni jest jak i nowy regulamin o wiele gorszy.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

No patrz regulamin o wiele gorszy, a konkurencja i tak nawet w połowie nie może pokazać takiej oferty ;)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Jak ja lubię te Twoje uwielbienie do T-Mobile....
Ps, dzisiaj przedłużyłem internet bez limitu do biura w T-Mobile, 45 zł netto i B325, co do limitu tj bez limitu tzn 913 PB "limit" ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

W tej cenie 45 zł netto dali ci jeszcze B525 bez rat ? Masz gdzieś regulamin tej oferty, podlinkuj. No i nie szalej za bardzo żebyś tych 913PB nie przekroczył
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Za 9 zł brutto dokładnie dali :)
To dział utrzymania klienta.
Przyjdzie umowa to spróbuję znaleźć regulamin ( po kodzie oferty ) , lub poproszę doradcę by podesłał.
Ps.
Jeszcze 10 zł zniżki będzie za skorzystanie z "super zestaw"

Czyli 35 zł netto i B525 na własność za 9 zł

Edit
Sorry, pomyliłem się, limitu jest 931 PB ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

onken pisze:Jak ja lubię te Twoje uwielbienie do T-Mobile....
Ps, dzisiaj przedłużyłem internet bez limitu do biura w T-Mobile, 45 zł netto i B325, co do limitu tj bez limitu tzn 913 PB "limit" ;)
Napisanie faktów to uwielbienie? Od kiedy? Bo bardzo nie wiem. W takim razie pokaż mi podobną ofertę u konkurencji. Czekam.
ODPOWIEDZ