Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
adirm
Stały użytkownik forum
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-17, 07:34

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: adirm »

matek451 pisze:LTE no limit od T-Mobile zrobiło swoje. kolega pisze mi ze w Pasłęku w salonach już nie oferują tej usługi. Brak technicznych możliwości świadczenia usługi, sieć zapchana. Z tamtego terenu Markusy, Oleśno na LTE800 przy RSRP -97dBm DL/UL około 1Mb/s.Na prowincji robi się mało ciekawie. 5 m-cy zrobiło swoje.
W sumie było to do przewidzenia, sieć nie jest z gumy, nadajniki też.
Play LTE, T-Mobile LTE, Plus LTE, Cybertech 1800-2100 MIMO
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: bartex03 »

Moim zdaniem to paradoksalnie dobrze że nie oferują nowych aktywacji na terenach, na których nie wyrabiają.

Lepsze takie podejście niż obiecywanie że bedzie super. Ja jestem bardzo zadowolony z jakości szybkości i stabilności łącza.
ktry
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 239
Rejestracja: 2017-09-15, 19:51

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: ktry »

Ja też jestem zadowolony ,ale z miesiąca na miesiąc widzę jak sieć zaczyna powoli padać. Mam nadzieję tylko że jakieś limity wprowadzą zanim padnie tak jak Plus padł po Smart Domie u mnie. Musieli by mieć dwa razy tyle częstotliwości co mają teraz ,albo nadajniki co kilometr. Obydwie rzeczy są nie wykonalne w ciągu kilku lat ,więc zostaje limit .Aby sieć nie padła całkiem i mozna było normalnie korzystać. Czyli minimum te 3 mbity chociaż w godzinach szczytu żeby zapewnić to będzie dobrze.
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: bartex03 »

ktry pisze:Ja też jestem zadowolony ,ale z miesiąca na miesiąc widzę jak sieć zaczyna powoli padać. Mam nadzieję tylko że jakieś limity wprowadzą zanim padnie tak jak Plus padł po Smart Domie u mnie. Musieli by mieć dwa razy tyle częstotliwości co mają teraz ,albo nadajniki co kilometr. Obydwie rzeczy są nie wykonalne w ciągu kilku lat ,więc zostaje limit .Aby sieć nie padła całkiem i mozna było normalnie korzystać. Czyli minimum te 3 mbity chociaż w godzinach szczytu żeby zapewnić to będzie dobrze.

Ja od 3 miesiecy jadę na only UMTS i jest ok , LTE u mnie leży od jakiegoś czasu wiec nawet nie przełączam. Na umts mam download idealnie zgodnie z umową do 20MB/s upload też maks (według specyfikacji transmisji - ale spokojnie wystarcza)
adirm
Stały użytkownik forum
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-17, 07:34

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: adirm »

@bartex03 Reklamowałeś u operatora ?
Play LTE, T-Mobile LTE, Plus LTE, Cybertech 1800-2100 MIMO
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: bartex03 »

adirm pisze:@bartex03 Reklamowałeś u operatora ?
NIe bo LTE padło - to znaczy że raz mam 45 MB/s , a raz 3 MB/s.

Na UMTS mam cały czas 19-20 MB/s - dlatego używam tylko UMTS
ktry
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 239
Rejestracja: 2017-09-15, 19:51

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: ktry »

Ja w ten sposób się ratowałem w Plusie. Jadąc od początku okresu rozliczeniowego na 3G do momentu wyczerpania pakietu podstawowego,który mam 60GB. Po pakiecie podstawowym byłem zmuszony siedzieć w LTE ,bo tam jest bez limitu teoretycznego ,a w praktyce jest 100 Gb ,ale tylko w LTE. Tmobile ma fajnie że można bez limitu nawet w 3G. Tylko jak zabiorą część pasma 2100 z 3G do LTE to prędkość spadnie ,ale w LTE będzie więcej. 3G 900 nie biorę pod uwagę bo jest wspólne z Orange i cienko u mnie działa.
Zobaczymy co będzie.Czas pokarze.
adirm
Stały użytkownik forum
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-17, 07:34

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: adirm »

@bartex03, @ktry
Panowie reklamujcie , reklamujcie i jeszcze raz reklamujcie. Ja ostatnio reklamowałem łącze w T-Mobile bo przez trzy dni miałem transfery rzędu DL/UP-2/25mbit/s. Po złożeniu reklamacji w panelu klienta po 5 minutach zadzwonił do mnie BOK z pytaniami do jakiego nadajnika się łącze oraz z jakich częstotliwości korzystam. Tego samego dnia wieczorem łącze działało poprawnie. BOK powiedział, że wszystkie anomalie należy im zgłaszać bo sami z siebie nie są w stanie wszystkiego wyłapywać. Płacicie to wymagajcie.
Play LTE, T-Mobile LTE, Plus LTE, Cybertech 1800-2100 MIMO
Darek.74
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 574
Rejestracja: 2010-12-18, 09:41
Lokalizacja: Okolice Warsaw

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Darek.74 »

Przedłużyłem umowę (wersja 80zł prawdziwy bezlimit) za 45zł umowa 24 miesiące. Dla mnie rewelacja nie ma ograniczenia prędkości 60Mb/s jak w domowym, mieszkam i przebywam dookoła światłowodów prędkości na 2600 niezmiennie wysokie:-)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Serio, dali Ci aż tyle rabatu ???

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Darek.74
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 574
Rejestracja: 2010-12-18, 09:41
Lokalizacja: Okolice Warsaw

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Darek.74 »

Tak, zgody marketingowe i drugi abonament u nich może dlatego. I zapytanie o cenę wysłałem e-mailem za 2 dni telefon z taką ofertą :-)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Przecież ten no limit za 79,99 to przez pierwsze 24 m-ce był za 29,99 zł/m-c bo pozostałe 50 zł to była rata za sprzęt. Tak dziwnie jest bowiem sformułowany regulamin http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 013012.pdf Złożenie rezygnacji na m-c przed upływem umowy to konieczność aby nie przepłacać. 45 zł/m-c za bez limitu to w tej sytuacji raczej normalna sprawa do ten do 60Mb/s kosztuje 29 zł/m-c a ten z DL do 20Mb/s to koszt 29 zł/m-c. Składanie wypowiedzenia to podstawa i warto aby obecni abonenci tej oferty za 49/59 zł tez o niej za jakiś czas pamiętali bo po okresie 24m-ce abonament pozostanie na tym samym poziomie mimo spłacenia routera. To takie dziwne praktyki operatorów.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

No wlasnie nie do konca, bo nie mozna brac bez sprzetu i miec 2x taniej

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Ale u kolegi to przedłużenie 45 zł/m-c bez limitu danych i prędkości to chyba raczej tylko oferta bez sprzętu ? Bez złożenia wypowiedzenia po 24 m-cach umowa przechodzi na czas nieokreślony ale abonament i tak 79,99 zł/m-c a sprzęt już spłacony i tu jest kruczek. Tak samo jest w ofertach internet domowy i za 1,5 roku pierwsi klienci powinni składać wypowiedzenia jak nie będą chcieli płacić 49/59 zł za umowę na czas nieokreślony bez sprzętu. Chyba ze pojawią się w zamian gorsze oferty, np. z limitem i wyższymi cenami. Bezsprzecznie trzeba zawsze trzymać rękę na pulsie i śledzić rynek. Przy tak skonstruowanych ofertach i regulaminach lepiej opłaca się brać nową ofertę ze sprzętem i sprzedać dotychczasowy lub nowy sprzęt.
ktry
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 239
Rejestracja: 2017-09-15, 19:51

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: ktry »

Bez limitu i ograniczenia prędkości to teraz chyba najtaniej wyjdzie opcja dla firm z umową na 36 mies. w tym 12 mies. za 1 zł. B525 za 9 zł i sprzedając go za 350 zł. Średnio za 1 miesiąc wyjdzie 39 zł. Jeszcze można dostać rabat 10 zł jak się ma ,lub dokupi abonament z telefonem ,lub bez w taryfie Jamp. Mając ten rabat średnio wyjdzie 30 zł za 1 mies. samej usługi. Dla przykładu Domowy bez żadnych rabatów opcja tańsza 49 zł. Średnio za 1 mies 32 zł.
Ciekawe jak będzie z przedłużeniami bez sprzętu ? Patrząc na to co dzisiaj zaprezentował Plus to raczej powinno wszystko drożeć. Niby nowe taryfy ,a droższe. To samo w Tmobile nowe taryfy dla firm weszły i same podwyżki. Myślę że tanio to już było,teraz to tylko będzie nowe i drogie. Tak po cichu nie chwaląc się pod pozorem ulepszania.
patryk7588
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 410
Rejestracja: 2012-07-15, 09:05

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: patryk7588 »

ktry pisze:Patrząc na to co dzisiaj zaprezentował Plus to raczej powinno wszystko drożeć. Niby nowe taryfy ,a droższe.
Niby które są droższe?
krycha
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2018-02-04, 18:07

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: krycha »

Tak wygląda u mnie T Mobile
Testuję tydzień i jest bardzo dobrze
Obrazek
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

A która masz ofertę ?

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
krycha
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2018-02-04, 18:07

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: krycha »

60 Mb/s
xander21
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2010-12-24, 16:57
Lokalizacja: Pomorze

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: xander21 »

A jak wygląda sprawa z limitem danych? ktoś się pochwali ile setek GB odebrał?? :D
kosa666
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2017-11-17, 21:05

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kosa666 »

340-400 średnio miesiecznie
aree1987
Stały użytkownik forum
Posty: 59
Rejestracja: 2006-05-27, 16:13

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: aree1987 »

xander21 pisze:A jak wygląda sprawa z limitem danych? ktoś się pochwali ile setek GB odebrał?? :D
U mnie od 26.01 czyli od podpisania umowy jest juz 282GB i rosnie. ;)
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Ja w ofercie max maksymalnie co mi się udało to ponad 700 GB w zeszłym miesiącu ponad 500 GB średnio koło 500-600 GB
MKwiatusz3K
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 304
Rejestracja: 2009-11-05, 15:48
Lokalizacja: POLSKA

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: MKwiatusz3K »

Co wy robicie że tyle danych pobieracie?
Przez 10 dni lutego codziennie oglądałem co najmniej 1 film w HD na netflixie i że 2 odcinki seriali w UHD, korzystam z YT i zaktualizowalem PS4, łącznie pobralem 90GB danych.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Hermogenes »

Pewnie chcą zassać całą internet i mieć ją na wyłączność.poz Hermogenes
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Filmy na Netflixie w 4K, korzystam bardzo dużo z różnych chmur typu Google Drive itd, filmy na yt, różne aktualizacje czy to telefonów czy to tv czy lapka i się tyle nazbiera sam film 4K w Netflixie ponad 2 godzinny to około 20 GB. Więc nic nie zassysam korzystam normalnie ze wszystkiego tego do czego służy internet.
adirm
Stały użytkownik forum
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-17, 07:34

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: adirm »

Wystarczy codziennie przez 2-3h oglądać filmy na Netflixie w UHD i w tydzień robi się 100GB, do tego zwykłe użytkowanie internetu i mamy 500 GB na miesiąc. Tak więc 0,5TB na m-c nie jest dużym wyczynem.
Play LTE, T-Mobile LTE, Plus LTE, Cybertech 1800-2100 MIMO
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: robertnik »

Biorąc pod uwagę ilość dzieł filmowych w 4k to całkiem spory to wyczyn, no chyba że oglądamy w kółko to samo...
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

No wiadomo że nie ale dochodzi do tego chmura i jakby nie patrzeć jeszcze inne seriwsy ja YouTube, player, ipla więc to też mało nie jest no i rodzice też trochę korzystają więc nie tak do końca sam tyle generuję.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Jak ktoś lubi robić backup internetu to zawsze coś znajdzie do backupowania ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ODPOWIEDZ