NC+ i internet od Play, Prima aprilis ;) ??

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

NC+ i internet od Play, Prima aprilis ;) ??

Post autor: onken »

Ten ceny to powinny chyba na 1 kwietnia się pojawić ;)

W środę, 30 marca 2016 roku operator platformy nc+, spółka ITI Neovision, uruchomiła dwie nowe usługi – nc+ Internet i nc+ Mobile. Tym samym nc+ rozpoczyna oferowanie Internetu LTE i telefonu. nc+ Internet i nc+ Mobile korzystają z nadajników sieci Play. Max. prędkość pobierania danych wynosi 70 Mb/s, a max. prędkość wysyłania – 20 Mb/s.

W ramach usługi nc+ Internet dostępne są 3 pakiety:
– 10 GB w cenie 45 zł/mies. (25 zł/mies. dla abonentów nc+),
– 35 GB w cenie 60 zł/mies. (40 zł/mies. dla abonentów nc+),
– 100 GB w cenie 95 zł/mies. (75 zł/mies. dla abonentów nc+).

Umowę można podpisać na 12 lub 24 miesiące. Router i modem oferowane są również na raty.

W ramach usługi nc+ Mobile dostępny jest pakiet:
Minuty i SMSy bez ograniczeń w cenie 65 zł/mies. (45 zł/mies. dla abonentów nc+) z 5 GB Internetu.

Sprzęt dla usługi nc+ Internet obejmuje uniwersalną kartę SIM pasującą do wszystkich urządzeń, przenośny modem Huawei E3372 i domowy router D-link DWR-116. Możliwe jest zamówienie jednej z 3 opcji:
– karta SIM,
– karta SIM + modem USB,
– karta SIM + modem USB + router Wi-Fi.

Modem Huawei E3372
Opłata początkowa – 1 zł
Wysokość raty dla umów 12m – 23 zł
Wysokość raty dla umów 24m – 11 zł
Opłata jednorazowa – 229 zł

Modem Huawei E3372 + Router D-Link DWR-116
Opłata początkowa – 1 zł
Wysokość raty dla umów 12m – 37 zł
Wysokość raty dla umów 24m – 18 zł
Opłata jednorazowa – 229 zł + 139 zł

Liczba rat: 11 przy umowach na 12 mies., 23 przy umowach na 24 mies.

Natomiast użytkownik nc+ Mobile otrzymuje samą kartę SIM. W ofercie tej nie ma obecnie możliwości zakupienia telefonu.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: ncplusinternet.pl
źródło: satkurier.pl

http://portal.dvhk.to/?p=6640
CzechuXX
Stały użytkownik forum
Posty: 141
Rejestracja: 2016-03-14, 07:15

Re: NC+ i internet od Play, Prima aprilis ;) ??

Post autor: CzechuXX »

Wszystko fajnie tylko skąd te ceny...
D-link DWR 116 + Huawei e3372
Cybertech Dual LTE/4G 15dBi MIMO 1800 MHz
LTE RBM5
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: NC+ i internet od Play, Prima aprilis ;) ??

Post autor: jarek7714 »

Nie chciałbym tutaj obrażać co niektórych abonentów NC+ (sam nim jestem), ale są tacy że go kupią, ba uznają za najlepszą ofertę i jeszcze będą wmawiać że od NC+ lepiej działa niż od pozostałych sieci. :facepalm:
jareq
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: NC+ i internet od Play, Prima aprilis ;) ??

Post autor: ja.michal »

Zgłupieli z zasadami oglądania przez NCPlusGo (3h na miesiąc, potem dopłacaj człowieku), pogłupieli z cenami VoD i widać dalej mają "świetne pomysły". ;)
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: NC+ i internet od Play, Prima aprilis ;) ??

Post autor: krystianb »

Primaprilisowym żartem to jest tylko sprzęt w tej ofercie. Bo potencjalni użytkownicy raczej sobie nie poradzą. W komplecie powinien być router i to fabrycznie skonfigurowany.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: NC+ i internet od Play, Prima aprilis ;) ??

Post autor: jarek7714 »

ja.michal pisze: (3h na miesiąc, potem dopłacaj człowieku), pogłupieli z cenami VoD i widać dalej mają "świetne pomysły". ;)
Akurat z tym to nie mam dramatu-każdy kto ma aktywny C+ ma 100 godzin/m-c. Nie zmienia to faktu, że cenami odjechali.
jareq
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: NC+ i internet od Play, Prima aprilis ;) ??

Post autor: ja.michal »

Hehe, nieźle. Mam pakiet z zaszytym HBO i mam całe 3h.
Maxi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2016-10-20, 18:42

Re: NC+ i internet od Play, Prima aprilis ;) ??

Post autor: Maxi »

Zwykli naciągacze jak i całe Play. Nie dość że nie posiadają swoich nadajników to telemarketerzy wciskają klientom kit . Najpierw Play nabrał moją znajomą że kupując u nich internet będzie mogła łączyć się do rejestratora i patrzeć na podgląd z kamer co jest zwykłym oszustwem bo korzystając z nadajnikow sieci plus i Orange nie mogą zaoferowac publicznego IP. Teraz znajoma płaci bo było za późno żeby odstąpić od umowy.
Następnie kolejny telemarketer przy okazji przedłużania umowy na TV nc+ dorzucił internet LTE z publicznym adresem, zachwalając usluge. Mimo iż znajoma mówiła że ma internet z Play i zapewniali ja ze bedzie to działało a nie działa to konsultant z nc+ wmawiał jej że tu zadziała i będzie się mogła łączyć z rejestratorem... na szczęście tutaj ma 14 dni na wypowiedzenie umowy.

Tragedia z tym naciąganiem nieświadomych ludzi...
varico
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 403
Rejestracja: 2014-08-02, 10:17
Lokalizacja: Polska

Re: NC+ i internet od Play, Prima aprilis ;) ??

Post autor: varico »

Tak a cala reszta telekomow to aniolki, ktore nigdy w zyciu nie naciagnelyby klienta... To tak nie dziala. Prawda jest taka, ze jak ktos nie ogarnia tematu to zawsze da sie na jakas usluge naciagnac.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: NC+ i internet od Play, Prima aprilis ;) ??

Post autor: krystianb »

Maxi pisze:bo korzystając z nadajnikow sieci plus i Orange nie mogą zaoferowac publicznego IP
To też jest bzdurą, bo karty sim dedykowane do internetu łączą się tylko z siecią własną play.
Z tego co mi wiadomo, opcji routowalnego adresu zewnętrznego play z niewiadomych przyczyn nie oferuje nawet w ofertach biznesowych.
A znajoma jeszcze się nie nauczyła, że konsultant jest tylko sprzedawcą wpychaczem i zasadniczo nie można wierzyć w żadne jego słowo?
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: NC+ i internet od Play, Prima aprilis ;) ??

Post autor: Hermogenes »

Moim sąsiadom to tak w bańkach pomieszali że mają dwie usługi nc+ i pakiet Tv od pomarańczowych wszystko na jeden odbiornik telewizyjny ful wypas jak spadnie jeden satelita to zostanie rezerwowy :facepalm: .poz Hermogenes
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: NC+ i internet od Play, Prima aprilis ;) ??

Post autor: matek451 »

Panowie to norma dotycząca wszystkich operatorów telefonicznych, TV sat , banków i co tam jeszcze. Ludzie w Polsce w 95% nie czytają regulaminów, umów a jak już przeczytają to i tak nic nie rozumieją. Jeszcze się nie nauczyli ze sprzedawca to nie dobry wujek a bezwzględny , rozliczany z wyników sprzedaży pracownik korporacji. W biznesie nie ma litości i sentymentów, tu nikt nie da nic za darmo. Dlatego trzeba się wciąż uczyć i być na bieżąco z ofertami a gadki konsultantów kwitować śmiechem. Niestety ale przeciętny Kowalski jest za leniwy więc płaci.
ODPOWIEDZ