Internet mobilny na kartę

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
laker
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2005-12-28, 20:48

Internet mobilny na kartę

Post autor: laker »

Interesuje mnie oferta internetu mobilnego na kartę, bo nie chce się pakować w umowy. Czy jest jakaś oferta by wykupić ileś tam GB i mieć je aż je zużyję, a nie do upływu iluś tam dni, albo jak najdłużej ? Zużyję pakiet to dokupuję następny. Potrzebuję internetu zastępczego, do nawigacji, ewentualnie do połączenia ze światem kiedy gdzieś wyjadę i nie będzie wifi. Dlatego nie zależy mi na jakiś wielkich pakietach ani super szybkościach. Myślałem o Aero, bo chyba najbardziej by mi odpowiadało, ale mają pozwolenie do końca roku i tego się obawiam co potem.
Wszystkie oferty idą w wielkość pakietu albo szybkość transmisji a żadna w długość oferty.
Poleci coś ktoś ?
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Internet mobilny na kartę

Post autor: ja.michal »

Orange Free na kartę + SMS wydłużający ważność konta o rok. Razem z ważnością konta powinien przedłużyć się bonus za internet. Tylko trzeba doładować i wysłać SMSa odpowiednio. O ile dobrze pamiętam doładowanie np. za 5 zł > SMS RWK > doładowanie z docelowym bonusem.

Inna opcja to Virgin Mobile i Freemium. Co miesiąc, za darmo 300 MB, 30 minut i 30 SMSów. Każde odnowienie pakietu (automatyczne przez 6 miesięcy, potem trzeba uruchomić pakiet ponownie) przedłuża ważność konta o rok. W razie potrzeby można dokupić jakiś większy pakiet w danym cyklu rozliczeniowym.
Piotrek24
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 434
Rejestracja: 2013-04-28, 18:48
Lokalizacja: OGL

Re: Internet mobilny na kartę

Post autor: Piotrek24 »

Jeśli chodzi o czas to gotowe startery z nabitym transferem i roczną wartością konta z portalu aukcyjnego są dobrym rozwiązaniem.
laker
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2005-12-28, 20:48

Re: Internet mobilny na kartę

Post autor: laker »

Swoja drogą ciekawe na jakiej zasadzie to działa, że te startery są ważne rok i mają takie wysokie pakiety.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Internet mobilny na kartę

Post autor: ja.michal »

Które? Orange?
laker
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2005-12-28, 20:48

Re: Internet mobilny na kartę

Post autor: laker »

Bardziej Plus mnie interesuje, ale gdzie tu jest haczyk ? Na czym to polega ? Chodzi mi o te nabite na aukcjach.
Piotrek24
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 434
Rejestracja: 2013-04-28, 18:48
Lokalizacja: OGL

Re: Internet mobilny na kartę

Post autor: Piotrek24 »

Nabity transfer a potem wydanie pieniędzy z konta na różne rzeczy itp.
laker
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2005-12-28, 20:48

Re: Internet mobilny na kartę

Post autor: laker »

Chodzi mi o to czy to nie jest jakieś oszustwo. Bo to wychodzi jakieś 2 zeta za 1 GB bez limitu czasowego i konieczności doładowywania konta.
Awatar użytkownika
overtrash
Stały użytkownik forum
Posty: 126
Rejestracja: 2015-01-15, 12:28

Re: Internet mobilny na kartę

Post autor: overtrash »

Jeśli jesteś w zasięgu P4 to polecam http://www.darmowy-starter.pl/. :) Jest tam bardzo fajna promocja odnośnie LTE, ale uwaga z karty robi się swoista skarbonka, którą możesz np. wykorzystać na sms premium itp. Regulamin:http://tiny.pl/gr7vj.
AVM FRITZ!Box 6890 LTE + nju.
etanercept
Użytkownik forum
Posty: 39
Rejestracja: 2016-02-05, 17:28

Re: Internet mobilny na kartę

Post autor: etanercept »

Na tym starterze nie będzie działać, do tego potrzebny jest starter za 9 zł.
Awatar użytkownika
overtrash
Stały użytkownik forum
Posty: 126
Rejestracja: 2015-01-15, 12:28

Re: Internet mobilny na kartę

Post autor: overtrash »

etanercept pisze:Na tym starterze nie będzie działać, do tego potrzebny jest starter za 9 zł.
Takowe to już chyba na alledrogo, ja swojego czasu kupiłem 1gen 50zł/150dni za 30zł. Teraz pewnie też osiągalne... ;)
AVM FRITZ!Box 6890 LTE + nju.
Maximus Magnus
Stały użytkownik forum
Posty: 139
Rejestracja: 2010-01-21, 07:04
Lokalizacja: Walhala

Re: Internet mobilny na kartę

Post autor: Maximus Magnus »

Witam. Może ktoś już korzystał z takiej opcji internetu na kartę? Oferta w T-Mobile / Heyah. Sprzedawane są karty na znanym portalu aukcyjnym All.....o w cenie ok. 5 zł., a po aktywacji po zakupie przed wysyłką przez sprzedającego na karcie ma być ok. 21 GB internetu na 130 dni. Z opisu wynika, że aktywowane jest kilka pakietów, które w sumie dają 21 GB na 130 dni lub 11 GB na 30 dni. Czy ktoś już miał taka kartę? Może jakaś podpowiedź czy są to jakieś specjalne startery czy uruchamiane kodami expresowymi pakiety można samemu uruchamiać na kupionym zwykłym starterze T-Mobile / Heyah? Pozdrawiam. :)
Piotrek24
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 434
Rejestracja: 2013-04-28, 18:48
Lokalizacja: OGL

Re: Internet mobilny na kartę

Post autor: Piotrek24 »

Pewnie, że korzystałem. Te pakiety sam możesz sobie odpalić kodami ekspresowymi, to żaden specjalny starter. Tylko musisz pamiętać o tym, że taki świeży starter trzeba doładować np. Kwotą 5 zł i wtedy możesz odpalić pakiety. Generalnie dużo zabawy z tym jest. Lepiej już kupić sobie karte z nabitym transferem i spokój. A i pamiętaj, że te 21 GB nie masz w całości na te niby 130 dni, tylko w częściach np. 1 GB+2GB... Itp.
Maximus Magnus
Stały użytkownik forum
Posty: 139
Rejestracja: 2010-01-21, 07:04
Lokalizacja: Walhala

Re: Internet mobilny na kartę

Post autor: Maximus Magnus »

Dzięki wielkie. Czy mógłbyś podpowiedzieć czy to może być zwykły starter T-Mobile za 5 zł.? Czy jakiś do internetu? Jaka taryfa? Jakimi kodami uruchamia się te pakiety i ile mają GB? Pewnie działają na 30 dni? Czy wystarczy raz doładować kartę czy co 30 dni min. za 5 zł.? Z góry dzięki za info. Pozdrawiam.
Piotrek24
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 434
Rejestracja: 2013-04-28, 18:48
Lokalizacja: OGL

Re: Internet mobilny na kartę

Post autor: Piotrek24 »

T- Mobile starter zwykły, nie dedykowanej do oferty internetowej, ale żeby był z obsługą LTE już najlepiej. Taryfę możesz sobie zmienić na pożądaną potem. Jeśli chodzi o Heyah to najlepiej startery z ofertą Smart od razu. Wystarczy Ci raz doładować kartę np. za 5 zł, potem każdy odpalany pakiet ustawi Ci ważność konta na 30 dni lub 5 dni zależy jaki odpalisz. Jeśli chodzi o kody na odpalenie to poszukaj w regulaminach na stronie Heyah i T- Mobile tam wszystko jest np. https://www.heyah.pl/regulaminy/na-kart ... f165741f55
Wpisz też pożądaną frazę w Google a wyskoczy Ci mnóstwo tematów co jak zrobić itp. :)
ODPOWIEDZ