Lte domowy T-mobile

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
rafter
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2016-05-04, 19:15

Re: Lte domowy T-mobile

Post autor: rafter »

ja.michal pisze:Sygnał elegancki. :ok: Tylko ten ping jakiś taki wysoki. :niepewny:
Poprawiłem konfiguracje w istniejącej sieci, B315 robi tylko za modem resztą opiekuje się aktualnie Asus DSL-AC68u pozostałość po neo i ma trochę do ogarnięcia.
Poprawił się wyraźnie ping to chyba max :hurra:
Obrazek
Obrazek

Wczoraj test na szybko sprawdzenie czy działa.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Lte domowy T-mobile

Post autor: ja.michal »

:ok:
Krak09
Stały użytkownik forum
Posty: 60
Rejestracja: 2015-07-14, 20:22
Lokalizacja: Krakow

Re: Lte domowy T-mobile

Post autor: Krak09 »

W B315 od T-Mobile jest możliwość wysyłania kodów USSD, korzystania z VoIP oraz działa serwer Samba (udostepnianie drukarek itp.)?
rafter
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2016-05-04, 19:15

Re: Lte domowy T-mobile

Post autor: rafter »

Krak09 pisze:W B315 od T-Mobile jest możliwość wysyłania kodów USSD, korzystania z VoIP oraz działa serwer Samba (udostepnianie drukarek itp.)?
B315 od T_Mobile ma tylko gniazda lan i do podłączenia anten zewnętrznych :kwasny: jest maksymalnie obcięty w funkcjach od zwykłego B315 czy od innych operatorów. SMS można wysyłać to pewnie kody też.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte domowy T-mobile

Post autor: matek451 »

Nikt rozsądny nie weźmie tego wykastrowanego sprzętu od tego oszczędzającego na wszystkim niemieckiego operatora. Podobnie jak z ofertą, po co pakować się do tego operatora skoro mający taki sam jeśli nie lepszy zasięg Orange oferuje lepsze oferty a sprzęt jest w pełni funkcjonalny i taniej. Dla mnie, jedyna rola dla T-mobile to świadczenie usług roamingowych dla Play. Ilość klientów uciekających od nich tylko to potwierdza.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte domowy T-mobile

Post autor: onken »

To zes pojechal... ;) a serio to akurat T-mobile ma lepszy nolimit na firme niz Orange
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte domowy T-mobile

Post autor: matek451 »

Póki jest zapis jak w pkt. 1.8 tego Regulaminu http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 011597.pdf to ten no limit jest trudny do określenia, brak jakichkolwiek gwarancji że pobierzesz nawet te 500GB+60GB poza strefą jak w internecie biurowym od Orange. Tu przynajmniej regulamin jest jasny i nie jesteś uzależniony od dobrej woli operatora. A sprzęt oferowany w Polsce przez różowego to jakaś kpina z użytkowników, wystarczy porównać z tymi oferowanymi w Niemczech choć i tam oferują routery Huawei wykastrowane nie tylko z VoIP ale nawet USB i WAN. Typowa niemiecka oszczędność. Dlatego nie mam krzty zaufania do takiego operatora i z dużą rezerwą podchodzę do ich ofert i zapisów w ich Regulaminach, zresztą najmniej czytelnych i zrozumiałych dla przeciętnego użytkownika
rafter
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2016-05-04, 19:15

Re: Lte domowy T-mobile

Post autor: rafter »

Na firmę nie miałem możliwość, posiadam również abonament telef od różowego po negocjacjach zjechali za lte bez limitu na 59.99 tyle samo co u pomarańczowego za 150+60GB, nie wiem jaki upust dają po negocjacjach. Co do zasięgu to po połączeniu się maja taki sam, co do sprzętu to zależało mi samym modemie może po wykastrowaniu go będzie chodził bezproblemowo.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte domowy T-mobile

Post autor: matek451 »

U pomarańczowego można uzyskać kody -20% za abonament 59,90 czyli jeszcze taniej a na start 4 m-ce za free. Oferta 150+60GB( z pełną prędkością, potem 1Mb/s) i druga karta SIM, szczęśliwe godziny poza limitem 0-8 za darmo. No i sprzęt B315 z Lenovo TAB2A8 za 149 zł lub MF283+ z TAB2A10 za 249 zł. No i B315 w pełnej wersji a nie ta wydmuszka z T-Mobile. W T-Mobile za 79,90 ten niby no-limit Więc co tu porównywać, ? Bądźmy poważni , nikt kto umie liczyć nie weźmie tej różowej oferty z Regulaminem http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 010850.pdf i punktem 1.6
Krak09
Stały użytkownik forum
Posty: 60
Rejestracja: 2015-07-14, 20:22
Lokalizacja: Krakow

Re: Lte domowy T-mobile

Post autor: Krak09 »

Możesz dać zrzut ekranu głównego dla tego routera, rozumiem że nie ma też złącza USB?
rafter
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2016-05-04, 19:15

Re: Lte domowy T-mobile

Post autor: rafter »

Krak09 pisze:Możesz dać zrzut ekranu głównego dla tego routera, rozumiem że nie ma też złącza USB?
głowny.png
ustawienia.png
tyl2.png
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Lte domowy T-mobile

Post autor: wojteks »

Każda następna dyskusja o RBM i podobnych prowadzona przez bart700, jarek7714 i innych zostanie skasowana i polecą kolejne ostrzeżenia do zablokowania kont na forum włącznie.
Nie pomagam na PW!
Caporeira
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2014-11-11, 20:03
Lokalizacja: Internet

Re: Lte domowy T-mobile

Post autor: Caporeira »

Panowie, mam ten sam router z T-Mobile, ale nie z polskiej dystrybucji.
Oprogramowanie to porażka, nawet nie listy podłączonych urządzeń po LANie ani nie można ustawić na sztywno IP w DHCP (czy że jest to gdzieś ukryte).

Czy jest tutaj np DMZ abym mógł wszystko przekierować na własny router i na nim wszystko skonfigurować ?
jjacks
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2016-11-30, 01:35

Re: Lte domowy T-mobile

Post autor: jjacks »

Właśnie nie ma DMZ i to jest spore ograniczenie bo jako modem LTE działa OK i działa z nim LTEwatch. Miałem zamiar podłączyć za nim router z openwrt ale bez DMZ niewiele to da
ODPOWIEDZ