Przedłużenie umowy Play

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
casual
Użytkownik forum
Posty: 26
Rejestracja: 2014-06-19, 16:26
Lokalizacja: Warszawa

Przedłużenie umowy Play

Post autor: casual »

Kończy mi się umowa w Play, obecnie mam 50 Gb za 29.99mc. Jeżeli chodzi o prędkość, stabilność to nie mam nic Playowi do zarzucenia, mieszkam w małej podwarszawskiej miejscowości, dosyć blisko BTS. Nie musi to być Play, musi być abonament ponieważ pracuję zagranicą, więc wszystko ogarnia żona a wiadomo abonament najłatwiej opłacić. Oferta przedłużeniowa którą znalazłem przez internet to no-limit za 49.90. W Polsce będę za dwa tygodnie na urlopie i chciałbym to załatwić. Czy obecnie są na rynku lepsze oferty, może ktoś doradzić?.

Modem, router mam swój, więc tylko sim, umowa na 24 mc, pierwsze chyba trzy 29.90, później 49.90.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6445
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Przedłużenie umowy Play

Post autor: onken »

Na karte w Play masz no limit za 45 zl :-) i bonus danych po doladowaniach.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
casual
Użytkownik forum
Posty: 26
Rejestracja: 2014-06-19, 16:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy Play

Post autor: casual »

Nie chcę karty, jak napisałem pracuję za granicą, jestem w domu może 3 miesiące w ciągu roku. Potrzebuję abonament, ponieważ nie chcę obarczać żony jakimiś dodatkowymi głupotami. Mam po prostu dwa tygodnie podczas urlopu na podpisanie nowej umowy. Jeżeli nie ma żadnej innej ciekawej oferty, to zostanę przy tym co proponuje Play online.
casual
Użytkownik forum
Posty: 26
Rejestracja: 2014-06-19, 16:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy Play

Post autor: casual »

Więc tak, urlop powoli się kończy. Play zmieniłem na Orange: Lte Domowy za 59mc, 150GB+60GB, do tego tablet Lenowo i router ZTE za 99zł , po małych problemach udało się ustawić strefę domową, po większych problemach udało się uruchomić drugą kartę w tablecie. Router ZTE spiąłem razem z TP-Link TD-W8970. Pod Wi-Fi podłączony jest Xbox, Ps3, laptop i telewizor. Na Tp-Linku średnie prędkości mam takie: http://www.speedtest.net/my-result/5504685108 . ZTE pozwalał tylko na maksymalny download 30mb/s. Brak anteny zewnętrznej, na obecną chwilę nie mogę narzekać na stabilność i prędkość połączeń. Według ZTE siła sygnału waha się między -57dBb do -63dBm.

Jest to moje pierwsze spotkanie z Orange więc czy ktoś bardziej zorientowany mógłby napisać, jakie ewentualne problemy jeżeli chodzi o internet, etc... mogę napotkać. Oprócz konsultantów bo to już przerobiłem :-)
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: Przedłużenie umowy Play

Post autor: jarek7714 »

casual pisze: Jest to moje pierwsze spotkanie z Orange więc czy ktoś bardziej zorientowany mógłby napisać, jakie ewentualne problemy jeżeli chodzi o internet, etc... mogę napotkać. Oprócz konsultantów bo to już przerobiłem :-)
Od marca korzystam z oferty internetu domowego LTE 2&1 z rabatem 20% i również poza wyznaczeniem strefy na starcie do dziś 0 problemów, zakupiony sprzęt dotarł bez SIM-LOCK, od ponad 1,5 roku jestem również abonentem oferty voice i do dziś żadnej reklamacji. Co do internetu na abonament w Play się jej nie bierze , chyba że chce się być sponsorem darmowego LTE w RBM (100GB/m-c za free). ;)
jareq
Awatar użytkownika
ksx4system
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 173
Rejestracja: 2008-03-18, 12:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy Play

Post autor: ksx4system »

jarek7714 pisze:chyba że chce się być sponsorem darmowego LTE w RBM (100GB/m-c za free). ;)
albo oferty zachęcającej do rejestracji (tak samo zachęcająca dla użytkownika i nierentowna dla operatora)
http://ksx4system.net ### proszę zainstalować FreeBSD ### 100 postów = 25/04/2018
net w kieszeni: OnePlus 8 12/256 5G (Orange)
net w domu: w końcu gigabit po kabelku :]
ODPOWIEDZ