Darmowe LTE w RMB powoli znika.

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ccpiotr
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2016-12-15, 17:09

Re: Darmowe LTE w RMB powoli znika.

Post autor: ccpiotr »

Bardzo serdecznie dziękuję za szybką odpowiedź.
Dodam, że między czasie byłem w salonie Play na Pl.Konstytucji w Warszawie i chciałem przenieść numer z Play ( "internet na kartę" za 9zl) do RBM (za 5zł ) i dowiedziałem się, że nie można dokonać takiej operacji, ponieważ nie można przenieść numeru z karty internetowej na kartę głosową jaką jest RBM, bo RBM nie ma kart typowo internetowych.

Kupiłem za to starter RBM za 5zł w tym salonie, gdzie powiedziano, że ta kartaw ramach rejestracji ma Rok Ważności Konta i 100zł i 10GB na 30 dni Zdziwiłem się na ten RWK ale wyjaśniono mi, że nie wszystkie karty mają ten RWK ale akurat ta ma..

Poczekam teraz godzinę, wyślę ten kod aby aktywować bonus, jutro wyślę kod żeby zmienić na taryfę na RBM5 I ZOBACZYMY.

NIEZŁY CHAOS..
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Darmowe LTE w RMB powoli znika.

Post autor: dzejk »

tak jak pisałem wyżej - kupiłeś starter z taryfą energy, gdzie jest rwk, brak dil i możliwości zmiany na rbm5. Możesz co najwyżej kombinować z przejściem do faktu i potem powrót do rbm5, ale rwk nie będzie, tylko dil.
DIL z RWK w RBM5 jest TYLKO przy zmianie operatora z zewnętrznej sieci - orange, plus, t-mobile.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Darmowe LTE w RMB powoli znika.

Post autor: matek451 »

I będziesz sobie czekał i czekał i czekał. Widać ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem a idealnym źródłem wiedzy i wyrocznią są dla ciebie konsultanci z salonów Play. Życzę powodzenia, kupiłeś do niczego ci niepotrzebny starter za 5 zł z taryfa RBM Energy 5, na którym nie ma DIL i z którego nie przejdziesz na taryfę RBM 5 na Kartę , gdzie DIL działa. Naprawdę tak trudno zrozumieć, że jedyna opcja na RWK na taryfie RBM na Kartę 5 to przejście z oferty głosowej innego operatora? Po co te wycieczki i konsultacje w salonach Play skoro tutaj wszystko wyjaśniono setki razy ? Sam pisałem w ciągu pół roku na ten temat wiele razy.Wystarczy przeczytać i wypełnić krok po kroku, a kluczowe jest znalezienie salonu Play z czystymi starterami RBM 7MNP i kumatego konsultanta co wcale nie jest łatwe. Taka możliwośc jeszcze 5 dni ale zawsze sąstartery RBM za 9 zł z puszką i taryfa RBM na Kartę 5 z DIL bez RWK.
ODPOWIEDZ