Prepaid z internetem - długa ważność i możliwość przekierowania.

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
fazi2
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2012-01-12, 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Prepaid z internetem - długa ważność i możliwość przekierowania.

Post autor: fazi2 »

Witam

potrzebuję do tabletu kartę z internetem (25-40GB) która będzie ważna minimum rok (bez żadnych doładowań w między czasie) i będzie można rozmowy z tego numeru przekierować na inny numer.
Na allegro są oferty z kartami sim i już doładowanym internetem (ponad 30GB ważne rok) i były by idealne problem w tym że są chyba głównie w orange i plusie a Ci operatorzy w ofertach na kartę nie umożliwiają przekierowania ich na inny numer.

Pytanie czy mam rację a jeśli tak to co innego ciekawego było by na takie potrzeby ?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MobNotHeavyUser
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2015-07-01, 09:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Prepaid z internetem - długa ważność i możliwość przekierowania.

Post autor: MobNotHeavyUser »

W Play jest starter 50zł z rokiem ważności konta. Dostajesz co miesiąc 1GB, a za doładowanie dostajesz przykładowo: 100zł -- 25,23GB, 125zł -- 34,04GB. Wszystkie bonusy kumulują się i też są ważne rok. Nie wiem, jak wygląda kwestia przekierowań połączeń, nie próbowałem tego.
Huawei E5186s-22a + Sorensen 17dB MIMO 1800MHz| RBM5
Kamil1987
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 173
Rejestracja: 2016-06-01, 18:36

Re: Prepaid z internetem - długa ważność i możliwość przekierowania.

Post autor: Kamil1987 »

Orange Free na Karte 36gb za free po doladowaniu 100zl potem robisz rwk i tyle. potem 100gb/100dni/100zl i wychodzi ci 36gb na rok i 100 gb na 100 dni. Albo mozesz tez kupic albo wziac za darmo 5 starterow plus, rejestrowac co miesiac 50gb i play startery 10gb lub 100gb ale to w zasiegu play
fazi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2009-10-27, 00:00
Lokalizacja: Polska

Re: Prepaid z internetem - długa ważność i możliwość przekierowania.

Post autor: fazi »

Tak tylko pytałem jeszcze o możliwość przekierowania a wydaję mi się że w orange i plusie w opcji na kartę nie można zrobić przekieroiwania połączeń na inny numer - tylko właśnie nie wiem czy tak jest na pewno ?
A play ma słaby internet w miejscach w których jestem.
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: Prepaid z internetem - długa ważność i możliwość przekierowania.

Post autor: jarek7714 »

fazi pisze:Tak tylko pytałem jeszcze o możliwość przekierowania a wydaję mi się że w orange i plusie w opcji na kartę nie można zrobić przekieroiwania połączeń na inny numer - tylko właśnie nie wiem czy tak jest na pewno ?
A play ma słaby internet w miejscach w których jestem.
Usługi w prepaid są mocno ograniczone i przekierowania nie działają-sprawdzone na Play/Plus, ba nawet nie działają połączenia oczekujące i konferencje.
jareq
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6443
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Prepaid z internetem - długa ważność i możliwość przekierowania.

Post autor: onken »

Masz na mysli prepaid internet ? W glosowym oczekujace dziala bardzo dobrze

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: Prepaid z internetem - długa ważność i możliwość przekierowania.

Post autor: jarek7714 »

onken pisze:Masz na mysli prepaid internet ? W glosowym oczekujace dziala bardzo dobrze
Właśnie miałem przed przejściem 1,5 temu do Orange prepaid Plus głosowy i oczekujące nie działały, ani konferencje (podobnie w Play)-chyba że jakimiś kodami trzeba uaktywniać tą usługę? W Virgin niby działają, ale to też nie jest tak jak w abonamencie (nie jest utrzymywane połączenie).
jareq
ODPOWIEDZ