Orange Biurowy LTE 500GB - ciekawostka z limitem

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Orange Biurowy LTE 500GB - ciekawostka z limitem

Post autor: wojteks »

adziu82 pisze: a miasteczka są nawet po 2-3 tyś mieszkańców i cisza w eterze.
Taki model biznesowy Play przyjął, nigdy nie nastawiał się na pokrycie 100% własnym zasięgiem stąd w taryfach głosowych roaming krajowy a internet przecież nie każdy musi mieć od Play, jest kilku innych dużych dostawców mobilnego internetu. Więc nie wiem po co te żale że tu czy tam nie ma lub ma słaby zasięg. Co do RBM, chce rozdawać LTE za darmo (no nie całkiem bo na koncie musi być kasa) to rozdaje widoczne jakoś się opłaca.
Nie pomagam na PW!
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: Orange Biurowy LTE 500GB - ciekawostka z limitem

Post autor: adziu82 »

@wojteks, ja nie mam żalu, po prostu stwierdzam fakt. Sam korzystam z RBME i nie płaczę, używam T-Mobile, internet w dzień 2-3 Mb/s w nocy 5-6 Mb/s, rozmowy głosowe dobre.
A internet domowy właśnie z Orange, ta sama oferta tylko dla indywidualnych. Nie ma Play-a u mnie, nawet się nie zastanawiam nad internet od nich.
RAW
Awatar użytkownika
MarcinNS
Stały użytkownik forum
Posty: 90
Rejestracja: 2015-12-06, 20:38

Re: Orange Biurowy LTE 500GB - ciekawostka z limitem

Post autor: MarcinNS »

onken pisze:Przygladnij sie dokladnie umowie, oplata wzrasta po przekroczeniu okresu lojalnowciowego, kilku konsultantow mi to potwierdzalo
Hmm, przejrzałem i w sumie niczego takiego nie znalazłem no chyba że to miałoby wynikać z braku upustów(ulgi).
Zresztą już teraz są lepsze oferty a co dopiero jak będzie mi się kończyła umowa.
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: Orange Biurowy LTE 500GB - ciekawostka z limitem

Post autor: jarek7714 »

MarcinNS pisze: Zresztą już teraz są lepsze oferty a co dopiero jak będzie mi się kończyła umowa.
Tj. kres "dobrych" ofert (w Orange ze sprzętem nie ma już od dłuższego czasu upustów na całą umowę dla nowych abonentów, Play podwyższa ceny w prepaid...). Taniej już nie będzie (w Plusie "no-limit" w abonamencie z DUK można mieć już od 20zł/m-c). Są pewne koszty stałe, których się nie da przeskoczyć (wystarczy spojrzeć na voice- ceny praktycznie od 2 lat nie drgnęły, mimo bogatszych pakietów data mają raczej tendencje wzrostową).
jareq
Awatar użytkownika
MarcinNS
Stały użytkownik forum
Posty: 90
Rejestracja: 2015-12-06, 20:38

Re: Orange Biurowy LTE 500GB - ciekawostka z limitem

Post autor: MarcinNS »

Jak dla mnie plan Biurowy jest lepszy od Maksymalnego. 20zł netto mniej a pakiet danych wystarczający.
Uważam że za jakieś 1,5 roku na pewno będzie lepsza oferta. Trudno mi uwierzyć że po 2 latach przedłużając umowę już podpisaną gdzie kwota jest wpisana w umowie operator naliczy dodatkową opłatę.
"w Orange ze sprzętem nie ma już od dłuższego czasu upustów na całą umowę dla nowych abonentów,"
Nie wiem czy dobrze się zrozumieliśmy. Jest ok 55zł netto na 24 miesiące tj całą umowę. Upust czy nie upust jest 55 zł :)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Orange Biurowy LTE 500GB - ciekawostka z limitem

Post autor: onken »

55.99 jedtvpo upuscie, na fakturze lub w regulaminie widac dokladnie jaka jest kwota bazowa, w maksymalnym jest jeszcze wieksza roznica, chyba tylko orangecma taka polityke :/ nawet plus w happy days mam 59.99 i 100 GB nawet po dwoch latach

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: Orange Biurowy LTE 500GB - ciekawostka z limitem

Post autor: jarek7714 »

MarcinNS pisze: Uważam że za jakieś 1,5 roku na pewno będzie lepsza oferta. Trudno mi uwierzyć że po 2 latach przedłużając umowę już podpisaną gdzie kwota jest wpisana w umowie operator naliczy dodatkową opłatę.

Nie wiem czy dobrze się zrozumieliśmy. Jest ok 55zł netto na 24 miesiące tj całą umowę. Upust czy nie upust jest 55 zł :)
Ja porównuję bieżącą ofertą, taniej nie będzie (chyba że na firmę w pakiecie z jakąś inną usługą), natomiast mogą rosnąc pakiety danych (w trakcie przybywania stacji działających w LTE2600). Zrozumiałe że jak ktoś w tej chwili ma wyższy abonament, to raczej nie prawdopodobne aby po upływie aneksu płacił więcej (chyba że przyśnie ;) ).
jareq
diego93z
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2015-02-13, 19:10
Lokalizacja: Kalisz

Re: Orange Biurowy LTE 500GB - ciekawostka z limitem

Post autor: diego93z »

3 strony i tylko JEDEN post związany z tym co napisałem.... heh
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: Orange Biurowy LTE 500GB - ciekawostka z limitem

Post autor: jarek7714 »

diego93z pisze:3 strony i tylko JEDEN post związany z tym co napisałem.... heh
Złóż reklamację na piśmie: że zapłaciłeś za wsparcie i masz niezgodne z umową... :facepalm: P.S Danych 500GB/m-c zużywa bardzo mało użytkowników aby ci to sprawdzić, potwierdzić i nie mają obowiązku opisania tego na forum.
jareq
diego93z
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2015-02-13, 19:10
Lokalizacja: Kalisz

Re: Orange Biurowy LTE 500GB - ciekawostka z limitem

Post autor: diego93z »

jarek7714 pisze:
diego93z pisze:3 strony i tylko JEDEN post związany z tym co napisałem.... heh
Złóż reklamację na piśmie: że zapłaciłeś za wsparcie i masz niezgodne z umową... :facepalm: P.S Danych 500GB/m-c zużywa bardzo mało użytkowników aby ci to sprawdzić, potwierdzić i nie mają obowiązku opisania tego na forum.
Kolego, napisałem to jako ciekawostkę i informację dla innych, i z racji faktu tematu, dobrym zwyczajem jest pisać na forum w tym samym temacie o rzeczach z tym związanych. Robi się chaos w przeciwnym razie. Mam tutaj tylko na myśli dobro wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają to forum by było jak najbardziej użyteczne. :ok:
Myślałem, że coś przy okazji się ciekawego dowiem... A to, że ktoś nie ma w temacie nic do powiedzenia to chyba nie upoważnia go do pisania jaki zasięg ma play w temacie Orange firmowy LTE i limity?
To było pytanie retoryczne. Koniec off-topu :cfaniak:
ODPOWIEDZ