play internet na kartę zmiana taryfy

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
st128
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 236
Rejestracja: 2012-03-30, 12:09
Lokalizacja: Mazowieckie

play internet na kartę zmiana taryfy

Post autor: st128 »

Witajcie, kupiłem z 3 tygodnie temu starter play internt na karte 19zł i odrazu go zarejestrowałem, nie doładowywałem go,nastepnie lekkomyślnie skuszony nową ofertą zmieniłem taryfe na:"Internet na Kartę 50 zł"zmiana się powiodła...tylko ze potem doczytałem na forum playa ze strace bonus za rejestracje czyli 100gb i rok waznosci konta, natychmiast wszedłem w play24 i patrze pakiet jest... nowa taryfa też"Internet na Kartę 50 zł"...włączyłem bonus(rok waznosci konta i 100gb) przedlużyło mi o rok waznosc konta oraz dostałem 100gb na 30 dni, pytanie o co tu chodzi play twierdzi ze powinienem starcic ten pakiet w nowej taryfie tym czasem on działa.. powinienem sie obawiac ze mi go wyłączą z 'nienacka"?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6439
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: play internet na kartę zmiana taryfy

Post autor: onken »

Za 30 dni stracisz te 100 GB

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
st128
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 236
Rejestracja: 2012-03-30, 12:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: play internet na kartę zmiana taryfy

Post autor: st128 »

to wiem, ale chodzi o to ze w nowej taryfie w ogole nie powinno tego bonusa byc po zmianie ze starej taryfy, bonus za rejestracje 100 gb i roczna waznosc konta (przeciez rejestrowalem starą taryfe) po zmianie powinienem stracic ten bonus w całosci, cos im sie pomylilo w systemie ? chyba ze ja nie rozumiem prawidłowo ich regulaminu.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6439
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: play internet na kartę zmiana taryfy

Post autor: onken »

Nie, bonus zawsze zostaje, moze nie celowo ale tak jest. Tzn nie tyle zostaje co mozesz go ponownie aktywowac.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
st128
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 236
Rejestracja: 2012-03-30, 12:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: play internet na kartę zmiana taryfy

Post autor: st128 »

ok, dziekuje.
ODPOWIEDZ