Przenosiny z Orange na RMB

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
OFFO
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2016-08-19, 12:43

Przenosiny z Orange na RMB

Post autor: OFFO »

Witam

chciałbym sie dowiedzieć jak to wygląda dokładnie to przenoszenie sie do RBM z orange
i chciałbym sie upewnic czy dobrze mysle i czegos nie pomijam
a wiec czy wyglada to tak czy cos pomijam ważnego ? Ide do punktu orange rejestruje numer z tym numerem ide do play tam mowie że numer z orange chce przenieść do RBM (tyle wiem) ale czy to ma byc jakis specjalne oferta rmb ?(cos piszecie o rmb5-co to ? a i piszecie ze musza miec czyste startery moga miec jakis inne ?) i dalej nie wiem co robic wiem że prosze o wiele ale czy ktos mógłby napisac co mam robic dalej lub co wczesniej robie zle (pomijam?)

http://allegro.pl/red-bull-mobile-inter ... 71733.html
a może lepiej kupic to up ?
grazia1963
Stały użytkownik forum
Posty: 105
Rejestracja: 2016-08-06, 12:08

Re: Przenosiny z Orange na RMB

Post autor: grazia1963 »

Kupujesz starter głosowy Orange, rejestrujesz go w salonie Orange. Czekasz 1-2 dni, idziesz do salonu Play, który dysponuje starterami RBM na kartę. W wielu salonach Play go nie mają, warto zapytać na Forum Play o jego dostępność w salonach w twojej okolicy. W salonie Play przenosisz numer z Orange do RBM, na karcie zostanie aktywowana taryfa RBM7MNP. Na tej taryfie nie działa usługa Darmowy Internet LTe. po rejestracji w RBM karta będzie aktywna w ciągu 24-48 godzin. Tworzysz dla niej konto na Play24, tam też aktywujesz bonus za rejestrację. Otrzymasz na niej Rok Ważności Konta. Kolejny krok to migracja na taryfę RBM na kartę 5 gdzie można uruchomić DIL. Niestety ale od wczoraj opcja zmiany taryfy na Play24 nie działa. Dlatego migrację z RBM7MNP robisz kodem*163# i wybierasz taryfę RBM na kartę 5, tylko czasami nie na RBM Energy . teraz w RBM na kartę 5 doładowujesz za 30 zł i uruchamiasz na Play24 usługę DIL. RWK przeniesie się z RBM 7MNP na taryfę RBM na kartę 5. I to wszystko.
OFFO
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2016-08-19, 12:43

Re: Przenosiny z Orange na RMB

Post autor: OFFO »

bardzo dokładnie wszystko opisane i teraz rozumiem dzieki wielkie o to mi chodziło

jeszcze raz dziękuje
ODPOWIEDZ