Czy w Plushu ograniczają prędkość LTE?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ygreko
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 338
Rejestracja: 2011-05-05, 06:14
Lokalizacja: Nadarzyn

Czy w Plushu ograniczają prędkość LTE?

Post autor: ygreko »

Wziąłem sobie starter Plusha do testowania połączeń telefonicznych, ale teraz zdecydowałem się potestować internet. Czy Plush ogranicza prędkość? Czy ten ich sławny system do priorytetyzowania klientów ogranicza mi prędkość aby dać ją komuś, kto płaci wyższy abonament? Nie wiem czy moje testy przepustowości w ogóle mają sens z taką kartą...
ygreko
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 338
Rejestracja: 2011-05-05, 06:14
Lokalizacja: Nadarzyn

Re: Czy w Plushu ograniczają prędkość LTE?

Post autor: ygreko »

Przełączyłem na 3G i mam 6mbps zamiast 1mbps w LTE... Chyba nie wezmę tego netu.

Tylko jeszcze jedno jest ciekawe: mam kartę CP w modemie przenośnym i w zdecydowanie gorszym miejscu mam 8mbps...
patryk7588
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 410
Rejestracja: 2012-07-15, 09:05

Re: Czy w Plushu ograniczają prędkość LTE?

Post autor: patryk7588 »

Korzystasz z pakietu 50GB za rejestrację numeru ?
ygreko
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 338
Rejestracja: 2011-05-05, 06:14
Lokalizacja: Nadarzyn

Re: Czy w Plushu ograniczają prędkość LTE?

Post autor: ygreko »

Tak, korzystam właśnie z tego. Wyjąłem darmowe LTE z RBM z modemu aby zastąpić go tą kartą i widzę różnicę w jakości...
patryk7588
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 410
Rejestracja: 2012-07-15, 09:05

Re: Czy w Plushu ograniczają prędkość LTE?

Post autor: patryk7588 »

Tym pakietem nie potestujesz sieci, ma jakiś bardzo niski priorytet, testowałem na stacji U900 Plusa z której aktualnie korzystam.
O ile na taryfie abonamentowej leciało ok 5 Mbps to na bonusowym pakiecie 50GB były problemy z buforowaniem radia internetowego.
ODPOWIEDZ