Play Internet na kartę - zmiana oferty a pakiety cykliczne

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MobNotHeavyUser
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2015-07-01, 09:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Play Internet na kartę - zmiana oferty a pakiety cykliczne

Post autor: MobNotHeavyUser »

Mam specjalny starter Play Internet na kartę z RWK i pakietem cyklicznym 1GB, przyznawanym przez 11 miesięcy.

Obrazek

Korzystałem z niego przez kilka miesięcy. RWK kończy się na nim na przełomie grudnia i stycznia. Wraz z nim pod koniec roku dostanę też ostatni pakiet 1GB. Za rejestrację numeru mogę uruchomić kolejny RWK jako bonus, ale niestety nie będą już przyznawane żadne pakiety danych co miesiąc. Zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym pomysłem zmienić ofertę, a dokładniej typ startera na Play Internet na kartę 9zł (jest taka możliwość w Play24). Z tego, co wiem, na tych starterach jest dostępny inny pakiet cykliczny - 250MB, przyznawany przez 12 miesięcy (w sumie 3GB przez rok). Nie jestem jednak pewny, czy zadziała on na moim "zużytym" starterze. Być może one uruchamiają się tylko na starterach za 9zł. Czy ktoś już może próbował to sprawdzić?

PS. Gdyby ktoś chciał zapytać, na co mi taki mizerny pakiet danych, od razu odpowiem - do przedłużania ważności bonusu 100GB za rejestrację.
Huawei E5186s-22a + Sorensen 17dB MIMO 1800MHz| RBM5
ODPOWIEDZ