Jaki internet mobilny? Okolice Skawiny/Jurczyce

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Rafal82
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2016-10-19, 10:35
Lokalizacja: Jurczyce

Jaki internet mobilny? Okolice Skawiny/Jurczyce

Post autor: Rafal82 »

Witam
Mieszkam w Jurczyce koło Skawiny. Chcialbym sie dowiedziec jaki internet mobilny zainstalowac czy tez wykupic ktory bedzie najlepiej dzialal u mnie w domu -czy Orange T-Mobile Plus Play czy moze jeszcze cos innego nadmieniam iz posiadam router Huawei B593 i antene zewnetrzna marki Dual LTE Sorensen 17dbi i jaki nadajnik mam wybrac zeby skierowac antene w sensowne miejsce? Dziekuje wszystkim.
szymek2000
Stały użytkownik forum
Posty: 79
Rejestracja: 2014-10-11, 09:42
Lokalizacja: kalisz

Re: Jaki internet mobilny? Okolice Skawiny/Jurczyce

Post autor: szymek2000 »

U jednego chodzi super Play a u drugiego T-mobile. U mnie mimo SSRI -51dB Play jak i Plus chodzi bardzo słabo gdyż sieć ma przeciążenie.
Nikt nie powie Tobie, Rafal82 wybierz tego czy tego i będzie super. Tylko testy, a zakup starterów prepaid pod testy to nie majątek. Inna opcja to podpisz na odległość z każdym opem a następnie rozwiąż umowę na zasadzie dyskwalifikacji. Z mojego doświadczenia, najmniej przeciążone są sieci takie jak Orange i T-mobile.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Jaki internet mobilny? Okolice Skawiny/Jurczyce

Post autor: dzejk »

Na początek antenę skieruj na Skawinę ul. Piłsudskiego http://beta.btsearch.pl/?dataSource=uke ... 16&zoom=13
Kup i zarejestruj skartery na kartę orange, play internet na kartę, plus i testuj. W tych pierwszych dwóch jest bonus 100GB za rejestrację, a w plusie 50GB - tu może też być konieczny sms do włączenia LTE.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki internet mobilny? Okolice Skawiny/Jurczyce

Post autor: matek451 »

Ewentualnie antena jeszcze na Leńce w przypadku Play, Orange. Sa tam BTS-y LTE1800Play i LTE1800Networks. w przypadku Plusa na wiele bym nie liczył. Infrastruktura Solorza na tym terenie kiepska. Ale testy pokażą. Masz sprzęt z LTE więc kluczowe jest działanie LTE w Play.
ODPOWIEDZ