Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: onken »

Darmowy Internet LTE

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: matek451 »

Sam mam taryfę Play Formuła 4.0 Unlimited gdzie mam za 19,50zł/m-c no limit rozmowy i SMS-y oraz 250MB a na wszelki wypadek jest na niej usługa nielimitowany internet LTE za 20 zł. Na razie nie korzystam bo jest usługa Darmowy internet LTE bez limitu na kartach Red Bull Mobile na kartę 5 a mam takich kart z Rok Ważności Konta kilka . Koszt minimum 100 GB to 0-5 zł/m-c, z pełna prędkością LTE, dostępną u mnie potem 2Mb/s.W praktyce można pobrać więcej na full, lejek 2Mb/s nie jest obligatoryjny. Kolego teraz rozumiesz? Wysil się trochę, moje posty są do bólu jasne i czytelne. Często inni dziwią się, że mi się chce pisać to samo po raz wtóry.
Spekulant
Użytkownik forum
Posty: 39
Rejestracja: 2016-08-15, 08:02

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: Spekulant »

matek451 pisze:Sam mam taryfę Play Formuła 4.0 Unlimited gdzie mam za 19,50zł/m-c no limit rozmowy i SMS-y oraz 250MB a na wszelki wypadek jest na niej usługa nielimitowany internet LTE za 20 zł. Na razie nie korzystam bo jest usługa Darmowy internet LTE bez limitu na kartach Red Bull Mobile na kartę 5 a mam takich kart z Rok Ważności Konta kilka . Koszt minimum 100 GB to 0-5 zł/m-c, z pełna prędkością LTE, dostępną u mnie potem 2Mb/s.W praktyce można pobrać więcej na full, lejek 2Mb/s nie jest obligatoryjny. Kolego teraz rozumiesz? Wysil się trochę, moje posty są do bólu jasne i czytelne. Często inni dziwią się, że mi się chce pisać to samo po raz wtóry.
Teraz jasne wszystko, thx :) Można aktualnie w playu migrować do tej taryfy co masz?

W tej taryfie masz darmowe rozmowy i smsy do wszystkich sieci?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: matek451 »

Nie, to stara taryfa, mam ją drugi raz po przedłużeniu. No limit do wszystkich za 19,50 oczywiście po złożeniu wypowiedzenia i negocjacjach z działem utrzymania Play. Celowo nie migrowałem na inna bo w tej mam zawsze możliwość włączenia tego LTE bez limitu za 20 zł. To na wypadek gdyby przestał działać DIL na RBM 5.Oby działał jak najdłużej, właśnie świętowałem 3 rocznicę z nim. Teraz już takich taryf głosowych nie ma dlatego jak się skończy ta Formuła 4.0 Unlimited na czas określony to nie zamierzam nic zmieniać.
kutan123
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2016-09-22, 19:33
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: kutan123 »

Ej kojarzycie tą promocje z Play`a ala internet za 9zł +rejestracja = 100GB miesiac i RWK ... z regulaminu w internecie wyczytałem, że można zarejestrować w ten sposób 10 numerów na siebie ... a dzisiaj znajomy był w salonie Playa i nie mógł zarejestrować "4tego startera" za 9zł bo baba się uparła, że można zarejestrować tylko 3 numery w tej "promocji".
Coś zmienili czy to jej "widzimisie" ?
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: dzejk »

Było 10, ale zmienili regulamin i od 20 października jest bonus tylko dla pierwszych 3 numerów.
http://promocje.play.pl/rejestracja/pdf ... 102016.pdf
kutan123
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2016-09-22, 19:33
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: kutan123 »

a jednak nie ma tak kolorowo ... w sumie i tak promocja była do 1szego Lutego ... ;)
Awatar użytkownika
shevchenko1987
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2016-07-06, 11:00
Lokalizacja: Warta

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: shevchenko1987 »

Panowie, a wiecie może jak wygląda sytuacja z limitem danych w tej nowej taryfie na kartę za 49 zł http://www.play.pl/uslugi/pik-miesiac-bez-limitu-gb/ ? W starej taryfie za 45 zł można było pobrać ok. 200-300 GB miesięcznie i nie wpadało się w lejek (2 Mb/s). A jak wygląda sytuacja w tej nowej taryfie? 100 GB i lejek 1 Mb/s? Czy też jak w poprzedniej można naginać regulamin? :)
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: robertnik »

W Play jest chaos... Tu piszę(ten sam nick) o lejku w RBM 5. Nie pobrałem 100GB, podobnie jak reszta tam piszących.
Lejek się skończył z nowym okresem rozliczeniowym, dla prepaidów to pierwszy każdego miesiąca, a zgłoszenie nadal ma status rozpatrywane.
Może to sporadyczne problemy, wielu ludzi tam nie pisze, za mało by próbować wyciągać jakąś prawidłowość, niemniej pokazuje idealnie że w Play nikt nic nie wie i pomocy znikąd.
Przemyślał bym ten abonament na rzecz prepaidów. Raz że taniej, a 2 jak coś nie działa to karta do kosza i następna.
JarekMk
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2011-03-26, 12:51
Lokalizacja: Malbork

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: JarekMk »

Działa jeszcze RBM?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: onken »

Dziala caly czas

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
JarekMk
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2011-03-26, 12:51
Lokalizacja: Malbork

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: JarekMk »

Modem mi łączy, dostaje IP ale nie działa Internet... Nawet ping nie widzie do 8.8.8.8
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: robertnik »

Zrestartuj komputer
JarekMk
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2011-03-26, 12:51
Lokalizacja: Malbork

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: JarekMk »

Nic nie daje. W routerze to samo.
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: robertnik »

A jak piszesz na forum? Może to padł DNS, sprawdź inny. Np opendns
208.67.222.222
208.67.220.220
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: krystianb »

robertnik pisze:A jak piszesz na forum? Może to padł DNS, sprawdź inny. Np opendns
208.67.222.222
208.67.220.220
Przy braku odpowiedzi pinga na IP dns'y nic nie pomogą!
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Play - czy jest prawdziwy internet NO LIMIT

Post autor: robertnik »

Jeśli padł ten do którego się pinguje to pomogą. Jeśli operator zablokował z jakiegokolwiek powodu te do których się pinguje zmiana też pomoże, więc dla czego kategorycznie twierdzisz że nie pomoże?
W paru przypadkach pomoże, a że warto przed ich dopisaniem na nie zapingować...
ODPOWIEDZ