Plan Maksymalny - Orange i problem z "lejkiem"

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Plan Maksymalny - Orange i problem z "lejkiem"

Post autor: 3G_ »

Ale to nie Play.
Nic nie jest rozdzielone. A czy będzie to zobaczymy.
Niki1986
Użytkownik forum
Posty: 32
Rejestracja: 2017-05-29, 14:03

Re: Plan Maksymalny - Orange i problem z "lejkiem"

Post autor: Niki1986 »

Odezwali się technicy i tak, 100GB jest do wykorzystania w ramach Lte a 600GB w ramach no limit, czyli 700GB i lejek w planie maksymalnym 1/1. Szkoda, że podczas podpisywania umowy gadają o ,,no limicie" a już później potrafią dokładnie powiedzieć ile jest dokładnie...
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Plan Maksymalny - Orange i problem z "lejkiem"

Post autor: onken »

Czyli już wiemy dlaczego lejek włącza się po 700 GB. Tyle że w żadnej umowie o tym nie pisali, myślę że można by się z nimi wykłócać.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Niki1986
Użytkownik forum
Posty: 32
Rejestracja: 2017-05-29, 14:03

Re: Plan Maksymalny - Orange i problem z "lejkiem"

Post autor: Niki1986 »

Onken powiedziałem im, że nigdzie w umowie nie ma zapisu o lejku 1/1(jest tylko o tym 16kb), ale szczerze trafiłem na mur w tym momencie, kobitka powtórzyła jeszcze raz to co technicy mówią i co zrobisz? Gadają o pakietach, ja-Ale w umowie nie ma pakietów,oni-Pan poczeka sprawdzę...rzeczywiście nie ma pakietów zrobię zgłoszenie...4 dni mijają i odpowiedź od techników-wykorzystał Pan pakiet...Co nasiedziałem się na infolinii to moje :-) (akurat choroba i tak w formie zabicia czasu), dzisiaj pośle jeszcze własne zgłoszenie i to ostatni akt, bo za 5 miesięcy koniec umowy a więc...chyba t mobile z moim zużyciem
nvu
Użytkownik forum
Posty: 21
Rejestracja: 2014-08-16, 13:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Plan Maksymalny - Orange i problem z "lejkiem"

Post autor: nvu »

Z ciekawości czy sytuacja w LTE Biurowy 500+60 GB ma się tak samo? bo znajomy który ma taki pakiet, dostał raz lejek napisał zgłoszenie i od tej pory ani razu już nie dostał.
Zaznaczam, że lejek był po wykorzystaniu 40 GB jednego dnia ale miał jeszcze 300 GB zapasu. W umowie, nie ma żadnego zapisu aby mogli zmniejszyć prędkość w trakcie trwania pakietu.

Zastanawiam się też nad orange, bo jako jedyny daje duże pakiety a 500 GB mi wystarczy + na backup jest neo 13/1 Mb/s

Pytanie tylko jak z tą taryfą biurowy :)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Plan Maksymalny - Orange i problem z "lejkiem"

Post autor: onken »

W regulaminie nadrzędnym jest zapis o lejku technicznym.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ODPOWIEDZ