Co po neostradzie?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mr.pro
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2016-11-09, 16:41

Re: Co po neostradzie?

Post autor: mr.pro »

Mam pytanie, czy mozna <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> w t-mobile oferte intetnetu z routetem 50gb a po np miesiacu lub pozniej dokupic lte bez limitu, w tym przypadku +20zl, bo nie wiem, czy wystarczy mi te 50gb? Czy dokupienie anteny w znaczacym stopniu przyspieszy szybkosc intetnetu? I czy antena ma wpływ na ping? Jesli bralbym oferte t-mobile, to jakie urzadzenie wybrac? Chce podpiac przewodem jeden komputer i miec w domu wifi, tylko tyle.
Vheos777
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2016-11-19, 18:08

Re: Co po neostradzie?

Post autor: Vheos777 »

onken pisze:Ale wiesz o tym ze za 3-6 miesiecy wyniki moga sie diametralnie zmienic... ? To net mobilny, wszystko moze sie zdazyc.
Jestem świadom, że coraz więcej ludzi korzysta z pobliskich BTSów (jestem w samym centrum miasta), i choć T-Mobile ma prawo do pasma 2.6GHz, to nie pokładam w nim nadzieji. W moim przypadku internet mobilny to "rozwiązanie tymczasowe" w oczekiwaniu na światłowody w mojej okolicy. Jeden z lokalnych provider'ów radiówki jest w trakcie aplikowania o pozwolenie na (poniekąd) "zmonopolizowanie" tej dzielnicy swoimi światłowodami. Planują to zrobić przed Q3 2017, i do tego czasu mam nadzieję przeżyć na mobilnym.
mr.pro pisze:Mam pytanie, czy mozna <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> w t-mobile oferte intetnetu z routetem 50gb a po np miesiacu lub pozniej dokupic lte bez limitu
Wypytałem szczegółowo o tę zwodniczą opcję dokupienia "LTE Bez Limitu". Okazuje się, że limitu owszem nie ma, ale jest lejek 2/2Mb po wykorzystaniu 100GB w LTE. Plus taki, że te 100GB jest w osobnej puli, a minus taki, że nie da się sprawdzić ile już wykorzystałeś. Więc jeśli weźmiesz 50GB i aktywujesz "LTE Bez Limitu", to będziesz miał do wykorzystania 50GB w 3G/LTE oraz 100GB w LTE. Oczywiście oferta nie ma sensu jeśli nie będziesz miał zasięgu LTE.
mr.pro
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2016-11-09, 16:41

Re: Co po neostradzie?

Post autor: mr.pro »

Czyli można np. po miesiącu, jak zobacze, ze te 50GB idzie w trzy tygodnie dokupić LTE bez limitu??? Prosze jeszcze o odpowiedzi na pytani, które zadałem w poprzednim poście ;)
mr.pro
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2016-11-09, 16:41

Re: Co po neostradzie?

Post autor: mr.pro »

Jutro konczy mi sie umowa na internet z orange i musze juz kupic oferte t-mobile, gdyz taką wybralem. Mam kilka pytan:
1. Czy to prawda, ze lepiej zamowic oferte przez internet?
2. Czy oferta 50GB za 40zl + nolimit za 20zl jest najlepszym wyborem?
3. Ktory router wybrac? Ma byc stacjonarny, taki jak mialem w neostradzie(livebox).
mr.pro
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2016-11-09, 16:41

Re: Co po neostradzie?

Post autor: mr.pro »

Prosze o szybką pomoc
ODPOWIEDZ