Internet komórkowy a PWA

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lkmc
Stały użytkownik forum
Posty: 145
Rejestracja: 2005-11-27, 21:33
Lokalizacja: Łódź

Internet komórkowy a PWA

Post autor: lkmc »

Witam,
czy w przypadku internetu komórkowego istnieje PWA (program wymiany aparatu) ? Jeszcze pół roku i miną dwa latka a wtedy może bym sobie wybrał jakiś fajny modemik, z HSDPA czy coś ;) Tylko czy tutaj odbywa się to tak samo jak w przypadku abonamentów głosowych?
N6220 & moto c975
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Internet komórkowy a PWA

Post autor: Szadzik »

lkmc pisze:Witam,
czy w przypadku internetu komórkowego istnieje PWA (program wymiany aparatu) ? Jeszcze pół roku i miną dwa latka a wtedy może bym sobie wybrał jakiś fajny modemik, z HSDPA czy coś ;) Tylko czy tutaj odbywa się to tak samo jak w przypadku abonamentów głosowych?
Nie wiem jak jest z Plusem, ale w Orange działa tak samo jak w przypadku telefonów.
Back to the Future ;)
MooNTER
Stały użytkownik forum
Posty: 52
Rejestracja: 2006-08-25, 20:26
Lokalizacja: Wrocław

Re: Internet komórkowy a PWA

Post autor: MooNTER »

Szadzik pisze: Nie wiem jak jest z Plusem, ale w Orange działa tak samo jak w przypadku telefonów.
a ty juz przedluzales swoja licencje? co zaproponowali? (oczywiscie w ramach starej umowy, zmiana na umowe z limitami mnie nie interesuje :P)
Pozdrawiam! MooNTER
Huawei - 5Mbps down, 1Mbps uplink @ UMTS&LicencjaGPRS no limit :)
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Internet komórkowy a PWA

Post autor: Szadzik »

MooNTER pisze: a ty juz przedluzales swoja licencje? co zaproponowali? (oczywiscie w ramach starej umowy, zmiana na umowe z limitami mnie nie interesuje :P)
Nie, pozbyłem się jej wyjeżdżając za granicę. Umowa kończy się za 1.5 miesiąca.

Jednak pamiętam, że ktoś pisał o przedłużeniu umowy z zachowaniem warunków umowy bez limitów. Zabij mnie, ale nie pamiętam kto.
Back to the Future ;)
MooNTER
Stały użytkownik forum
Posty: 52
Rejestracja: 2006-08-25, 20:26
Lokalizacja: Wrocław

Re: Internet komórkowy a PWA

Post autor: MooNTER »

Szadzik pisze: Jednak pamiętam, że ktoś pisał o przedłużeniu umowy z zachowaniem warunków umowy bez limitów. Zabij mnie, ale nie pamiętam kto.
tez cos takiego chodzi mi po glowie, ktos inny pisal o zmianie planu taryfowego na nowy i zachowanie starej licencji bez limitow (chodzilo o umowe w ktorej byl abo telefoniczny+licencja)
Pozdrawiam! MooNTER
Huawei - 5Mbps down, 1Mbps uplink @ UMTS&LicencjaGPRS no limit :)
ODPOWIEDZ