Nowości w iPlusie

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Nowości w iPlusie

Post autor: klisza »

NEWS

Śmieszny trochę ten limit dali (3.33). Pewnie tylko po to, żeby mieć większy niż Era. Teraz zostaje tylko czekac na Orange. Potem może pozostali podwyższą też limit do 1 GB w najniższych abonamentach, bo teraz jest to chyba glówna broń iPlusa.
- iPlus - Motorola v235 Rz?dzi - Firefox -
damis
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2005-10-20, 08:51
Lokalizacja: Stolyca

Re: Nowości w iPlusie

Post autor: damis »

Ale dalej nie mają karty HSDPA za 1 zł.
No czoła należy schylić za dołączonego Antywirusa
savio
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2006-11-22, 10:27

Re: Nowości w iPlusie

Post autor: savio »

Skąd macie te informacje? To znaczy, że powiększyli limit do 3 Giga?
damis
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2005-10-20, 08:51
Lokalizacja: Stolyca

Re: Nowości w iPlusie

Post autor: damis »

savio pisze:Skąd macie te informacje? To znaczy, że powiększyli limit do 3 Giga?
@Klisza wrzucił link do News'a
Powiększyli do limitu 3,33 GB. Te 0,33 GB to chyba jakiś manager z sufitu ściągnął :)
Awatar użytkownika
Tomekłódź
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 364
Rejestracja: 2005-10-19, 19:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowości w iPlusie

Post autor: Tomekłódź »

No niestety 3,3 GB na transfer HSDPA to dużo za mało.
Motorola V980 iPlus ~ 45kB/s :)
baton
Stały użytkownik forum
Posty: 148
Rejestracja: 2006-04-17, 16:22
Lokalizacja: Czeladz, Kraków

Re: Nowości w iPlusie

Post autor: baton »

No niestety 3,3 GB na transfer HSDPA to dużo za mało.
Hehe, zaraz sie zacznie... :twisted:

IMO dla 'niezasysaczy maniakow' to wystarczajaca ilosc.

3,3GB to limit sumaryczny na upload + download... warto chyba o tym pamietac jak od nas ktos zasysa dane (emule) - no chyb ze sie myle...
Awatar użytkownika
Tomekłódź
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 364
Rejestracja: 2005-10-19, 19:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowości w iPlusie

Post autor: Tomekłódź »

Raz w życiu użyłem emule.

Ale prędkość 1,8 Mb/s na przeglądanie stron to śmieszne. Przecież na przeglądanie stron to spokojnie wystarcza UMTS. Nie zabardzo widze sens wprowadzania coraz szybszej transmisji danych bez możliwości jej wykorzystania. :wink:

Chodzi mi o to że limit przy taki transferze jest conajmniej śmieszny, a jeśli chodzi o limit to może niech operatorzy idą w stronę cięcia ludzi ściągających poprzez p2p a nie normalnych użytkowników www.


Jeden dostawca internetu tak ma w Łodzi ma limit na p2p 20GB a na www jest bez limitu.
Motorola V980 iPlus ~ 45kB/s :)
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Nowości w iPlusie

Post autor: Szadzik »

baton pisze:
No niestety 3,3 GB na transfer HSDPA to dużo za mało.
Hehe, zaraz sie zacznie... :twisted:

IMO dla 'niezasysaczy maniakow' to wystarczajaca ilosc.

3,3GB to limit sumaryczny na upload + download... warto chyba o tym pamietac jak od nas ktos zasysa dane (emule) - no chyb ze sie myle...
Pewnie, że dla zasysaczy za mało (a dlaczego zasysacze muszą być od razu cwaniakami? Nie rozumiem tego skojarzenia).
Jednak operatorzy mogliby wprowadzić nielimitowany dostep, tylko dać odpowiednią do tego cenę. W UK Vodafone ma dostęp nielimitowany za bodajże 70funtów. Nie widzę problemu, żeby ktoś kto chce ściągać ściągał, tylko niech zapłaci 200zł i po problemie. W każdym razie opcja taka powinna być dostępna.
Back to the Future ;)
baton
Stały użytkownik forum
Posty: 148
Rejestracja: 2006-04-17, 16:22
Lokalizacja: Czeladz, Kraków

Re: Nowości w iPlusie

Post autor: baton »

Ale prędkość 1,8 Mb/s na przeglądanie stron to śmieszne.
To predkosc teoretyczna, a wrecz maksymalna. Najczesciej jest to ok. 1Mb/s ... o ile akurat jestesmy w zasiegu HSDPA, a nie np. EDGE ;-)
Chodzi mi o to że limit przy taki transferze jest conajmniej śmieszny, a jeśli chodzi o limit to może niech operatorzy idą w stronę cięcia ludzi ściągających poprzez p2p a nie normalnych użytkowników www.
Tutaj sie zgadza, ale naprawde ciezko mi sobie wyobrazic przekroczenie 3,3GB na ogladanie stron internetowych...
Pewnie, że dla zasysaczy za mało (a dlaczego zasysacze muszą być od razu cwaniakami? Nie rozumiem tego skojarzenia).
Absolutnie nie chodzi o zadne cwaniactwo! Zasysacze znaczaco obciazaja siec... Lacznosc bezprzewodowa poki co jest tworzona nie dla nich.
UK Vodafone ma dostęp nielimitowany za bodajże 70funtów. Nie widzę problemu, żeby ktoś kto chce ściągać ściągał, tylko niech zapłaci 200zł i po problemie. W każdym razie opcja taka powinna być dostępna.
Jak najbardzej jestem za. Watpie jednak aby taka opcja cieszyla sie duza popularnoscia...
Awatar użytkownika
seboo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 247
Rejestracja: 2006-03-19, 14:41
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: Nowości w iPlusie

Post autor: seboo »

Macie racje - 1.8 Mbit dla www to stanowczo za duzo :D - uslugi 3 G jako "zwykly" UMTS absolutnie wystarczaja funkcjonalnie dla przegladania www , sciagania malych plikow , voip , czy nawet grania w malo wymagajace sieciowo gry.
Jedynie co moge zasugerowac plusikowi to zwiekszenie limitu dla opcji za 59 zeta do 2 GB.
Jezeli Tepsa bedzie sprytna to po 15 lutego 2007 bedzie miec mozna lacze za okolo 65 zlotych z limitem 7 gb.
Ja do tej pory nie mialem szansy na lacze stale - teraz zaczalem byc w zasiegu NEO - i zastanawiam sie nad przejsciem do konkurencji :) Nie jestem zasysaczem i 2 gb mi stanowczo styknie :)
kisiel291
Stały użytkownik forum
Posty: 131
Rejestracja: 2006-10-24, 15:46
Lokalizacja: Rydzykowo

Re: Nowości w iPlusie

Post autor: kisiel291 »

joł ja też czekam do 15 stycznia aby złożyć wniosek. Ręce mi opadają a mieszkam w toruniu w taaakim zasięgu 5 kresek i ciągne całe 7,5 kB :(
Całe szczęście że mi nie odbiło i nie związałem sie na dłużej ze złodziejami ;)
E160 Play
batt21
Stały użytkownik forum
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-31, 00:56
Lokalizacja: Wroclaw Karlowice

Re: Nowości w iPlusie

Post autor: batt21 »

Czy podwyżka limitu dotyczy tylko nowych umów ,czy już złapani też się łapią
na nowy limit.
Awatar użytkownika
seboo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 247
Rejestracja: 2006-03-19, 14:41
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: Nowości w iPlusie

Post autor: seboo »

Cytując za Telepolis:

Dotychczasowi klienci wyższych planów taryfowych - zarówno iPlus, jak i Internet Plus - będą mieli także podwyższony limit z tym, że dopiero od pierwszych dni 2007 roku.
savio
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2006-11-22, 10:27

Re: Nowości w iPlusie

Post autor: savio »

Ja oprócz przegladania stron, pracuje też w internecie poprzez zarządzanie kilkoma małymi programami ( oraz grywam w civke IV multi) i w Warszawie chodzi mi idealnie...i jestem bardzo zadowolony z Iplusa... a jak będzie limit do 3 gb to będzie lepiej bo ja tak miesiecznie 2 gb przekraczam po 20-27 dniach usługi....także dla mnie idealna informacja z tym powiększeniem transferu :)
Awatar użytkownika
Artur_prezes
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 257
Rejestracja: 2006-12-17, 23:10
Lokalizacja: Ireland

Re: Nowości w iPlusie

Post autor: Artur_prezes »

A jeśli mam iPlusa prywatnie 60 to załapię się na podwyższenie transferu?
CLEARW'RE
Broadband
ODPOWIEDZ