CP Power LTE 2.0

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ytreukt
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2016-11-18, 17:02

CP Power LTE 2.0

Post autor: ytreukt »

Witam posiadam ofertę Power LTE 2.0 z zestawem IDU-ODU 200. Mam z nim problemy po 3-ech tygodniach od podpisania umowy. Początkowo wszystko było SI, Download w godzinach szczytu wynosił ~20mb/s, Upload ~5bm/s, teraz (po upływie dokładnie 3-ech tyg.) jest katastroficznie w godzinach nocnych jest ok (00:00-06:00) normalny dl/up w graniach do pierwszych 3-ech tyg. po podpisaniu umowy. Natomiast w dzień internet chodzi poniżej 1bm, czasem nie ma nawet 32kb/s na infolinii dostaje ciągle odp o weryfikacji nadajnika i niby wszystko w porządku, żadnych blokad nie mam, próba łączenia się poprzez inne pasma w ODU to nonsens, wiadomo, że to bubel. Posiadam również inny router mobilny od Huawei'a, efekty ciut lepsze :). Moje pytanie brzmi tak.. czy mogę jakoś tego bublu się pozbyć i zerwać umowę bez płacenia ulgi :czytaj: ? Jeśli tak proszę o pomoc :wsciekly: ... NIGDY WIĘCEJ CP !

Czekam na odp :?

@@ sorki jeśli pomyliłem dział ale nie wiedziałem gdzie to wklepać ;)
patryk7588
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 410
Rejestracja: 2012-07-15, 09:05

Re: CP Power LTE 2.0

Post autor: patryk7588 »

Zawalony BTS, ostatnio to norma w Plusie.
Rozwiązać bez konsekwencji może być ciężko.
Zapytaj na plusforum czy nie planują modernizacji sieci w twojej okolicy, tutaj masz wątek: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... start=5865
ytreukt
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2016-11-18, 17:02

Re: CP Power LTE 2.0

Post autor: ytreukt »

Czyli na chwilę obecną nie mam co marzyć o normalnym korzystaniu z CP, tak? Może tak kupić router, antenę kierunkowa i próbować z innymi bts'ami?
LEON30
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2015-12-03, 10:31

Re: CP Power LTE 2.0

Post autor: LEON30 »

ytreukt Witaj. Ja podobnie mam z tym badziewiem w bratniej firmie Plus. U mnie z miesiące chodzilo nawet znosnie obecnie downl. 0,50 up 005 a wedlug infolinii i technikow wszystko jest super u nich. Umowa jedynie z karą tak mnie oswiecili bo z HUAWEI B 315 moge <font color="#FF00FF"><b>»»korzystać««</b></font> w innej lokalizacjii a zasilanie mam z ..y wziąć. Sorki ,ze troszke moz przeginam ale tego operatora jak i CP nigdy wiecej u mnie nie bedzie. Rok umowy mi pozostalo i w styczniu rozwiazuje umowe nie bede szarpal sie z nimi. Router selne i prawie na kare styknie. Przydluzylem umowe w T-MOBILE dostalem 50g za 24zl i B315 inny swiat down. 30 up 18
Rekalmami coraz mniej ludzi juz bedą lapac jak co 2 abo pisze o masakrycznej predkosci a jeszcze gorsza obsluga klienta.

Wezmiesz to plac i placz 24 miesiace bo super internet masz a nawet caly zestaw smartdom w wspanialej cenie i nerwice w pakiecie gratis .
Ciekaw jestem kiedy wezmie sie za nich ktos bo przechodzi ludzkie pojecie co wyprawiaja.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ