Jakiś internet będzie u mnie działać ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zimnydran
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2016-11-25, 09:49

Jakiś internet będzie u mnie działać ?

Post autor: zimnydran »

Witam

Mógłby mi ktoś doradzić jaki internet prawdopodobnie powinien u mnie działać ? Do tej pory miałem cdma z Orange ale zbyt wysoki mam u nich ping. Może w mojej miejscowości jest jakaś inna opcja ? Leśnictwo, woj. Wielkopolskie.

Pozdrawiam.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakiś internet będzie u mnie działać ?

Post autor: matek451 »

W tym województwie są dwie takie miejscowości. Pewny możesz być jednego za 3 tygodnie nie będziesz miał internetu z Orange. Czym się kierowałeś nie wymieniając sprzętu i Oferty z Orange na 3G/LTE? Dostęp do 3G masz od kilku lat, a teraz pewnie też LTE.
zimnydran
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2016-11-25, 09:49

Re: Jakiś internet będzie u mnie działać ?

Post autor: zimnydran »

Gmina Kawęczyn. Przedłużyłem umowę. Musze sprawdzić czy mam 3g na karcie z tel :/ jesli nie moze antena zadziała.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakiś internet będzie u mnie działać ?

Post autor: matek451 »

Jak przedłuzyłeś to czemu pytasz, korzystaj. Na jakich warunkach to przedłużenie i jaki <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> sprzęt? No i po co sprawdzać 3G skoro jest zasięg LTE z BTS-a LTE800 Orange Malanów lub Dobra.
zimnydran
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2016-11-25, 09:49

Re: Jakiś internet będzie u mnie działać ?

Post autor: zimnydran »

- airbox 2 plus,
- 60 GB,
- 49 zł,
- niby za darmo power bank 5500,

Wcześniej miałem Orange Free Dom Pro 9 GB na miesiąć, 55 zł miesięcznie. Używałem zawsze cdma więc trochę się boje przejść na coś innego :) Jedna osoba z Orange powiedziała mi ze będzie działać, tutaj tez mówicie, że też więc może warto spróbować. To, że będzie u mnie LTE to szok aż nie chce mi się wierzyć.. nie będę musiał dokupić anten ?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakiś internet będzie u mnie działać ?

Post autor: matek451 »

Oferta lipa, podobnie jak sprzęt. Dobra rada jesli nie minęły 2 tygodnie rezygnuj, dali ci z łaski 10GB wiecej i jakiś szajs power bank. W Orange składa się najpierw wypowiedzenie a potem negocjuje rabat 20-30% z DUK . Ludzie z ulicy biorą internet LTE dla domu za 59,90zł( 44,90+15,01 rata za sprzęt) , w zamian 150GB z pełna prędkością potem 1Mb/s w strefie domowej. Do tego 60GB poza strefą, możliwość drugiej karty SIM i noce 0-8 poza limitem. Ze sprzętu B315 lub MF283+ zamiast tej zabawki MiFi wartej ze 120 zł. Albo, taki router jak B315, MF283+ w zestawie z tabletami TAB2A8 ( 0 zł+10 zł/m-c), TAB2A10( 119 zł +10 zł/m-c). I to są oferty. Na dodatek po złozeniu wypowiedzenia można próbować negocjować rabat na abonament. Dymali cię z CDMA przez całe lata ale w dużej mierze jesteś sobie sam winien. Od dawna mogłeś mieć ofertę za małe pieniadze z dobrym sprzętem i korzystać z 3G w Orange. Wtym czasie Orange dla stałych klientow miał super oferty z DUK. ale trudno, liczy się to co dziś i trzeba teraz z nimi powalczyć. Zasięg z UMTS900 Networks masz od dawna ale nie zrobiłeś nic w tym kierunku. Oczywiście nie masz szans na 3G czy LTE bez anten zewnętrznych. Napisałem gdzie działają BTS-y LTE800 Orange, tam też UMTS900 NetWorks. Do LTE potrzebna 2xATK-20, działa też na UMTS900.
ODPOWIEDZ